Dołącz do Zegarownia Influencer Program

Dołącz do współpracy z nami, jeśli jesteś:

Blogerem
Influencerem
Liderem Opinii
Pasjonatem zegarków
Zostań Ambasadorem
Najlepsze marki zegarkowe czekają na Ciebie!

Z nami masz możliwość obcowania z uznanymi markami zegarkowymi. Dołącz do naszego programu dla influencerów i zostań ambasadorem Zegarownia.pl!

Każde zgłoszenie jest rozpatrywane przez nas indywidualnie, dlatego również Ty masz szansę zostać Ambasadorem wysokiej jakości zegarków dzięki Zegarownia Influencer Program. Wypełnij wniosek dostępny na stronie, aby zyskać szansę na pełną przygód współpracę.

Korzyści w programie Zegarownia Influencer Program

Co zyskujesz na współpracy z nami?

Dla wybranych Partnerów przygotowujemy indywidualne propozycje współpracy - przekazując dopasowany produkt, zegarek lub biżuterię na cele promocyjne danego produktu.
Gwarantujemy dostęp do oryginalnych produktów uznanych marek zegarkowych i biżuteryjnych w Polsce. Dajemy możliwość poznania produktów wysokiej jakości, oraz zatrzymania promowanego produktu.
Współpraca to okazja do zyskania nowych możliwości na temat wyrażania swojej opinii, urozmaicenia kontentu na profilu Instagram, Youtube czy blogu.

Zegarownia Influencer Program - promuj najlepsze zegarki

Prowadzisz bloga, robisz ciekawe zdjęcia na Instagram lub Facebooka? Jesteś pasjonatem zegarków, albo po prostu lubisz dobry styl? Skontaktuj się z nami!

Zegarownia Influencer Program kierowany jest do wszystkich, którzy doskonale odnajdują się w realiach social media, lubią współpracować z najlepszymi markami, tworzą ciekawy i wciągający content na swoim blogu. Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Masz pytania odnośnie programu? Skontaktuj się z nami mailowo - odpowiemy na wszelkie pytania!

Zarejestruj się teraz!
Wypełnij krótki fomularz i czekaj na wiadomość od nas