Na każdym poligonie - Swiss Military Hanowa

Swiss Military Hanowa

Na każdym poligonie - Swiss Military Hanowa

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

05 kwietnia 2018

To zegarki, które wybierają żołnierze i piloci. Funkcjonalne, a zarazem eleganckie, trafią jednak nie tylko w oficerskie gusta. Szwajcarskie czasomierze Swiss Military Hanowa są świetną propozycją dla prowadzących aktywny tryb życia miłośników klasyki.

Czym cechują się zegarki Swiss Military Hanowa?

Swiss Military Hanowa to szwajcarska marka o trwającej już ponad pięćdziesiąt lat tradycji produkowania zegarków. Ich cechami charakterystycznymi są militarne i sportowe wzornictwo oraz przystępna cena.

Solidne i wyjątkowo funkcjonalne zegarki Swiss Military Hanowa powstają przede wszystkim z myślą o przedstawicielach profesji, które wiążą się z pracą w trudnych, nierzadko ekstremalnych warunkach: żołnierzach, lotnikach czy marynarzach. Jednak zarówno miłośnicy, jak i miłośniczki uniwersalnego szyku powinni odnaleźć w kolekcjach Swiss Military coś dla siebie. Marka ta dysponuje bowiem szerokim wachlarzem modeli cechujących się klasyczną elegancją.

Dlaczego warto wybrać Swiss Millitary Hanowa?

Ogromnym walorem czasomierzy Swiss Military Hanowa jest ich solidność i wysoka precyzja ich wykonania. Dzięki oficjalnej licencji, nadanej przez Konfederację Szwajcarską, firma może posługiwać się w swoim logo białym krzyżem występującym w herbie państwowym. To gwarancja najwyższej jakości. Odporność na zarysowania zapewnia wykorzystanie technologii powlekania powierzchni Ion-Plating.

Markę Swiss Military warto wybrać również ze względu na chroniące tarcze zegarków przed ewentualnymi uszkodzeniami, niezwykle trwałe szafirowe szkiełka. Ich twardość ocenia się na 9 punktów w 10-punktowej skali Mohsa. Zarysować je może jedynie diament. Te wszystkie cechy gwarantują nabywcy zegarka militarnego Hanowa wieloletnie zadowolenie. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto wybrać zegarek Swiss Military Hanowa.

Zegarki Swiss Military Hanowa Flagship

Serię Swiss Military Hanowa Flagship charakteryzuje klasyczny design. Dzięki niemu zegarki tej kolekcji można dopasować do każdego rodzaju garderoby. Szeroka funkcjonalność powoduje, że czasomierze te sprawdzają się w różnego rodzaju okolicznościach.

Zegarek Swiss Military Hanowa 6-5161.2.04.007

Model 6-5161.2.04.007 z serii Flagship to niezawodna propozycja dla panów, którzy cenią sobie klasyczną męską elegancję, a jednocześnie prowadzą aktywny tryb życia. Stylowa czarna tarcza posiada dodatkowy datownik. Jasny indeks godzin i wskazówki pokryte fluorescencyjną powłoką gwarantują, że sprawdzenie czasu nie powinno sprawić problemu nawet w trudnych warunkach.

zegarek-meski-swiss-military-hanowa-flagship-6-5161-2-04-007_2

Zegarek Swiss Military Hanowa 06-4161.2.04.007

Zegarek Flagship 06-4161.2.04.007 posiada kopertę z wyjątkowo trwałej stali szlachetnej. Model ten jest wyposażony w czarny, skórzany pasek. Ciemną tarczę z datownikiem na godzinie trzeciej urozmaicają stalowe elementy, nadające czytelności i kontrastu. Mechanizm kwarcowy daje pewność, że czasomierz ten działa z najwyższą precyzją.

zegarek-swiss-military-hanowa-flagship-06-4161-2-04-007

Zegarek Swiss Military Hanowa Arrow Chrono

Kolekcja Swiss Military Hanowa Arrow Chrono składa się z eleganckich i bardzo wytrzymałych zegarków z chronografem. Czasomierz z tej serii można łatwo rozpoznać po tarczy z wyraźnymi, kontrastującymi indeksami oraz wskazówkami.

Zegarek Swiss Military Hanowa 6-5161.2.04.007

Koperta ze stali jubilerskiej zawieszona na brązowym skórzanym pasku oraz jasna, gustowna tarcza – to cechy modelu 06-4224.30.002 z serii Swiss Military Hanowa Arrow Chrono. Wysoki poziom wodoszczelności powoduje, że w tym zegarku można nawet kąpać się i pływać.

zegarek-swiss-military-hanowa-arrow-chrono-06-4224-30-002_1

 

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.