Polar Pacer Pro – światowa premiera nowego zegarka dla biegaczy

Polar Pacer Pro – światowa premiera nowego zegarka dla biegaczy

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

09 maja 2022

Biegaj. Walcz. Wygrywaj. Działaj. Teraz z nową generacją sportowych zegarków Polar Pacer Pro to jeszcze łatwiejsze! Postaw na gorącą premierę tego sezonu – zaawansowane technologicznie urządzenie treningowe, wyposażone w liczne profesjonalne funkcje! Spełnią one wszystkie oczekiwania i odpowiedzą na potrzeby nowoczesnych biegaczy zarówno zawodowców, jak i początkujących. Dołącz do rewolucji w świecie sportu! Sprawdź, czym zaskoczy cię nowy i ulepszony zegarek Pacer Pro od marki Polar!

 

Marka Polar – lider w produkcji profesjonalnych zegarków sportowych

Marka Polar to jeden z niekwestionowanych liderów w zakresie produkcji specjalistycznego sprzętu sportowego i wdrażania innowacji technologicznych. Bogata oferta producenta obejmuje zegarki fitness, dla kolarzy i triathlonistów, sprawdzone smartwatche, a także nadajniki do pomiaru tętna, w tym sensory prędkości i kadencji. Każde z tych urządzeń jest odpowiednio przystosowane w zakresie sportu, fizjologii i elektroniki, tak by pierwszorzędnie spełnić wszelkie potrzeby wielu osób o różnym poziomie zaawansowania i wytrzymałości fizycznej.

 
Nowość zegarek sportowy Polar Pacer Pro dla biegaczy
 

Jednak, czy jest możliwe osiągnięcie perfekcji w dziedzinie, w której wiedzie się prym i osiągnęło się sukces? Owszem! Sport to przecież ciągła rywalizacja, zdobywanie kolejnych wyzwań, przekraczanie granic wytrzymałości i pokonywanie swoich słabości. Idea ta przyświecała Polarowi przy pracach nad kolejnym przełomowym produktem i doprowadziła do powstania światowego hitu – najnowszej kolekcji zegarków sportowych Polar Pacer Pro dedykowanej biegaczom.

 

Osiągaj nowe możliwości z nowymi zegarkami Polar Pacer Pro

 

Bieganie jest sportem uwielbianym od dawna. [...] Prezentujemy nowe zegarki do biegania, każdy z wyświetlaczem o żywych kolorach, niezwykle wydajnym procesorem, światowej klasy nadgarstkowym pomiarem tętna oraz wszechstronnymi funkcjami pomagającymi czerpać niezwykłą przyjemność z biegania. Nazwa Pacer to sięgnięcie daleko w przeszłość naszej firmy. Dekady temu był to nasz przełomowy monitor pracy serca i właśnie niejako na jego dziedzictwie zbudowaliśmy nową linię produktów, które zawierają w sobie wszystko, co wiemy o bieganiu.

Sander Werring, dyrektor Polar Electro
 
Nowość zegarek sportowy Polar Pacer Pro dla biegaczy
 

Polar Pacer Pro to nie tylko kolejny zegarek dla biegaczy, jakich wiele na sportowym rynku zegarmistrzowskim. To również wyposażenie w unikalne funkcje będące profesjonalnym wsparciem dla aktywnych osób w zakresie monitorowania stanu zdrowia i jakości treningów, otrzymywania spersonalizowanych wskazówek dotyczących sprawności fizycznej oraz uzyskiwania porad o potrzebie i stanie regeneracji.

 

Nowość Polar Pacer Pro – profesjonalny zegarek, stworzony przez i dla biegaczy

Nowość Polar Pacer Pro jest zaawansowanym zegarkiem sportowym z GPS. Zaprojektowany z myślą o biegaczach, byś jak najlepiej mógł poprawić efektywność biegu, kontrolować swoje parametry. Długo działająca bateria na jednym ładowaniu może pracować aż do 7 dni, z kolei do 100 godzin podczas treningu i w trybie oszczędzania energii, a do 35 godzin z włączonym GPS-em i pomiarem tętna. Zegarek umożliwia śledzenie treningów i poziomu sprawności fizycznej, ze wskaźnikiem VO₂ max sprawdzisz poziomu tlenu we krwi, a technologia OHR Polar Precision Prime™ z niezwykłą precyzją będzie mierzyła twoje tętno.

 
Nowość zegarek sportowy Polar Pacer Pro dla biegaczy GPS profile biegowe
 

Polar Pacer Pro dzięki unikalnym funkcjom dostarczy trenującym niezbędnych informacji biegowych. W wyposażeniu zegarka znajdują się m.in.: wgrane różnorodne profile biegowe, od truchtu po bieganie na bieżni elektrycznej, stadionie czy w maratonie, funkcje dot. mocy biegowej i zapisu trasy – o tempie, dystansie, zakrętach i wiele więcej, Hill Splitter™ (dane o wysokościach, wzniesieniach), Training Load Pro™, który poinformuje o przeciążeniu organizmu i pomoże zapobiec kontuzjom, oraz Running Index, dzięki której będziesz mógł regularnie sprawdzać swoją kondycję i efektywność treningów. Do tego funkcje Nightly Recharge™ i Sleep Plus Stages™ zadbają o jakość snu i odpowiednią regenerację organizmu, a ćwiczenia oddechowe Serene™ pozwolą ci rozluźnić ciało, odprężyć i uspokoić umysł.

 

Polar Pacer Pro – w świecie sportu budowa i materiały mają znaczenie

Sportowy zegarek Pacer Pro od marki Polar został stworzony do biegania. Jego smukła, ultralekka (waga to 41 g) i wytrzymała obudowa powstała z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie dane są doskonale czytelne na energooszczędnym wyświetlaczu MIP (memory-in-pixel). Ekran, którego jasność można dostosować do warunków pogodowych, zabezpieczono cienkim szkłem Corning Gorilla Glass 3.0. Zaletą jest też wydajny procesor zapewniający płynne działanie, precyzyjną pracę GPS-u i wysokościomierza barometrycznego oraz szybsze łączenie się z systemami satelitarnymi GLONASS, Galileo i QZSS. Kompatybilna budowa to także zasługa paska wykonanego z silikonu. Elastyczny materiał zapewnia idealne dopasowanie do nadgarstka. Wygląd swojego zegarka Polar Pacer Pro łatwo zmienisz dzięki wymiennym paskom z mocowaniem teleskopowym i dołączonemu adapterowi SHIFT™.

 
Nowość zegarek sportowy Polar Pacer Pro dla biegaczy wygląd
 

Jeszcze więcej możliwości dzięki najnowszej kolekcji zegarków Polar Pacer Pro

Polar Pacer Pro to nie tylko funkcje treningowe i regeneracyjne. Producent zadbał, by zegarek sprawdzał się także w codziennych sytuacjach. Łączność Bluetooth umożliwia sparowanie z telefonem komórkowym, a tym samym otrzymujemy dostęp do wielu przydatnych funkcji smart, w tym: kompatybilność z aplikacjami biegowymi jak Komoot, dostęp do prognozy pogody i warunków atmosferycznych, możliwość otrzymywania powiadomień o połączeniach przychodzących, wiadomościach i e-mailach, odtwarzanie muzyki i sterowania nią z poziomu nadgarstka. To wszystko i jeszcze więcej jest możliwe tylko z najnowszym zegarkiem Pacer Pro od Polara!

 
Nowość zegarek sportowy Polar Pacer Pro dla biegaczy funkcje smart
 

Światowa premiera zegarka Polar Pacer Pro. Już w sprzedaży!

Kolekcja profesjonalnych sportowych zegarków Polar Pacer Pro to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika biegania. Szeroka i zaawansowana funkcjonalność pomoże w efektywnym treningu, a z profilami dla biegaczy będziesz w stanie przekraczać granice wytrzymałości i osiągać niemożliwe. Stań się lepszą wersją siebie. Nie czekaj i już teraz pozwól się wciągnąć do świata sportowych zegarków Polar. Przełomowy i innowacyjny Polar Pacer Pro czeka właśnie na ciebie w sklepie Zegarownia.pl!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.