Konkurs - Dodaj opinie Davosa

Wyraź swoją opinię na temat zegarków Davosa - masz szansę na wygranie nowoczesnego głośnika Bluetooth!

Razem z marką Davosa przygotowaliśmy dla Was wyjątkową akcję - dla osoby, która wyrazi najciekawszą opinię na temat zegarków Davosa, przygotowaliśmy specjalny prezent - nowoczesny, przenośny głośnik Bluetooth sygnowany logo Davosa. Jeśli jesteś posiadaczem zegarka Davosa, który kupiłeś w naszym sklepie, nie zapomnij dodać również zdjęcia! :)

Co należy zrobić?

  • 1. Wybierz dowolny zegarek Davosa i napisz opinię pod zegarkiem - pamiętaj, że liczą się tylko opinie dodane w naszym sklepie :)
  • 2. Wyślij do nas wiadomość na adres: konkurs@zegarownia.pl w temacie wpisując "Konkurs Davosa" a w treści następujące informacje: link do ocenionego zegarka, pseudonim użyty w opinii, imię i nazwisko, numer telefonu do kontaktu
  • 3. Czekaj na opublikowanie wyników konkursu, które pojawią się 15 maja 2019 na naszej stronie konkursowej. 

Ogólny regulamin dot. konkursów na opinię znajduje się pod linkiem

Konkurs krok 1 - dodaj opinię! Konkurs krok 2 - wygraj głośnik Davosa

Nagroda w konkursie na opinię Davosa

Nagrodą w konkursie jest wydajny, przenośny głośnik Bluetooth z logo firmy Davosa - fundatora nagrody. Pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z niemal dowolnego smartfona, laptopa za pomocą łączności Bluetooth. Posiada również slot na karty pamięci, wejście audio i funkcję radia FM. Konfiguracja głośnika trwa kilka chwil, a jakość odtwarzanego dźwięku zadowoli każdego miłośnika słuchania muzyki podczas codziennych czynności.

Konkurs - Dodaj opinie Davosa

Jesteś gotów? Weź udział teraz!

Poświęć kilka minut, weź udział w konkursie i walcz o nowoczesny głośnik Bluetooth!