Ada Palka ambasadorka Suunto
 

Ada Palka - ambasadorka SUUNTO!

Jak wszyscy wiemy, marka Suunto od zawsze stawia na wysoką jakość swoich produktów, a najlepszym dowodem na to, że ta strategia się sprawdza, są nie tylko liczby, lecz także ludzie. Na swoich ambasadorów fiński producent wybiera zawsze osoby pełne pasji, sportowych zapaleńców. Dlatego w tym wyjątkowym gronie nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji w postaci Adrianny Palki.

 
Suunto Ada Palka

Adrianna Palka - od sportu wyczynowego do trenerki personalnej

Swoją karierę Adrianna Palka rozpoczęła od studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jak mówi, to one zdecydowały o tym, w jakim miejscu znajduje się obecnie. Zanim zajęła się treningami personalnymi, wyczynowo trenowała biegi na średnich dystansach. Zawsze jednak pragnęła pracować z ludźmi i pomagać im we wkraczaniu na sportową ścieżkę. Największą motywacją byli rodzice i trener, którzy wpoili jej zdrowe nawyki, udzielali cennych porad i byli ogromnym wsparciem. Tak zaczęła się droga Ady jako trenerki. Obecnie prowadzi treningi personalne, organizuje warsztaty wyjazdowe i propaguje szeroko rozumiany zdrowy styl życia. Działa w social mediach, gdzie zgromadziła już kilkadziesiąt tysięcy fanów. Motywuje ich różnego rodzaju wyzwaniami i ćwiczeniami w formie online.

 
Ada Palka Suunto

Czym zajmuje się Adrianna Palka?

Jak wiadomo, social media są potężnym narzędziem - ich umiejętne wykorzystanie daje ogromne możliwości. Wie o tym również Adrianna Palka - prowadzi bloga, konto na Instagramie oraz kanał na YouTubie. Na jej stronie można wykupić dostęp do treningów online, które prowadzi na platformie Zoom. Wydała także „Runbooka”, czyli kompendium wiedzy dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem lub po prostu zgłębić temat. Publikacja powstała we współpracy ze specjalistami - lekarzem, kucharzem, dietetykiem i fizjoterapeutą. Niedawno ukazał się natomiast „Bellybook” dotyczący ćwiczeń na płaski brzuch.

 

Sukcesy Ady Palki

Największym sukcesem Adrianny Palki jest to, że dzięki niej każdego dnia nowe osoby wkraczają na ścieżkę zdrowego stylu życia i aktywności sportowej. Jest to możliwe dzięki social mediom Ady. Influencerka wykorzystuje swoje zasięgi do promowania dobrych nawyków i zarażania swoją pasją coraz większej liczby osób. Dzięki temu, że została ambasadorką Suunto może dotrzeć do nowych odbiorców i zarazić je swoim hobby! Już setki osób poznało techniki efektywnego ruchu i aktywności fizycznej dzięki ekskluzywnym kampusom treningowym.

 

Najważniejsze informacje o Suunto 5 Peak

Lekki i wytrzymały

Waży tylko 39 gramów. Wodoodporny i trwały w każdą pogodę, z wygodnym dopasowaniem w dzień i w nocy. Świetna żywotność baterii dzięki śledzeniu GPS do 100 godzin w trybie Wycieczka.

Znajdź swój rytm

Dzięki przyciskom sterowania muzyką na nadgarstku możesz regulować głośność oraz wstrzymać i pomijać utwory. Połącz zestaw słuchawek z telefonem i ruszaj w drogę.

Nawigacja po trasie podczas uprawiania sportu

Dzięki wbudowanemu GPS i nawigacji zakręt po zakręcie nigdy się nie zgubisz. Wybrana trasa jest automatycznie widoczna w widoku mapy podczas ćwiczeń, gdy włączony jest GPS.

Suunto 5 Peak funkcje

Łatwość utrzymania aktywności i regeneracji

Ponad 80 trybów sportowych, adaptacyjne wskazówki treningowe i śledzenie aktywności motywują Cię do ruchu. Śledzenie snu, stresu i regeneracji zapewnia dobrą regenerację.

Poznaj nowe miejsca

Rekomendacje tras i mapy popularności 3D w aplikacji Suunto inspiracją do odkrywania i łamania rutyny.

W pogoni za wschodami i zachodami słońca

Alarmy wschodu i zachodu słońca ułatwiają planowanie aktywności na świeżym powietrzu. Wstań przed słońcem lub upewnij się, że bezpiecznie wrócisz do domu przed zmrokiem.

 

Suunto 5 Peak - wybór Ady Palki

Lekki, funkcjonalny i niezawodny. Zegarki Suunto 5 Peak to kwintesencja możliwości kompaktowego sportwatcha. Nowy model Suunto to mniejszy, doskonale zaprojektowany zegarek multizadaniowy, który może skraść serca miłośnikom sportów nie tylko in, ale również outdoorowych. Jeśli pragniesz przekraczać swoje granice i doświadczyć nowe możliwości, wybierz jeden ze smartwatchy Suunto 5 Peak.

 
 
Zegarek Suunto 5 Peak

Budowa Suunto 5 Peak

Smartwatch Suunto 5 Peak to odpowiedź na prośby miłośników marki o stworzenie zegarka, który pasować będzie na drobniejsze nadgarstki. Szerokość koperty została zmniejszona do 43 mm, dzięki czemu pasować będzie ona dla każdego. Dzięki możliwości zmiany paska za pomocą mocowania Quick-release w kilka sekund zmienisz jego wygląd i dostosujesz do własnych preferencji.

 
Zegarki Suunto 5 Peak

W jakie funkcje wyposażono Suunto 5 Peak?

Producent oferuje nam aż 80 trybów sportowych. Są wśród nich zarówno typowe aktywności sportowe, jak i mniej oczywiste dyscypliny outdoorowe. Potwierdza to tylko, że sprzęt sprawdzi się i dla początkujących, i zaawansowanych sportowców. Dziennik aktywności daje wgląd we wszystkie zmierzone smartwatchem aktywności, informacje na temat średniego i maksymalnego tętna, liczby spalonych kalorii, czasu, który będzie potrzebny organizmowi do regeneracji. Wszystko po to, by twoje aktywności były jeszcze lepiej zorganizowane.

 

 

Ada Palka RunBook Suunto

 

Zamów Suunto 5 Peak w Zegarownia, otrzymaj Runbook gratis!

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, ale nie wiesz, co jest istotne? Wszystkie informacje związane z tą aktywnością znajdziesz w profesjonalnym e-booku Ady Palki “Runbook”. Dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu mamy specjalną ofertę. Zamów sportowy zegarek Suunto 5 Peak i otrzymaj “Runbook” gratis. Ze wskazówkami Ady i nowym smartwatchem bieganie stanie się prawdziwą przyjemnością.