Black Friday 2019 - zegarki i biżuteria

Do rozpoczęcia pozostało:

 

Zegarki Black Friday 2019! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Z przyjemnością chcemy zaprezentować naszą ofertę wybranych markowych zegarków, które tylko przez krótki czas będą dostępne w atrakcyjnych cenach - taniej nawet do -60%! 

Black Friday zegarki - wyprzedaże w Zegarownia.pl

W tym roku zegarek w atrakcyjnej cenie znajdą dla siebie zarówno fani eleganckich rozwiązań, jak i łowcy adrenaliny, którym zależy na sportowym gadżecie. Wśród marek objętych promocją znajdziemy między innymi: Skagen, Fossil, DKNY, Michael Kors, Suunto oraz Casio. Do wyboru będą modele zasilane mechanizmami kwarcowym, automatycznymi oraz solarnymi o rozlicznych funkcjach i ciekawym designie. Zainteresowani?

Kiedy Black Friday 2019?

Aby skorzystać z proponowanych przez nas rabatów i kupić wybrane zegarki w okazyjnych cenach, zachęcamy do obserwowania naszego sklepu internetowego pod koniec listopada. Black Friday 2019 wypada dokładnie 29 listopada 2019 roku. Nasze promocje potrwają tylko 24 godziny, więc warto trzymać rękę na pulsie i zapisać sobie start naszych promocji w kalendarzu. Link do wydarzenia wrzucamy tutaj

  

Black Friday w Polsce

Tradycja Black Friday dotarła do nas z zachodu i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Początkowo obejmowała wyprzedaże sprzętu elektronicznego, aż przerodziła się w ogólnoświatowe akcje wyprzedażowe, również w sklepach internetowych z zegarkami i biżuterią. W naszym sklepie co roku organizujemy atrakcyjne promocje, w których rabaty sięgają nawet 60 - 70%, dzięki czemu oferujemy najlepsze markowe zegarki na rynku w atrakcyjnej cenie. Black Friday w Polsce obchodzimy w tym samym czasie co reszta świata - 29 listopada 2019 roku.

Promocje zegarków Black Friday 2019 w Zegarownia.pl

W naszym sklepie co roku staramy się przedstawić najlepszą ofertę na rynku. Sukcesywnie będziemy potwierdzać kolejne marki i asortyment zegarków w promocji Black Friday 2019. Obserwuj naszą stronę, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.

Black Friday Casio

Black Friday G-SHOCK

Black Friday Suunto