Nowość - Traser P67 SuperSub. Szwajcarski zegarek diver

Newsy

Nowość - Traser P67 SuperSub. Szwajcarski zegarek diver

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

31 sierpnia 2020

Marka Traser to szwajcarska firma, która jest pionierem w tworzeniu najlepszej jakości zegarków taktycznych i militarnych. Odkrywanie nowych technologii i coraz lepszych udogodnień, które sprawdzą się w trudnych warunkach bojowych, to wielka pasja i niesłabnące zaangażowanie tej marki - tym razem w nowej odsłonie. Poznaj nowość od marki Traser - zegarek Trasek P67 SuperSub!

Zegarek Traser P67 SuperSub, czyli militarna nowość dla profesjonalnych nurków

Co wyróżnia nową i niezwykłą kolekcję zegarków Traser P67 SuperSub? Po pierwsze, że jest to seria, tak jak poprzednie, utrzymana w wojskowym stylu i nawiązująca do niezwykłego świata militariów. Po drugie, że najnowszy Traser P67 SuperSub został specjalnie skonstruowany dla osób zajmujących się i zafascynowanych profesjonalnym nurkowaniem, dla których adrenalina jest na pierwszym miejscu.

Zegarek męski Traser P67 SuperSub Black lifestyle

W zegarkach dla nurków liczy się przede wszystkim wysoka wodoszczelność, ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia oraz precyzja chodu i czytelność. Co więcej, nurkowe zegarki z nowej kolekcji P67 SuperSub zostały tak zaprojektowane, by korzystanie z nich nie stanowiło problemu w głębinowych ciemnościach i pod wpływem wysokiego ciśnienia wody. W przydatnych rozwiązaniach w zegarkach Traser SuperSub znajdziesz m.in.: wodoszczelność ustaloną w klasie 50 ATM, ceramiczny pierścień oraz innowacyjną technologię podświetlenia trigalight. Tak wyposażony zegarek będzie z pewnością służył przez długie lata.

Traser P67 SuperSub - sprawdzony i funkcjonalny wygląd

Traser P67 SuperSub to stonowane kolorystycznie i proste w budowie modele, które charakteryzują się najlepszą jakością materiałów. Na czytelnych tarczach zabezpieczonych szkłem szafirowym z antyrefleksem znajdują się, kontrastujące i rzucające się w oczy, czytelne indeksy arabskie i wskazówki wypełnione masą trigalight. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się zawór helowy, zakręcana koronka, datownik dni miesiąca umieszczony koło godziny trzeciej oraz dekiel udekorowany grawerem z wizerunkiem ryby głębinowej - Żabnicy.

Zegarek męski Traser P67 SuperSub dekiel Żabnica

Koperty zegarków z kolekcji Traser P67 SuperSub wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Z tego samego materiału wykonano również klasyczne bransolety do połowy tych zegarków. Z kolei drugim materiałem, który posłużył do zrobienia pasków w pozostałych modelach, jest elastyczna guma zapewniająca komfort i wygodę noszenia. Nowa kolekcja, oprócz wariantów ze stalową bransoletą i gumowym paskiem, oferuje również zegarki taktyczne w trzech wersjach kolorystycznych - z niebieską, pomarańczową i czarną tarczą. Traser P67 SuperSub z pewnością będzie doskonałym i sprawdzonym zegarkiem dla mężczyzn lubiących aktywnie spędzać czas, zajmujących się profesjonalnym nurkowaniem, czy gustujących w militarnych dodatkach.

Zegarek męski Traser P67 SuperSub trzy wersje kolorystyczne

Traser P67 SuperSub - czytelność i technologia na najwyższym poziomie zaawansowania

W zegarkach dla nurków liczy się przede wszystkim dobrej jakości podświetlenie, aby zegarek mógł być jak najlepiej czytelny w całkowitych ciemnościach. Właśnie ze względu na to przeznaczenie, producenci Trasera, wyposażyli całą kolekcję P67 SuperSub w zaawansowaną technologię trigalight - inaczej nazywaną GTLS (Gas Tritium Light Sources), która jest samowystarczalnym źródłem światła. Tego typu wypełnienie oznaczeń może świecić jednolitym światłem przez ponad 10 lat. By móc korzystać z jedynego takiego trytowego podświetlenia, Traser współpracuje ze szwajcarską firmą mb-microtec, która zajmuje się wytwarzaniem tego typu innowacyjnych rozwiązań i jest światowym liderem na rynku w tworzeniu mikrokomponentów.

Zegarek męski Traser P67 SuperSub podświetlenie trigalight tryt

Traser P67 SuperSub - diver dla wymagających

Zegarki Traser P67 SuperSub to prawdziwe novum i niezwykła gratka dla fanów wojskowej marki Traser, który musisz mieć. Do zestawu z zegarkiem otrzymasz specjalne pudełko-skrzynkę, dodatkowy gumowy pasek lub stalową bransoletę (w zależności od modelu), narzędzia do zmiany bransolet, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi. Każdy z modeli Traser P67 SuperSub będzie można nabyć na naszej stronie. Odkryj podwodny świat z zegarkami Traser!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.