Marka Ball partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy 2020

Ball

Marka Ball partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy 2020

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

16 marca 2020

To już oficjalnie potwierdzone - Ball Watch w tym roku będzie oficjalnym partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy 2020, które odbędzie się w Gniewinie już 24 maja jako Time Keeper! To wspaniała wiadomość dla setek sportowców - firma Ball w końcu słynie z najlepiej zsynchronizowanych zegarków na świecie.

Wielkie wydarzenie, wielkie emocje

Czym jest Triathlon? To najbardziej wymagające zawody sportowe, w których sportowcy mogą wykazać się na trzech polach, czyli w pływaniu, kolarstwie i bieganiu. To już kultowa impreza sportowa, w której za każdym razem bierze udział ponad 500 zawodników z całej Polski. W tym roku w Gniewinie dodatkowym wyzwaniem dla uczestników będzie pokonywanie bardzo trudnego wzniesienia na odcinku 1,3km z różnicą wzniesień ponad 100m. Sezon sportowy na Pomorzu otworzy więc nie lada wyzwanie.

Sport kolarze

Ball oficjalnym Time Keeperem sportowców

Dlaczego firma Ball została oficjalnym partnerem tego wielkiego sportowego wydarzenia? Triathlon to bardzo trudna i niesamowicie wymagająca seria dyscyplin sportowych, które od zawodnika wymagają ogrom samozaparcia, cierpliwości oraz stalowej kondycji, wypracowanej na setkach godzin morderczych treningów, nierzadko w bardzo trudnych pogodowo warunkach. Ball zaś charakteryzuje się zegarkami najwyższej jakości, bazującymi na mechanizmie kwarcowym, z precyzją szwajcarską. To urządzenia nie do zdarcia, modele mogą pracować w bardzo niskich temperaturach, są wstrząsoodporne, wodoodporne, a te wyposażone w szkiełko szafirowe z powłoką antyrefleksyjną doskonale ochronią przed zarysowaniami spowodowanymi niekontrolowanym uderzeniem.

Nasze produkty to też czasochłonna i nieustanna praca nad doskonaleniem jakości oraz zegarmistrzowskich innowacji. Zegarki marki Ball są projektowane tak, aby mogły wytrzymać wyjątkowo nieprzyjazne warunki.

Ball nie ma wątpliwości

Wypowiedź Piotra Soboty, oficjalnego przedstawiciela marki Ball w Polsce nie pozostawia wątpliwości: “- Jest nam niezmiernie miło, że z marką Ball możemy uczestniczyć w tegorocznej edycji tak ambitnych zawodów, jakimi są LOTTO Triathlon Energy. Triathlon to niezwykle wszechstronna i bardzo wymagająca dyscyplina sportowa, ludzie uprawiający ten sport to współcześni mistrzowie samozaparcia i samodyscypliny. Nakład pracy jaki trzeba włożyć w treningi jest ogromny, a proces budowania formy bywa długi i żmudny. Co więcej, nierzadko treningi muszą odbywać się w niesprzyjających warunkach. I tutaj pojawia się wspólny mianownik z zegarkami Ball. Nasze produkty to też czasochłonna i nieustanna praca nad doskonaleniem jakości oraz zegarmistrzowskich innowacji. Zegarki marki Ball są projektowane tak, aby mogły wytrzymać wyjątkowo nieprzyjazne warunki. Niestraszne im skrajnie niskie temperatury, dochodzące nawet do -40°C, wstrząsy czy wysokie pole magnetyczne. Przypominam, że cały czas mówimy o czasomierzach wyposażonych w tradycyjny mechanizm. Głęboko wierzę w to, że pierwszy rok współpracy będzie niezwykle owocny dla obu stron. Widzimy się wkrótce na starcie!”

Zegarek męski Ball Fireman NECC Automatic

Samo LOTTO Triathlon Energy jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się cyklem imprez w Polsce. W tym roku firma zorganizuje aż pięć ogromnych, energetycznych wydarzeń sportowych, w których będą mogły wziąć udział całe rodziny - sport to zdrowie i siła, więc warto w nim uczestniczyć w dużym gronie, a przy tym podziwiać piękne i niezwykle malownicze trasy, które, oczywiście, zostaną odpowiednio zabezpieczone, by nikomu nic się nie stało. Imprezy odbędą się na terenie 4 województw, warto więc zapoznać się z ofertą i wziąć w niej udział.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.