Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać?

Zegarownia.pl jest autoryzowanym sprzedawcą wszystkich marek zegarków oferowanych w sklepie. Ze względu na rozbudowane serie i kolekcje większości producentów zegarków niemożliwe byłoby zapoznanie się z ich pełną ofertą w typowym sklepie stacjonarnym. Dlatego powstał sklep internetowy Zegarownia.pl. Możesz zapoznać się z każdym z tysięcy dostępnych od ręki produktów nie wychodząc z domu.

Jeśli jednak chcesz zapoznać się z produktem bliżej, obejrzeć, przymierzyć i mieć dostęp do oferty największych producentów zegarków na świecie, stworzyliśmy dla Ciebie sklep stacjonarny. Możesz w nim przejrzeć najpopularniejsze modele, odebrać zamówiony wcześniej produkt, lub po prostu odwiedzić nas i zadać pytania zarówno z zakresu doboru odpowiedniego zegarka jak i wszelkich certyfikatów.
Zobacz sklep stacjonarny »

Jeżeli masz pytania lub sugestie możesz się z nami również skontaktować telefonicznie, mailowo, lub za pomocą formularza. Zobacz kontakt »

Sklep stacjonarny - Możliwość odbioru osobistego

Sklep stacjonarny - Możliwość odbioru osobistego

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych z zegarkami posiadamy również sklep stacjonarny, w którym możesz nas odwiedzić, porozmawiać, zasięgnąć opinii, lub wybrać osobiście zegarek spośród kilkuset modeli, które mamy wystawione w naszym salonie.
Salon Zegarownia.pl w Warszawie »

Bezpieczeństwo zamówień w Zegarownia.pl

Bezpieczeństwo zamówień w Zegarownia.pl

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Twoje dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie.

Szybkie przelewy Payu i Paypal

Szybkie przelewy Payu i Paypal

Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług i komfortu kupowania zegarków, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z serwisami Paypal i Payu, które dostarczają szybkich i bezpiecznych metod zapłaty za towary w Internecie.
Wszystkie formy płatności »

100% Oryginalności zegarków – oryginalne produkty

100% Oryginalności zegarków – oryginalne produkty

Nasz sklep jest Autoryzowanym Dilerem wszystkich oferowanych przez nas marek. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas zegarki pochodzą z legalnych źródeł, bezpośrednio od dystrybutorów w Polsce. Wszystkie sprzedawane przez nas zegarki posiadają poprawną instrukcję, oryginalne opakowanie oraz ważną gwarancją producenta na terenie Polski.
Więcej o gwarancji autentyczności naszych produktów »
Zegarownia.pl autoryzowanym sprzedawcą »

DARMOWA dostawa kurierem dla wszystkich zamówień

DARMOWA dostawa kurierem dla wszystkich zamówień

Bez względu na wartość zamówienia zegarka przesyłka kurierska oraz Inpost jest zawsze ZA DARMO.
Więcej o darmowej dostawie »

DARMOWY zwrot kurierem do 100 dni

DARMOWY zwrot kurierem do 100 dni

Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu, produkt możesz zwrócić aż do 100 dni od daty jego otrzymania, korzystając z opcji Darmowego zwrotu.
Więcej o darmowym zwrocie »
Warunki wymiany i zwrotu »