Garett konkurs 2020

Wszyscy jesteśmy już spragnieni odrobiny sportu i aktywności fizycznej. Kto może, ten wychodzi na dwór biegać czy jeździć rowerem, inni rozkładają maty do ćwiczeń w domach. Niezależnie od rodzaju aktywności, zegarek sportowy jest świetnym, praktycznym dodatkiem, który pomaga lepiej zapanować nad naszym treningiem! Dlatego razem z Garret przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest zegarek Garett Sport 22!

Rozruszaj się z Garettem! - konkurs 

Po okresie kwarantannego zastoju wszyscy powinniśmy się choć trochę rozruszać! Tym konkursem chcemy zachęcić Was do zdrowego, sportowego trybu życia, dlatego nagrodzimy osobę, która najlepiej pokaże nam swój potencjał i przede wszystkim chęci do aktywności!

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu do posta na Facebooku wstawić zdjęcie lub film z ćwiczeń/uprawiania sportu przez siebie lub swoją rodzinę. Pomysły mniej lub bardziej abstrakcyjne również dozwolone :) Ważne, aby dotyczyło to czynności związanych ze sportem, ruchem, aktywnością. Liczymy na Waszą kreatywność! Oto warunki konkursu krok po kroku: 

1. W poście na Facebooku napisz w komentarzu odpowiedź na zadanie konkursowe.

2. Polub nas na Facebooku i Instagramie - nie jest to warunek konieczny, ale będzie nam bardzo miło ;)

3. Po prostu wymyśl coś kreatywnego i baw się dobrze!

Pamiętaj, że zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 maja 2020 do końca dnia! Wyniki ogłosimy w poniedziałek na naszym Facebooku :) 

Nagroda w konkursie 

Do wygrania w konkursie jest zegarek Garett:

Zegarek Garett Sport 22

Zegarek Garett Sport 22

Zegarek Garett Sport 22

295,00 zł

Szczęśliwego zwycięzcę wybierzemy po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń i ogłosimy na naszym profilu na Facebooku. Wybraną osobę poprosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Garett konkurs