Konkurs na Dzień Dziecka – wygraj jeden z dwóch zegarków Manta Kevin

Promocje

Konkurs na Dzień Dziecka – wygraj jeden z dwóch zegarków Manta Kevin

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 14 czerwca 2023

Dzień Dziecka stanowi jedno z najistotniejszych świąt dla naszych najmłodszych. To wspaniała okazja, kiedy my, rodzice obdarowujemy swoje pociechy drobnymi upominkami, które wywołują szeroki uśmiech na ich twarzach! :) A co byście powiedzieli na możliwość wzięcia udziału w naszym konkursie i zdobyciu dodatkowego prezentu dla Twojego dziecka?

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj inteligentny zegarek Manta Kevin

Wyobraźnia małych dzieci nie zna granic. Zapewne niejednokrotnie zdarzyło Ci się szukać logicznej odpowiedzi na zabawne pytanie lub fantazje, które ciężko jest spełnić. Nie martw się! Nie jesteś w tym sam! Teraz masz szansę podzielić się z nami swoją własną historią. :)

 

Odpowiedz na nasze pytanie konkursowe na Facebooku - link do posta poniżej - i walcz o jeden z dwóch zegarów: Manta Kevin Różowy lub Manta Kevin Czarny. To zegarki posiadające szereg niezawodnych funkcji, zamknięte w ultra cienkiej kopercie!

 
 

Nagrody w konkursie - nowość - smartwatche dziecięce Manta

Nagrodami w konkursie są nowości ufundowane przez firmę Manta - odlotowe smartwatche dziecięce z serii Kevin, które pozwalają na wideorozmowy dzięki wbudowanemu slotowi na kartę nanoSIM, Geolokalizację, dzięki której wiesz zawsze, gdzie znajduje się Twoje dziecko, czy aż 7 wbudowanych gier rozwijających umiejętności poznawcze, refleks czy dostarczające po prostu rozrywki.

 

 

 

Czas trwania konkursu i ogłoszenie zwycięzców

Konkurs trwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. Następnie w ciągu 7 dni roboczych wybierzemy dwóch zwycięzców, którzy otrzymają od nas zegarek Manta.

 

Masz do nas pytania? Chętnie Ci pomożemy! :) Napisz do nas na: [email protected].
Ogólne warunki konkursów znajdziesz pod tym linkiem.


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!