Guess i Jennifer Lopez

Guess

Guess i Jennifer Lopez

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

26 marca 2018

Romanse gwiazd zawsze są pożywką dla mediów i żądnych informacji czytelników lub widzów. Zwykle jednak największym powodzeniem cieszą się wiadomości o rozstaniach. Tu jednak takiej możliwości nie będzie – nawet Jennifer Lopez, obecna twarz marki Guess, nigdy nie zechce wybrać innej marki zegarków i biżuterii!

 

Guess – popularność warta gwiazdy

Jennifer Lopez należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie, zaś jej charakterystyczny głos zapewnił jej też trwałą obecność w świecie muzyki. Jej wieloletnia sława to pasmo nieustających sukcesów, których wiele początkujących artystek może tylko pozazdrościć. Nie dziwi więc, że ktoś tak utalentowany chce korzystać tylko z produktów najwyższej jakości – świadczy o tym wybór marki Guess, czyli jednego z najbardziej charakterystycznych producentów biżuterii, zajmującym się również tworzeniem ekskluzywnych zegarków. Zostając twarzą tej marki, Jennifer oficjalnie uznała wysoką jakość i piękno produktów Guess.

 

Jennifer Lopez dla Guess

 

Biżuteria Guess – elegancja i styl

Nic jednak dziwnego – biżuteria Guess to niezwykłość sama w sobie. Marka posiada ogromną ilość wzorów swoich kolczyków, naszyjników oraz bransolet, dzięki czemu trafia w gusta wielkiej grupy odbiorców. Damska biżuteria tego producenta cechuje się wyjątkowym blaskiem, dzięki wykorzystanym do jej stworzenia kamieniom i kryształkom, nadającym jej charakterystyczny połysk i unikalność. Wysokiej jakości materiały to także pewność długiego użytkowania w niezmienionym, wspaniałym stanie. Wyznacza to zupełnie nową jakość w świecie biżuterii powodując, że marka Guess staje się niejako wzorem dla innych producentów. Nie dziwi więc wybór Jennifer Lopez, decydującej się na najlepszą możliwą biżuterię. Jednym z ciekawszych przykładów jest naszyjnik Guess Silver, będący świetnym połączeniem dobrego smaku i odrobiny ekstrawagancji

 

Jennifer Lopez dla Guess

 

Estetyka i precyzja – zegarki Guess

Nie wolno także zapominać o innym dziale produkcji Guess – o zegarkach. Zegarki Guess to wspaniałe połączenie doskonałej jakości i świetnego wyglądu. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo precyzyjnych mechanizmów kwarcowych, są one dokładne i funkcjonujące przez długi czas bez konieczności wymiany baterii, zaś gdy taka zachodzi, to doskonała okazja na dokonanie przeglądu i ważnej konserwacji zegarka. Co zaś się tyczy wyglądu, ten zdumiewa swoim niepowtarzalnym połączeniem, zawierającym w sobie nie tylko świetny materiał w kolorach różowego złota, złota lub srebra, ale także, w wielu przypadkach, liczne kryształki, ozdabiające tarcze, lunety lub paski i koperty. Świetny wybór – gdy pójdzie się śladami Jennifer Lopez i wybierze rewelacyjną markę, można być pewnym doskonałej jakości.

 
 

Na szczególną uwagę zasługuje zegarek Guess Whitney W0931L3, będący dokładnym odwzorowaniem stylu i założeń marki – opracować najwyższej jakości zegarek, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłego i wyjątkowo estetycznego wyglądu. Wzrok każdego przyciągną liczne kryształki oraz stylowo zaprojektowana tarcza zegarka, będąca przy tym wyjątkowo czytelna. Niezwykła bransoleta to z kolei gwarancja bezpieczeństwa a także wyjątkowej wygody.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.