promocja timex + opex gratis

Kup zegarek Timex - odbierz gratis zegarek Opex!

Szukasz odpowiedniego prezentu dla ukochanej kobiety? A co powiesz na elegancki zegarek? To podarunek stylowy, zawsze właściwy, po prostu doskonały! Ale jak wybrać ten jedyny, który trafi w gust obdarowywanej? Teraz razem z marką Timex mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Przy zakupie wybranego modelu Timex otrzymasz zegarek Opex X4076MA1 zupełnie za darmo. Idealny prezent dla ukochanej - doda subtelnej elegancji każdej kobiecej stylizacji. Promocyjny zegarek pakowany jest dodatkowo w ozdobne pudełko - dzięki temu prezent masz już właściwie gotowy! A może chciałabyś mieć drugi zegarek dla siebie? To też świetna okazja - warto z niej skorzystać!

Walentynki Timex + Opex

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Kup wybrany zegarek Timex dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją oznaczyliśmy specjalną etykietą "+ ZEGAREK OPEX". Pamiętaj, ilość gratisów jest mocno limitowana, a oferta ważna tylko do końca marca. Spiesz się, nie czekaj aż szansa minie! 

Regulamin promocji

Promocja trwa w dniach 14.02-31.03.2020 roku lub do wyczerpania zapasów zegarków promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Timex oznaczonych etykietą "+ ZEGAREK OPEX" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl.

W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia gratis - zegarek Opex X4076MA1. W przypadku zwrotu towaru objętego promocją, oraz nieodesłania dołączonego gadżetu do zestawu objętego promocją, sklep zegarownia.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę wartości gadżetu.

promocja timex + opex gratis