Lorus baner 1200x400 walentynki

Akcja zakończona! Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych promocji

Magiczne Walentynki - podaruj prezent prosto z serca

Zbliżają się Walentynki! Czy wiesz już, co kupić swojej Lubej lub Lubemu? Co powiesz na zegarek? To doskonały pomysł - czasomierz będzie odmierzał Wasze wspólne chwile. Mamy też dodatkową zachętę, żeby zdecydować się właśnie na ten rodzaju podarunku - teraz przy zakupie zegarka marki Lorus lub Pulsar otrzymasz prezent-niespodziankę!

Kup zegarek Lorus lub Pulsar i odbierz ramkę na zdjęcie!

Do zegarków Lorus i Pulsar dodajemy ramkę na zdjęcie! Praktyczny dodatek do prezentu walentynkowego w postaci zegarka! Podaruj ukochanej/ukochanemu piękny zegarek i dołącz do niego ozdobną ramkę, w którą włożysz Wasze wspólne zdjęcie! Niech codziennie przypomina o Waszej miłości!

zegarki Lorus walentynki kolaż

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Kup zegarek Lorus lub Pulsar dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją dodatkowo oznaczyliśmy specjalną etykietą "WALENTYNKOWY PREZENT". Pamiętaj, ilość promocyjnych gadżetów jest mocno limitowana, a oferta ważna do wyczerpania zapasów. Spiesz się! 

Skorzystaj z promocji! 

Regulamin promocji

Promocja trwa od 7 stycznia 2020 roku do wyczerpania zapasów ramek promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Lorus i Pulsar oznaczonych etykietą "WALENTYNKOWY PREZENT" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl.

Lorus baner 1000x150 walentynki