Promocja Cluse

Walentynki to wyjątkowy dzień pełen miłości. Tego dnia w szczególny sposób chcemy wyrazić swoje gorące uczucia względem drugiej osoby. Naprzeciw potrzebom zakochanych wyszła marka Cluse, która z okazji Walentynek wprowadziła 10% rabatu na wybrane modele zegarków oraz biżuterii.

 

 

Zegarki i biżuteria Cluse w wyjątkowej promocji 

Holenderska marka Cluse już dawno zaskarbiła sobie serca milionów kobiet na całym świecie. Minimalistyczny styl i elegancki design to sprawdzony przepis na wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby. W święto miłości spraw przyjemność sobie lub swojej drugiej połowie kupując produkt Cluse w promocyjnej cenie. 

Jak to zrobić? To dziecinnie proste! Wśród zegarków i biżuterii Cluse znajdują się modele oznaczone specjalną etykietą "PROMOCJA LOVECLUSE" – wystarczy, że podczas zakupów podasz unikalny kod rabatowy „LoveCluse”, a otrzymasz 10% rabatu na wybrany produkt. Okazja ta jest wyjątkowa i ograniczona czasowo – obowiązuje od 4 do 14 lutego, a zważając na ogromną popularność zegarków Cluse wśród kobiet, warto skorzystać z niej jak najszybciej! 

Promocja Cluse

Warunki promocji

Promocja zaczyna się 4 lutego. Wybrane modele biżuterii i zegarków CLUSE, które zostały oznaczone etykietą "PROMOCJA LOVECLUSE", dostępne są z 10% rabatem z kodem rabatowym: „LoveCluse”. Oferta ograniczona czasowo: do 14 lutego do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów zegarków lub biżuterii objętej promocją. Zakupione w cenie promocyjnej produkty podlegają zwrotowi, zwracana jest kwota zapłacona podczas zakupu zegarka lub biżuterii.