SUUNTO 9
Designed for all the things that cannot be measured.
zegarki
Zaprojektowany z myślą o wyjątkowych doświadczeniach, jakie daje sport i przygody, które zostaną z Tobą na zawsze.

Suunto 9 Peak i Suunto 9 Baro - flagowa linia produktów Suunto z funkcjami przeznaczonymi dla najbardziej wymagających sportów i przygód na świeżym powietrzu. Mocne i wytrzymałe zegarki sportowe GPS z baterią o długiej żywotności i barometrem. Dostępne w dwóch rozmiarach, aby dopasować się do każdego gustu i rozmiaru nadgarstka. Wyprodukowano w Finlandii.

Bateria
Zbudowany, by trwać
Żywotność baterii 25 godzin z najlepszym GPS, do 170 godzin w trybie Tour/Wycieczki.
Dyscypliny sportowe
Pasja do sportu
Wiedza sportowa i wsparcie dla ponad 80 dyscyplin sportowych (bieganie, jazda na rowerze, pływanie, wędrówki i wiele innych).
Fitness
Śledzenie postępów i realizacji celów
Śledź swój poziom wytrenowania i poczynione postępy w Suunto App. Sprawdzaj poziom regeneracji i stresu na ekranie zegarka.
Suunto 9 pike
Zaprojektowany z myślą o przygodzie
Wysokość barometryczna, nawigacja po trasie w zegarku i sportowe mapy popularności dla poszczególnych dyscyplin w aplikacji Suunto.
Chód
Mocny i wytrzymały
Sprawdzony w ekstremalnych warunkach, wodoodporny do 100 m. Najwyższej klasy materiały: szafirowe szkło i tytan klasy 5 w wybranych modelach.
Fitness
Nawigacja GPS
Planuj własne trasy lub podążaj po najpopularniejszych trasach wyznaczonych przez innych użytkowników.
GPS
NOWE FUNKCJE SUUNTO 9
WIRTUALNY “GHOST-RUNNER”

Łap wirtualnego ghost-runnera, aby ćwiczyć tempo lub po prostu dla zabawy.
*Dostępne dla wszystkich modeli Suunto 9.

POZIOM TLENU WE KRWI

Sprawdź swoje natlenienie na dużych wysokościach na podstawie poziomu tlenu we krwi.
*Dostępne tylko dla modelu Suunto 9 Peak

AKTUALIZACJE OVER THE AIR

Korzystaj z wygodnej funkcji aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Suunto, aby zawsze mieć dostęp do najnowszych i najdoskonalszych funkcji.
*Dostępne tylko dla modelu Suunto 9 Peak

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O PRODUKCIE
ZBUDOWANY, BY TRWAĆ

Czas pracy baterii bez kompromisów - od 25 godzin przy użyciu GPS i do 170 godzin w trybie Tour/Wycieczka. Inteligentne przypomnienia o ładowaniu na podstawie historii aktywności użytkownika. Najwyższej klasy materiały takie jak: szafirowe szkło i tytan klasy 5 w wybranych modelach. Wodoodporność do 100 m, by towarzyszyć Ci podczas wszystkich aktywności, nawet tych najbardziej ekstremalnych. Jakość premium zegarków Suunto, które zostały sprawdzone i przetestowane w Finlandii w najtrudniejszych warunkach.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O PRZYGODZIE

Poznaj niesamowite lokalizacje dzięki interesującym punktom POI z aplikacji Suunto. Zaplanuj swoje trasy w aplikacji Suunto app za pomocą specjalnych map popularności i punktów startowych dopasowanych do poszczególnych dyscyplin sportowych. Zegarek Suunto 9 Peak jest wodoodporny do głębokości 100 m, by towarzyszyć Ci podczas wszystkich aktywności, nawet tych najbardziej ekstremalnych.

Z PASJI DO SPORTU

Ciesz się chwilami, które napełniają Cię energią, niezależnie od tego, czy biegasz po drogach, szlakach, ścieżkach, czy uprawiasz dowolną z 80 dyscyplin sportowych. Złap wirtualnego “ghost runnera”, aby regularnie ćwiczyć tempo lub po prostu dla zabawy. Zachowaj zdrową równowagę między obciążeniem treningowym, odpoczynkiem i regeneracją, abyś był gotowy na przygodę w każdej chwili.

DOSTĘPNY W DWÓCH ROZMIARACH

Suunto 9 Peak

Najcieńszy, najmniejszy i najbardziej wytrzymały zegarek, jaki kiedykolwiek wyprodukowała firma Suunto. Dla tych, którzy wolą mały i lekki zegarek sportowy o minimalistycznej konstrukcji. Średnica 43 mm, ultracienki 10,6 mm.

Suunto 9 Baro

Oryginalny, wielokrotnie nagradzany model Suunto 9, któremu zaufali czołowi sportowcy i poszukiwacze przygód na całym świecie. Dla tych, którzy wolą solidny zegarek sportowy z dużym ekranem. Średnica 50 mm, grubość 15,4 mm.

PODZIEL SIĘ NAJWIĘKSZYMI OSIĄGNIĘCIAMI

Sparuj zegarek Suunto 9 z aplikacją Suunto, aby śledzić wszystkie swoje przygody, a także długoterminowe trendy, w tym dzienną aktywność i sen. Łatwo udostępniaj swoje największe osiągnięcia i łącz się z innymi członkami społeczności Suunto. Sprawdzaj połączenia przychodzące, wiadomości i powiadomienia jednym spojrzeniem na zegarek.

Aplikacja Suunto app jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

SKORZYSTAJ Z ZALET SIECI PARTNERSKIEJ SUUNTO

Połącz zegarek Suunto z ulubionymi narzędziami, aby analizować swoje treningi, znajdować nowe trasy, otrzymywać wskazówki lub tworzyć filmy 3D ze swoich przygód - i udostępniać je swojej ulubionej społeczności.

Do zegarka Suunto dołączony jest także pakiet Value Pack - korzyści i dodatki o wartości ponad 500 EUR/£/$ oferowane przez naszych partnerów, których celem jest podniesienie jakości treningu i doświadczeń outdoorowych oraz pomoc w osiąganiu celów.

Zobacz wszystkie modele Suunto - dostępne z wysyłką w 24h
Sprawdź