Promocja | Kup zegarek damski Festina i odbierz bransoletkę w prezencie!

Promocja | Kup zegarek damski Festina i odbierz bransoletkę w prezencie!

14 kwietnia 2020

Kup damski zegarek Festina - odbierz w prezencie opaskę Festina

W jaki sposób dopełnić stylizację? Zegarek i bransoletka to idealne połączenie! Tylko teraz w cenie damskiego zegarka Festina otrzymasz stylową bransoletkę o wartości 129 zł w prezencie za darmo!

Przy zakupie wybranego modelu damskiego zegarka Festina, oznaczonego na naszej stronie specjalnym oznaczeniem "+ BRANSOLETKA ZA 0 ZŁ" otrzymasz od nas specjalny prezent - oryginalną bransoletkę Festina o wartości rynkowej 129 zł! To idealne uzupełnienie stylizacji damskiego nadgarstka. To także świetny prezent dla ukochanej - bez względu na okazję.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Kup wybrany damski zegarek Festina dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją oznaczyliśmy specjalną etykietą "+ BRANSOLETKA ZA 0 ZŁ". Pamiętaj, ilość gratisów jest mocno limitowana

Regulamin promocji

Promocja trwa do 30 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów zegarków promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Festina oznaczonych etykietą "+ BRANSOLETKA ZA 0 ZŁ" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl.

W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia gratis - damska bransoletka. W przypadku zwrotu towaru objętego promocją oraz nieodesłania dołączonego gadżetu do zestawu objętego promocją, sklep zegarownia.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę wartości gadżetu, tj. 129 zł netto.

promocja timex + opex gratis