Podejmij wyzwanie - wygraj nowe Suunto 5!

Wyjątkowa akcja organizowana przez markę Suunto! 30 dni rywalizacji i 5 ciekawych wyzwań. Podjęcie każdego z nich oznacza szansę na wygranie jednego z ośmiu zegarków Suunto 5. Zainteresowani? Sprawdźcie poniżej, co trzeba zrobić!

Dołącz do rywalizacji o multisportowy zegarek Suunto 5!

Do 29 lipca zgłoś się do jednego z 5 wyzwań stawianych przez markę Suunto dla wszystkich tych, którym sportowe aktywności nie są obce. Daj sobie szansę na wygranie najnowszego modelu fińskiego producenta - multisportowego zegarka Suunto 5. Co wyróżnia ten smartwatch? Inteligentne tryby baterii, które nie tylko można dostosować do potrzeb treningu, ale które również przypilnują, żeby nie zapomnieć o naładowaniu przed kolejnymi ćwiczeniami. Śledzenie aktywności 24/7, a także monitorowanie postępów i realizacji celów - to wszystko sprawi, że trening zostanie przeniesiony na zupełnie nowy poziom - poziom maksymalnego skupienia. All else fades!

Jak wygrać Suunto 5?

Co zrobić, żeby wygrać nowe Suunto 5? Podjąć wyzwanie postawione przez Suunto! Jedno z pięciu lub wszystkie pięć! Każde jest inne - jedne wymagają kondycji i mobilizacji, inne motywują do kreatywności. Które wybierzesz? To zależy tylko od Ciebie!

Wyzwanie 1

Pierwsze wyzwanie dedykowane jest głównie mieszkańcom Warszawy oraz tym, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez treningu. Sprawa jest prosta: przychodzisz do Healthy Center by Ann i odbywasz jak najwięcej treningów w ciągu trwania całego wyzwania. Nie ma znaczenia jakiego rodzaju trening wybierzesz - ćwicz tak, jak lubisz! Pamiętaj tylko o wypełnieniu karty wyzwania. Na najbardziej wytrwałych i zmobilizowanych czekają dwa zegarki Suunto 5 - po jednym dla najlepszej kobiety i najlepszego mężczyzny.

Wyzwanie 2

Salomon Suunto Team Endomondo Challenge - wyzwanie dla tych, którzy kochają biegać! Spełniasz ten warunek? Jeśli tak, to z pewnością używasz też aplikacji Endomondo. Jednak nie? Koniecznie ją zainstaluj! Następnie szukaj wyzwań na profilu Salomon Suunto Team Poland, lub kliknij ikonę Endomondo na stronie internetowej konkursu. To będzie prawdziwy pojedynek na kilometry! Do wygrania są również dwa zegarki - po jednym dla najlepszej pani i pana.

Wyzwanie 3

Kolejne dwa zegarki do rozdania - otrzyma je ten, kto nie tylko pochwali się swoimi sportowymi osiągnięciami, ale przede wszystkim zrobi to w kreatywny sposób. Tutaj liczy się wyobraźnia - wyznacz i pokonaj trasę o niezwykłym kształcie! Jeśli kochasz treningi na świeżym powietrzu, a outdoor to twój żywioł, daj sobie szansę na wygraną! Zaplanuj aktywność na trasie o ciekawym kształcie i nie zapomnij włączyć aplikacji, która ją zarejestruje! Po zakończonym treningu udostępnij zapis na Facebooku lub Instagramie i oznacz hashtagami: #suunto5 #mojatrasasuunto #suunto5konkurs. Bądź kreatywny!

Wyzwanie 4

Kolejna gratka dla kreatywnych, czyli konkurs na najlepsze zdjęcie sportowe! Miejsce twojego treningu jest wyjątkowo piękne? A może warte pokazania są emocje, które towarzyszą ci w czasie aktywności? Dodaj zdjęcie na Facebooku lub Instagramie, krótko je opisz i oznacz hashtagami: #suunto5zdjecie #suunto5konkurs #suunto5. Kto wie, może to właśnie Twoje zdjęcie przykuje uwagę oceniających.

Wyzwanie 5

Ostatnie wyzwanie jest dla tych, którzy zamiast robić zdjęcia, wolą pisać. Sprawdź formularz na stronie konkursowej Suunto i zobacz zadane tam pytanie. Postaraj się odpowiedzieć na nie w ciekawy sposób - zaskocz szalonym pomysłem, albo przedstaw swoje super moce. Zegarek Suunto 5 już na Ciebie czeka!

Zainspirowany? Wiesz już, w którym wyzwaniu weźmiesz udział? Zgłoś się i biegnij na trening! Pamiętaj, że masz czas tylko do 29 lipca!

średnia ocena: 5.0