Lacoste brelok gratis 1200x400

Kup zegarek Lacoste i odbierz markowy brelok!

Modnie i z klasą? Koniecznie z zegarkiem Lacoste! Ta francuska marka od lat jest synonimem szyku i dobrego stylu. Zegarki zachwycają kobiety i mężczyzn, a wszystko za sprawą uniwersalnego, eleganckiego designu. To czasomierze, które sprawdzą się zarówno w połączeniu z formalną, jak i bardziej codzienną - casualową stylizacją. Teraz chcemy zwrócić Twoją uwagę szczególnie na dwie serie - L1212 i Lexi. Dlaczego? Bo mamy niespodziankę!

Do zegarków Lacoste L1212 i Lacoste Lexi dodajemy oryginalny, markowy brelok! Modny dodatek z grawerowanym autografem twórcy marki - René Lacoste. Limitowany i wyjątkowy - doskonale będzie się prezentować przy torebce czy kluczach.

zegarek Lacoste l1212 i rakieta tenisowa lifestyle

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Kup zegarek Lacoste serii L1212 lub Lexi dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją dodatkowo oznaczyliśmy specjalną etykietą "+ BRELOK GRATIS". Pamiętaj, ilość promocyjnych gadżetów jest mocno limitowana, a oferta ważna do wyczerpania zapasów. Spiesz się! 

Skorzystaj z promocji! 

Regulamin promocji

Promocja trwa od 8 stycznia 2020 roku do wyczerpania zapasów breloków promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Lacoste serii L1212 i Lexi oznaczonych etykietą "+ BRELOK GRATIS" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl.

Lacoste brelok gratis 1500x225