INHORGENTA 2021 - co czeka nas w tym roku?

Interesujesz się modą i niebanalnymi projektami artystycznymi? Z zapartym tchem śledzisz pojawiające się nowości ze świata biżuterii i zegarków? Uwielbiasz podziwiać pięknie wykonane przedmioty jeszcze przed ich wyjściem na rynek? Jeśli na te wszystkie pytania z entuzjazmem odpowiedziałeś „TAK”, to z całą pewnością jesteś zegarkowym fascynatem i z pewnością jesteś bywalcem różnych tematycznych targów, w tym m.in. Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków w Monachium - INHORGENTA MUNICH.

Targi INHORGENTA MUNICH 2021 - nowości na rynku zegarmistrzowskim

Niestety, mające się odbyć w kwietniu tego roku prestiżowe Targi INHORGENTA MUNICH 2021 zostały odwołane przez organizatorów i przeniesione na następny rok na 11-14.02.2022 r. Nie zostaną wyłonieni również finaliści i zwycięzcy topowej nagrody INHORGENTA AWARD. Przed nami cały rok niespokojnego wyczekiwania, ale również pozytywnej energii. Jednak to nie przeszkadza w żaden sposób, by móc rozkoszować się i cieszyć oko różnorodnymi nowościami oraz bogatą ofertą zegarków od marek z całego świata. W takie razie, jakie są nowe propozycje od firm zegarmistrzowskich na zbliżające się miesiącach?

Targi Inhorgenta Munich 2021

W ofercie różnych marek, m.in.: Junghans, Junkers, Casio czy Frederique Constant, będziemy mogli obserwować innowacyjne rozwiązania i nowe technologie, jak w przypadku kolekcji Vitality Smartwatch od Frederique’a. Dla producentów ważne będzie również postawienie na zrównoważony rozwój i możliwość zadbania o środowisko w trakcie produkcji swoich modeli. Zarówno miłośnicy historii początków zegarmistrzostwa oraz ponadczasowych zegarków, jak i fascynaci nowoczesności i współczesnego designu również nie będą zawiedzeni w nadchodzących sezonach.

Targi Inhorgenta Munich - niesłabnąca popularność zegarków

Dlaczego Targi INHORGENTA MUNICH cieszą się z roku na rok niesłabnącą i coraz większą popularnością. Z pewnością wpływ na to mają zarówno sami producenci, jak i projektanci firm zegarmistrzowskich. Obecnie każdy projekt zegarka jest ściśle związany z potrzebami różnych grup użytkowników. Z tego względu coraz większą popularnością cieszą się nie tylko smartwatche, ale też tradycyjne analogowe zegarki nawiązujące do uniwersalnej klasyki, czy stylów panujących obecnie w modzie.

Targi Inhorgenta Munich 2021

W tym roku ominie nas przyjemność oglądania i podziwiania na własne oczy tych mini arcydzieł zegarmistrzostwa. W tym przypadku serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z nową ofertą marek, które rokrocznie wystawiają się na monachijskich targach INHORGENTA MUNICH. Z pewnością każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Po więcej informacji dotyczących targów zegarkowych odbywających się w 2021 roku zarówno w Polsce, jak i w innych częściach świata, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

średnia ocena: 5.0