Nowość od marki Fossil! Nowe smartwatche Fossil Smartwatches Gen 4!

Zegarki ewoluują! Na szczęście możemy być bezpieczni, gdyż jeszcze nie mają w planach przejęcia władzy nad światem, ale dzięki ich rozbudowanym możliwościom to my, użytkownicy, będziemy mogli zdobyć świat. Prezentujemy najnowocześniejszą linię zegarków Fossil – Fossil Smartwatches Gen 4!

Czym jest czwarta generacja zegarków Fossil?

Fossil Smartwatches Gen 4 to najnowsza linia zegarków od marki Fossil – niekwestionowanego lidera w produkcji zegarków typu fashion oraz modnych wersji smartwatchy. Zasłynęła przede wszystkim stworzeniem ekskluzywnej kolekcji smartwatch Fossil Q, do której należała także wyjątkowa seria zegarków hybrydowych. Były to jedne z najpopularniejszych modeli, na jakie decydowali się nasi klienci – niezwykły wygląd, połączony z niebywałą funkcjonalnością przyciągał rzesze użytkowników z całego świata, którzy poszukiwali wydajnego rozwiązania dla swoich potrzeb. Dzięki serii Fossil Q mogli w nieskrępowany sposób korzystać z łączności ze smartfonem, mierzyć własną aktywność oraz, co dla niektórych najważniejsze, modnie i stylowo wyglądać. Tymczasem czwarta generacja smartwatchy od Fossila sprawia, że wszystko jest dużo łatwiejsze, szybsze i bardziej wydajne.

Co nowego w zegarkach Fossil Smartwatches Gen 4?

Najważniejszymi funkcjami w zegarkach Fossil Smartwatches Gen 4 są oczywiście te związane z mobilnością i social mediami. Do nich należy przede wszystkim opcja personalizacji tarczy zegarka z możliwością wykorzystania zdjęć z Facebooka czy Instagrama. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możliwe jest także sterowanie zegarkiem, a nowe wersje Wi-Fi oraz modułu bluetooth pozwalają na szybsze pobieranie informacji oraz oszczędzanie energii. Jednak prawdziwą rewelacją jest obsługa Google Pay, co pozwala na płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka! Od teraz zakupy będą jeszcze szybsze i prostsze! Nie oznacza to, że każde zetknięcie z terminalem będzie równało się płatności – zarówno Fossil jak i Google zadbało o to, by korzystanie z aplikacji było możliwe wyłącznie po autoryzacji użytkownika, co zwiększa bezpieczeństwo.

Inną, równie ciekawą funkcją, jest możliwość szybkiego ładowania, co może być szczególnie ważne dla osób, które nie potrafią żyć bez łączności z internetem. Pomimo, że bateria w tego typu smartwatchach potrafi wytrzymać naprawdę długo, to błyskawiczne ładowanie jest niezastąpioną funkcją dla osób, które przez większość doby potrzebują stałego kontaktu ze światem.

Inne ciekawe funkcje Fossil Smartwatches Gen 4

Nie zabrakło także znanych już z Fossil Q funkcji, które sprawdziły się w poprzedniej generacji i z powodzeniem zostały zaimplementowane w czwartej wersji. Do nich należeć będą powiadomienia z social mediów oraz informacje o nadchodzących połączeniach i smsach, śledzenie aktywności użytkownika, powiadomienia z kalendarza, sterowanie muzyką w telefonie oraz jedna z najbardziej funkcjonalnych możliwości – niezwykła łatwość w wymianie paska! Dzięki niej każdy pasek Fossil można umieścić w tym zegarku bez żadnego problemu, przez co każdy może dowolnie personalizować swój model Fossil Smartwatches Gen 4.

zegarek męski Fossil Q Explorist hr smartwatch ftw4017 zegarek damski Fossil Q Venture hr smartwatch ftw6015 zegarek męski Fossil Q Explorist hr smartwatch ftw4011

Jeśli szukasz zegarka, który będzie można dostosowywać do własnych potrzeb, Fossil Smartwatches Gen 4 jest najlepszym wyborem. Wybierz już teraz jeden z wielu modeli z tej linii i sprawdź, do czego mogą przydać Ci się możliwości, jakie gwarantują te zegarki. Wybierz je już teraz!

średnia ocena: 4.9