Jacques Lemans - zegarki w stylu fashion na każdą kieszeń

Jacques Lemans to austriacka marka zegarków w stylu fashion, która imponuje swoim różnorodnym i wyszukanym asortymentem. Rozbudowana i praktyczna funkcjonalność połączona została z niebanalnym i przyciągającym uwagę designem, który dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi sprawia, że modele sygnowane jej logiem stanowią świetny dodatek do każdego rodzaju stylizacji. Sprawdź co do zaoferowania ma nowa, dostępna w naszym w sklepie manufaktura.

Jacques Lemans – światowy sukces

Jacques Lemans to marka o ponad 40-letniej tradycji, która została założona przez dwóch braci, Alfreda i Norberta Riedlów w Austrii. Głównym celem, który przyświeca jej założycielom przy projektowaniu poszczególnych modeli, jest połączenie wysokiej jakości wykonania, precyzji i rozsądnej ceny, dzięki której na zegarki Jacques Lemans mogą pozwolić sobie praktycznie wszyscy. O renomie marki świadczą liczby – zegarki w stylu fashion sygnowane jej logiem dostępne są w 120 krajach w blisko 10 000 punktów sprzedaży.

Zegarki Jacques Lemans – imponująca różnorodność

Austriacka marka Jacques Lemans imponuje swoją różnorodnością. Wśród szerokiej oferty zegarków interesujący model dla siebie znajdą zarówno zwolennicy pasków, jak i stalowych bransolet. Ciekawą propozycją jest kolekcja Retro Classic, której modele nawiązują w bezpośredni sposób do zegarków popularnych u schyłku poprzedniego wieku. Zwolennicy niebanalnych i innowacyjnych rozwiązań powinni zwrócić uwagę na kolekcję High Tech Ceramic, której poszczególne elementy zostały stworzone ze spieku ceramicznego. Materiał ten charakteryzuje wysoka odporność na zarysowania oraz większy połysk niż w przypadku popularnej stali szlachetnej, dzięki czemu modele z serii idealnie trafią w gust wszystkich osób szukających zwracającego na siebie uwagę dodatku. Pracę zegarków Jacques Lemans oparto o zasilane baterią mechanizmy kwarcowe oraz aparaty automatyczne, które napędzane są za pomocą ruchów nadgarstka.

Jacques Lemans Retro Chronograph – dla wymagających mężczyzn

Jacques Lemans Retro Chronograph 1-2041E to propozycja męskiego zegarka, który idealnie trafi w gust każdego mężczyzny, który poszukuje funkcjonalnego dodatku. Model wyposażono w srebrną kopertę z odpornej na urazy stali szlachetnej, którą zawieszono na meshowej bransolecie o podobnej stylistyce. Na przykrytym szkiełkiem mineralnym cyferblacie umieszczono dodatkowe sub-tarcze chronografu, które pozwalają na dokonywanie bardziej zaawansowanych pomiarów czasu. Za jego precyzyjną pracę odpowiedzialny jest mechanizm kwarcowy zasilany za pomocą baterii.

{zegarek Meski Jacques Lemans Retro Chronograph 1-2041E}

Jacques Lemans Retro Classic – dla zwolenników klasyki

Jacques Lemans Retro Classic N-215.1ZL to męski zegarek, którego design oparto o klasyczne i sprawdzone rozwiązania. W srebrnej kopercie ze stali szlachetnej zamknięto niezwykle czytelny, biały cyferblat, na którym umieszczono dodatkową sub-tarczę sekundnika oraz ulokowany przy godzinie trzeciej analogowy datownik dni miesiąca. Całość zawieszona została brązowym pasku ze skóry naturalnej oraz przykryta szkiełkiem hesalitowym.

Zegarek Meski Jacques Lemans Retro Classic N-215.1ZL

Zegarek damski Jacques Lemans Milano – dedykowany stylowym kobietom

Jacques Lemans Milano 1-1932B to zegarek dedykowany wszystkim kobietom, które szukają stylowego, a przy tym uniwersalnego dodatku do swojej garderoby. Model wyposażono w smukłą kopertę ze stali szlachetnej, w której zamknięto niezwykle czytelną tarczę granatowego koloru. Skuteczną ochronę przed zarysowaniami i obtłuczeniami zapewnia utwardzane szkiełko mineralne. Całość zawieszono na gwarantującej komfort użytkowania srebrnej bransolecie. Wodoszczelność w klasie 50 metrów oznacza, że do wnętrza zegarka nie dostanie się woda w przypadku zachlapań.

Zegarki Jacques Lemans to modele, które przypadną do gustu każdemu zwolennikowi niebanalnych dodatków. Rozbudowana funkcjonalność, niesłychana precyzja działania oraz dopracowana w każdym detalu jakość wykonania to cechy, dzięki którym marka odniosła światowy sukces.


średnia ocena: 4.7