Zegarownia.pl jest oficjalnym sprzedawcą wszystkich marek zegarków oferowanych w naszym sklepie. Stworzyliśmy ten sklep, aby umożliwić Państwu zapoznanie się z pełną ofertą prezentowanych marek, co ze względu na rozbudowane kolekcje większości producentów zegarków, nie jest możliwe w żadnym sklepie stacjonarnym.

Jednocześnie pragneliśmy stworzyć stacjonarny punkt sprzedaży, w którym będą Państwo mogli fizycznie obejrzeć przekrój przez ofertę największych producentów zegarków na świecie

Jeżeli będą Państwo mieli jakieś pytania, lub sugestie prosimy skontaktować się z naszym sklepem telefonicznie, mailowo, lub odwiedzając nas w naszym sklepie stacjonarnym.

 


 

POWODY DLA KTÓRYCH POWINNI PAŃSTWO NAM ZAUFAĆ

Sklep stacjonarny - Możliwość odbioru osobistego

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych z zegarkami posiadamy również sklep stacjonarny, w którym mogą Państwo nas odwiedzić, porozmawiać, zasięgnąć opinii, lub wybrać osobiście zegarek spośród kilkuset modeli, które mamy wystawione w naszym salonie.

 

100% Oryginalności zegarków – oryginalne produkty

Nasz sklep jest Autoryzowanym Dilerem wszystkich oferowanych przez nas marek. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas zegarki pochodzą z legalnych źródeł, bezpośrednio od dystrybutorów w Polsce. Wszystkie sprzedawane przez nas zegarki posiadają poprawną instrukcję, oryginalne opakowanie oraz ważną gwarancją producenta na terenie Polski.

Bezpieczeństwo zamówień w Zegarownia.pl

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Państwa dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie.

 

DARMOWA przesyłka kurierem dla wszystkich zamówień,

Bez wględu na wartość zamówienia przesyłka kurierska oraz Inpost jest zawsze GRATIS.

 

DARMOWY zwrot kurierem w ciągu 100 dni

Jeżeli z jakiegoś powodu nie są Państwo zadowoleni ze swojego zakupu, możecie Państwo go zwrócić w ciągu 100 dni od daty jego otrzymania, korzystając z opcji Darmowego zwrotu. 

 

Szybkie przelewy Payu i Paypal

Dążąc do zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług i komfortu kupowania zegarków, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z serwisami Paypal i Payu, które dostarczają szybkich i bezpiecznych metod zapłaty za towary w Internecie.

 

Wysyłka w 24h

W związku z tym, że posiadamy dużą kolekcję zegarków na stanie magazynowym, dla większości zaprezentowanych modeli jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę wybranego zegarka w ciągu 24h. Wiele stron internetowych oferuje setki zegarków, ale tak naprawdę nie posiadają żadnego z nich w swoim magazynie. Otrzymując zamówienie kontaktują się ze swoimi dostawcami, co powoduje wielodniowe, czy wielotygodniowe opóźnienia w dostawie.