promocja Nautica gadżety

Kup wybrane modele Nautica i odbierz w prezencie wiosenny gadżet!

Przygotuj się na nadchodzące miesiące razem z zegarkami Nautica! Tylko teraz, do oznaczonych na naszej stronie produktów Nautica specjalnym labelem: + TORBA N83 W PREZENCIE otrzymasz od nas praktyczny prezent - stylową i pojemną torbę, która idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych aktywności na świeżym powietrzu.

Jak otrzymać gadżet w ramach promocji Nautica?

Kup wybrany zegarek Nautica dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją oznaczyliśmy specjalną etykietą + TORBA N83 W PREZENCIE. Pamiętaj, ilość gratisów jest mocno limitowana

Regulamin promocji

Promocja trwa do wyczerpania zapasów zegarków promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Nautica dostępnych w sklepie internetowym oraz oznaczonych etykietą "+ TORBA N83 W PREZENCIE"

W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia gratis - torba z logo Nautica. W przypadku zwrotu towaru objętego promocją oraz nieodesłania dołączonego gadżetu do zestawu objętego promocją, sklep zegarownia.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę wartości gadżetu, tj. 39 zł netto.

promocja Nautica gadżety wakacyjne