Nowy wymiar sportowych zegarków. Poznaj nowości Garmin – Descent™ G1 i Tactix® 7

Garmin

Nowy wymiar sportowych zegarków. Poznaj nowości Garmin – Descent™ G1 i Tactix® 7

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

22 kwietnia 2022

Wreszcie nadeszła długo wyczekiwana i najbardziej zaskakująca premiera tego roku! Oto i one – niezwykłe nowości od marki Garmin – kolekcje Descent™ G1 i Tactix® 7. Zaawansowane technologicznie sportowe zegarki, które zrewolucjonizowały świat militariów i sportów wodnych. Dla kogo są dedykowane? Jakie nowe i ulepszone możliwości i oferują swoim przyszłym użytkownikom? Już teraz odkryj niezwykłe udogodnienia nurkowych i taktycznych zegarków Garmin!

 

Garmin Descent™ G1 – sportowa rewolucja w świecie nurkowych zegarków 

Rewolucja zapoczątkowana przez firmę Garmin objęła, między innymi, świat ekstremalnych sportów wodnych. Z myślą o zawodowcach, prawdziwych poszukiwaczach przygód, pasjonatów i miłośników rekreacyjnego spędzania czasu pod wodą, zaprojektowała kolekcję Descent™ G1. Przedstawiona seria, która premierę ma wiosną 2022 roku, jest nie tylko rozszerzeniem oferty Garmina o kolejne specjalistyczne komputery nurkowe, to również innowacyjne podejście do tworzenia specjalistycznego sprzętu dedykowanego zarówno profesjonalistom, jak i początkującym sportowcom. Ich funkcje odpowiednio przystosowano do różnych stopnia zaawansowania użytkownika

 

Zegarki sportowe nurkowe Garmin Descent G1 nowość

 

Zegarki multisportowe Descent™ G1 są dostępne w różnych kolorystycznych wariantach – również z możliwością opcjonalnego ładowania energią słoneczną. Ich trwała i kompaktowa budowa, wyposażenie w wiele nowoczesnych funkcji i wysokiej jakości materiały jak np. szkło szafirowe czy tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, sprawdzą się w ciężkich warunkach pod wodą i podczas uprawiania innych aktywności w celach nie tylko sportowych, ale też rekreacyjnych czy to w mieście, czy poza nim. Do tego modele zostały wyposażone w czytelny, monochromatyczny wyświetlacz o wysokim kontraście, które pozwalają na śledzenie potrzebnych parametrów w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach. Wysoką jakość i wytrzymałość tych urządzeń potwierdzają pozytywnie zdane testy zgodne z normami technicznymi Dive EN133319 (wodoszczelności do 100 metrów głębokości i zdolność do nurkowania) i wojskowymi MIL-STD-810.

 

Każdy ze sportowych zegarków Descent™ G1 bogatą różnorodność udogodnień przydatnych w czasie nurkowania, funkcjami treningowymi i całodobową rejestracją stanu zdrowia. Z Garmin Descent™ G1 skorzystasz z wielu trybów nurkowań m.in. z głębokościomierzem lub na bezdechu. Modele umożliwiają też prowadzenie własnego rejestru, a zbierane dane z łatwością przechowasz i porównasz je do wcześniejszych wyników (aplikacja Garmin Dive™). Dodatkowa funkcja SurfLine® na bieżąco będzie przesyłać informacje o warunkach panujących na wodzie – o pływach, wysokości fal, wietrze, pogodzie. Bezpieczne nurkowanie zapewnią przesyłane informujące dot. m.in.: czasu nurkowania, prędkości schodzenia pod wodę/wynurzania się, przystanków dekompresyjnych, temperaturze, mieszance gazów i wiele innych. To tylko niewielki ułamek tego, co może zaoferować seria komputerów nurkowych Garmin Descent™ G1, nie wykluczając płatności zbliżeniowych Garmin Pay™ i powiadomień z telefonu. Brzmi niewiarygodnie? Sprawdź sam i już teraz zacznij odkrywać tajemnice podwodnego świata!

 

Zegarki Garmin Descent™ G1

 

Garmin Tactix® 7 – nowatorskie podejście do sportu i produkcji taktycznych zegarków 

Garmin wkracza z mocnym przytupem do świata militariów i na nowo redefiniuje pojęcie urządzeń i zegarków taktycznych. Co pozostaje w takim razie? Wydać polecenie: „W szeregu zbiórka, czołem do mnie! Baczność!” i zaprezentować trzy wersje najnowszego Garmin Tactix® 7 – Standard, Pro i Pro Ballistics. Premiera tej multisportowej serii robi furorę wśród wojskowych, osób zajmujących się survivalem i sportami outdoorowymi oraz fascynatów strzelectwa sportowego i bojowego.

 

Zegarki sportowe taktyczne Garmin Tactix 7 nowość

 

Jakie są zalety Garmin Tactix® 7? Kolejno odlicz!

  • Spełnia rygorystyczne amerykańskie normy wojskowe MIL-STD-810.
  • Wysokiej jakości solidna konstrukcja m.in. z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, tytanu, szkła szafirowego.
  • Duży kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala.
  • Prawie nieograniczony czas pracy baterii – w trybie zegarka to aż 28 dni, a w trybie GPS 89 godzin. W wersji z mechanizmem solarnym długość działania się wydłuża.
  • Wyposażenie w specjalistyczne funkcje taktyczne, lotnicze i balistyczne (w zależności od wersji), w tym mapy, zaawansowane tryby treningowe, muzykę, powiadomienia i płatności zbliżeniowe Garmin Pay™.

Spocznij! Nowości Garmin Tactix® 7 to w pełni wyposażone, nowoczesne i gotowe do natychmiastowego działania profesjonalne urządzenia zaprojektowane, by sprostać ekstremalnym warunkom na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Z tego względu ma wbudowane profile aktywności, wskazówki treningowe, tryb ukrycia i nocny, przycisk wymazywania danych, 3-osiowy kompas i czujniki ABC, strefy czasowe, granice administracyjne, asystenta odpoczynku oraz łączność GPS, GLONASS i Galileo.

Producent w każdym z zegarków umieścił niebywałe novum na skalę światową. W funkcjach znajdują się np.: JumpMaster pozwalający obliczyć punkty otwarcia na dużych wysokościach zgodnie z wytycznymi wojskowymi, podglądać wybrane punkty na trasie, fabrycznie wgrane mapy TopoActive i SkiView™ oraz dekodery METAR i TAF. Do tego na wyposażeniu znajdują się wielodiodowe latarki oraz noktowizor pozwalający pozostać w ukryciu. Sporo zostało wymienione, ale to i tam mało, co może zaproponować użytkownikowi seria taktyczno-militarnych zegarków sportowych Tactix® 7 od Garmina. Urządzenia te kryją znacznie więcej zaskakujących udogodnień i ulepszonych funkcji.

 
 

Premiera Garmin Descent™ G1 i Tactix® 7. Już w Polsce! Nie przegap!

Multisportowe zegarki Garmin Descent™ G1 i Tactix® 7 zaskakują swoim zaawansowaniem technicznym zarówno użytkowników z rynku zegarmistrzowskiego, jak i zawodowych sportowców reprezentujących szereg różnorodnych dyscyplin i aktywności fizycznych. Przekraczaj granice, osiągaj wyznaczone cele, stań się lepszą wersją siebie. Sprawdź i postaw na jedną z nowości Descent™ G1 lub Tactix® 7, spełniający twoje indywidualne potrzeby i zainteresowania. Zaufaj marce Garmin i już teraz wybierz model dostępny na naszej stronie.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.