Promocja VValentynki z Versus Versace

Ruszamy z akcją VValentynki - do zegarków marki Versus Versace dokładamy bon 100 zł do wykorzystania na kolejne zakupy! Promocja trwa do 14 lutego i obejmuje wybrany asortyment marki Versus Versace w ofercie naszego sklepu Zegarownia.pl 

Kup zegarek Versus Versace na Walentynki - odbierz bon 100 zł na kolejne zakupy!  

Chcemy pokazać, jak bardzo darzymy sympatią wszystkich naszych klientów, dlatego razem z marką Versus Versace chcemy sprawić, by te Walentynki były wyjątkowe!  W związku z tym uruchamiamy promocję o nazwie VValentynki, w której do wybranych modeli Versus Versace dodajemy bon na zakup kolejnego zegarka lub biżuterii w naszym sklepie. 

Jak skorzystać z promocji? Szukaj modeli zegarków Versus Versace oznaczonych etykietą "+ BON 100 ZŁ" i złóż zamówienie w naszym sklepie. Do zamówienia dołożymy kartę podarunkową w postaci bonu na kolejne zakupy w naszym sklepie o wartości 100 zł. Bon możesz wykorzystać na dowolne zamówienie o minimalnej wartośći 300 zł. 

 

Sprawdź polecane modele Versus Versace na walentynkowy prezent

Zegarek damski Versus Versace Star Ferry

Zegarek damski Versus Versace Star Ferry

913,00 zł

Zegarek damski Versus Versace Victoria Harbour

Zegarek damski Versus Versace Victoria Harbour

735,00 zł

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant

658,00 zł

Zegarek damski Versus Versace Lantau Island

Zegarek damski Versus Versace Lantau Island

548,00 zł

 


Regulamin promocji: 

Promocja trwa do 14 lutego do godziny 23:59. Promocja obejmuje asortyment zegarków Versus Versace oznaczonych etykietą "+ bon 100 zł" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl. Bon w wartości 100 zł uprawnia do jednorazowej zniżki podczas składania zamówienia w sklepie internetowym zegarownia.pl na dowolny produkt o wartości minimum 300 zł. W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia bon (bon nie może być wykorzystany). W przypadku zwrotu towaru objętego promocją, oraz wykorzystania bonu promocyjnego, sklep zegarownia.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę wykorzystanego bonu promocyjnego.