Ambasador Suunto Sportowcem Roku?

Już 5 stycznia 2019 rozstrzygnięcie kolejnej edycji plebiscytu na Sportowca Roku. Tym razem grono nominowanych jest wyjątkowo różnorodne, są tam przedstawiciele sportów zespołowych, lekkoatleci, kolarze, zawodnicy MMA, a nawet narciarz ekstremalny. Ten ostatni to Andrzej Bargiel, doskonale znany nie tylko tym, którzy śledzą himalajskie wyprawy, ale i miłośnikom sportowych zegarków.

84. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2018 Roku

Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” ma długą tradycję. Niezmiennie od 1926 roku wybierani są ci, którzy swoimi sportowymi osiągnięciami najbardziej zaimponowali Polakom. To drugi najstarszy tego typu konkurs na świecie, dłuższą historią może poszczycić się jedynie plebiscyt na najlepszego sportowca roku w Szwecji (1925). W polskiej edycji doceniani byli zawodnicy z różnych dziedzin. Rekordzistką w tym względzie jest Justyna Kowalczyk, która plebiscyt wygrywała aż 5 razy. Pierwsze miejsce nie raz zajmowali również: Stanisława Walasiewicz, Irena Szewińska, Adam Małysz i Otylia Jędrzejczak. Kto tym razem najbardziej zasłużył na tytuł Sportowca Roku 2018? Może Andrzej Bargiel – człowiek, który pokazał, że granice naszych możliwości wyznacza tylko wyobraźnia...

Spotkanie z Andrzejem Bargielem Kraków 2018 Bargiel King

Kim jest Andrzej Bargiel?

Narciarz ekstremalny, który uwielbia przekraczać granice ludzkich możliwości. Jego największym osiągnięciem minionego roku był zjazd na nartach z drugiej góry świata, liczącej 8611 m n.p.m. K2. Jest pierwszym człowiekiem na świecie, który tego dokonał. To zresztą nie pierwszy zjazd skialpinisty z ośmiotysięcznika – nie pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Bargiel planuje już kolejne wyprawy, bo czymże byłoby życie bez wyzwań i pasji?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o człowieku, który dokonuje tak niesamowitych rzeczy w najwyższych górach świata, przeczytajcie naszą relację ze spotkania z Andrzejem Bargielem.

Niezbędny sprzęt dla zawodowych sportowców

Wspomniany narciarz ekstremalny był jedną z pierwszych osób, które testowały nowy model zegarka Suunto 9. I to od razu w najbardziej ekstremalnych warunkach! Wtedy smartwatch się sprawdził, a dziś każdy może się poczuć jak najlepszy sportowiec, trenując ze swoim Suunto na nadgarstku. Dodatkowo Zegarownia ma dla fanów marki specjalną ofertę! Już teraz, do każdego zegarka Suunto 9 dołączamy kartę z autografem Andrzeja Bargiela. Promocja ściśle limitowana, więc spieszcie się!

Suunto 9 Baro autograf Andrzej Bargiel

Kto wie, może już niedługo do licznych osiągnięć skialpinisty będzie można dopisać kolejny tytuł – Sportowca Roku 2018. Grono konkurentów jest znamienite, ale Zegarownia trzyma kciuki i liczy na zwycięstwo Andrzeja Bargiela! Nikt nie zaszedł w tym roku wyżej niż on ;)

średnia ocena: 5.0