Konkurs walentynkowy – wygraj unikalny zegarek Fossil!

„What the world needs now is love, sweet love”. Świat potrzebuje miłości, a święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Zawalcz o wyjątkowy prezent dla Ciebie lub Twojej drugiej połówki, który sprawi, że tegoroczne święto miłości będzie naprawdę wyjątkowe. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym odpowiesz na proste pytanie: „Dlaczego zegarek Fossil będzie idealnym zegarkiem na Walentynki?”, a elegancki zegarek Fossil może być Twój! 

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy w poście na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego zegarek Fossil będzie idealnym zegarkiem na Walentynki?”. Możesz to zrobić w dowolnej formie tekstowej. Może w duszy grają Ci romantyczne opowiadania o miłości, albo sonety o niespełnionym szczęściu? A może po prostu chcesz podzielić się z nami wyjątkową historią ze swojego życia? Pamiętaj, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Konkurs trwa do 7 lutego!

Oto warunki konkursu krok po kroku:

1. W poście na Facebooku, w dowolny sposób tekstowy odpowiedz na pytanie: „Dlaczego zegarek Fossil będzie idealnym zegarkiem na Walentynki?”. Zgłoszenia zbierane są do godziny 23:59 w czwartek, 7 lutego.

Link do postu konkursowego ► https://facebook.com/131438716924608/posts/2005135226221605/

2. Polub nas na Facebooku i Instagramie :) 
3. Po prostu podziel się odrobiną miłości i baw się dobrze!


Pamiętaj, że zgłoszenia przyjmujemy tylko do końca dnia – 7 lutego! Jeśli chcesz walczyć o wyjątkowy, walentynkowy zegarek Fossil, zostaw komentarz pod postem konkursowym przed upływem określonego terminu. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.


Nagrody w konkursie

Nagrodą w konkursie jest niezwykle kobiecy zegarek Fossil ES4504, w wyjątkowo walentynkowym stylu.

 

Zegarek damski Fossil Carlie Mini

Zegarek damski Fossil Carlie Mini

424,00 zł

 

Szczęśliwego zwycięzcę wybierzemy po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń i ogłosimy w komentarzu pod postem konkursowym. Wybraną osobę prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/r-konkurs-fossil-2019