Prezent świąteczny, który wzruszy

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen miłości i wzruszeń. Tę wspaniałą atmosferę tworzą nasi najbliżsi. Dlatego warto podziękować im za miłość, troskę i to, że po prostu z nami są wspaniałymi prezentami, które będą im przypominały ten wyjątkowy czas. Mamy kilka pomysłów, jak doprowadzić ich do łez...wzruszenia oczywiście!

 

Wybór prezentu świątecznego – od czego zacząć?

Znalezienie odpowiedniego prezentu świątecznego nigdy nie jest łatwym zadaniem. Po pierwsze, musi być trafiony. Po drugie, chcemy, by uszczęśliwił on obdarowana osobę i był pożyteczny. No i po trzecie, nie chcemy wydać na niego miliona monet. Czy istnieje zatem taki idealny prezent? Tak, ale dla każdego będzie on inny. Szukając pomysłów warto zastanowić się, kim jest dana osoba, co ją interesuje, czego potrzebuje, jaki styl wybiera na co dzień. Wtedy łatwiej będzie dopasować upominek. Co więcej, zastanówmy się, co chcemy zyskać obdarowując ją prezentem. Czy jest to szeroki uśmiech na jej twarzy, ułatwienie codziennego życia czy wzbudzenie emocji, np. wzruszenia? Z tym ostatnim mamy pewien pomysł – biżuteria lub zegarek z grawerem!

 

złoty zegarek damski Rosefield i bransoletka

 

Biżuteria z grawerem

Biżuteria jest tym dodatkiem, który towarzyszy kobietom, i nie tylko, na każdym kroku. Kolczyki, bransoletka, naszyjnik – wybór jest ogromny. Z biegiem lat biżuteria stała się uniwersalnym prezentem, z którego z pewnością ucieszy się każda kobieta. Jeśli wiesz jaką biżuterię preferuje twoja żona, siostra, mama czy dziewczyna, to spokojnie możesz podarować ją jej w prezencie świątecznym. Co więcej, aby prezent był bardziej osobisty i sentymentalny warto wybrać taki model biżuterii, na którym da się zrobić dodatkowy grawer. Aby prezentował się on zjawiskowo, polecamy wybrać bransoletki o prostym i stonowanym designie, takie jak np. Skagen SKJ0901040 czy Michael Kors MKJ5589040.

 

grawer na złotej biżuterii

 

Zegarek z grawerem

Kolejnym dodatkiem, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu, jest zegarek. Chociaż żyjemy w świecie smartfonów wyposażonych z zegarki, to jednak te klasyczne, noszone na nadgarstku nie odchodzą w zapomnienie. Wręcz przeciwnie – są gustownym i użytecznym elementem garderoby, który często traktowany jest jako rodzaj biżuterii. Sprawiło to, że zegarek, zarówno damski, jak i męski, również stał się doskonałym prezentem świątecznym, który można podarować bliskiej osobie. Podobnie jak w przypadku bransoletek, na kopertach zegarków również jest możliwość zrobienia graweru. W tym przypadku wszystko zależy od materiału, z jakiego wykonano korpus. Na stronie naszego sklepu zegarownia.pl przy każdym zegarku widnieje informacja, czy wykonanie graweru jest możliwe. Przykładem może być zegarek Timex Modern Originals T2N793 przedstawiony poniżej.

 

zegarek Timex Modern Originals T2N793 z grawerem kolaż

 

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent dla bliskiej Ci osoby, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. Tysiące produktów czeka, by w te święta wywołać uśmiech na twarzach Twoich bliskich. Czy wiesz, że prosta biżuteria lub zegarek z grawerem pomogą wyrazić Ci wszystkie uczucia? Szczerym grawerem prosto z serca nadasz tym świątecznym prezentom wyjątkowości, a na twarzy bliskiej Ci kobiety wywołasz uśmiech oraz wzruszenie. To, co zostanie wyryte w stali, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj – ogranicza Cię jedynie wyobraźnia i ilość miejsca na biżuterii!

średnia ocena: 4.5