Konkurs | Turniej szachowy ChessChamp by Zegarownia.pl x Meccaniche Veneziane

Konkurs | Turniej szachowy ChessChamp by Zegarownia.pl x Meccaniche Veneziane

20 stycznia 2021

Pierwsza edycja turnieju szachowego ChessChamp by Zegarownia x Meccaniche Veneziane za nami. Poznajcie zwycięzców turnieju!

 

ChessChamp - Wielki Finał

Ponad 350 zgłoszeń w kwalifikacjach do turnieju i emocjonująca walka 16 uczestników w wielkim finalne, który odbył się 14 lutego na platformie Chess.com!

Pierwsza edycja szachowego turnieju ChessChamp by Zegarownia x Meccaniche Veneziane już za nami! Gratulujemy zwycięzcy, który w finale wykazał się taktycznym sprytem i błyskawiczną szybkością w podejmowaniu decyzji. Nagroda w postaci zegarka Meccaniche Veneziane - fundatora i mecenasa turnieju, oraz eleganckiego, podręcznego zestawu szachowego, wyruszyła do zwycięzcy!


Ranking Finału I ChessChamp by Zegarownia:

  1. vizumatv4hoda

  2. Y0ung_Capablanca

  3. Igor_Kowalski

   

  4. ctrl01

  5. Silversik

  6. mat_kolosowski

  7. zaherka2306

  8. Emilo1998

  9. QwaserPl

  10. biszkoptys8

  11. Karsek

  12. tyczka123

  13. Rafal_Kowalczyk

  14. szokokokooo

  15. mamwora

  16. lubgaru

 

Meccaniche Veneziane Zegarownia

Nagrody w Turnieju ChessChamp by Zegarownia x Meccaniche Veneziane 

Nagrodą główną w turnieju był voucher na zakup dowolnego zegarka Meccaniche Veneziane w sklepie Zegarownia.pl oraz personalizowany zestaw szachów premium. 

ChessChamp Zegarownia

Osoby, które zajęły 2 i 3 miejsce otrzymają zniżkę 50% na zakup zegarka Meccaniche Veneziane w sklepie Zegarownia.pl oraz drewniany zestaw szachów. 

Turniej ChessChamp by Zegarownia Meccaniche Veneziane

Pozostałe osoby uczestniczące w finałach turnieju ChessChamp otrzymają od sponsora zniżkę 20% na zakup zegarka Meccaniche Veneziane w sklepie Zegarownia.pl. 

Kolejna edycja ChessChamp by Zegarownia - coming soon

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju oraz obserwatorom za cenne uwagi. Z radością chcemy poinformować, że szykujemy dla Was kolejną edycję turnieju! Wyczekujcie informacji na naszym Facebooku Zegarownia i stronie internetowej!

ChessChamp Zegarownia Meccaniche Veneziane