Promocja | Meccaniche Veneziane + nowoczesny smartband Huawei w prezencie!

Promocja | Meccaniche Veneziane + nowoczesny smartband Huawei w prezencie!

14 grudnia 2020

Weź udział w promocji Meccaniche Veneziane - kup wybrany model zegarka i odbierz nowoczesną opaskę Huawei w prezencie! To doskonały pomysł, aby zrobić sobie lub komuś bliskiemu miły świąteczny upominek.

Kup wybrany zegarek Meccaniche Veneziane i odbierz funkcjonalny, modny smartband Huawei w prezencie!

Tylko teraz decyzując się na męski lub damski zegarek Meccaniche Veneziane, masz okazję otrzymać dodatkowy prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby w postaci nowoczesnego smartbanda Huawei! Szuka oznaczonych produktów marki Meccaniche Venziane w naszym sklepie online i odbierz opaskę smart Huawei w prezencie.

Kupujesz zegarek męski dla siebie? Dorzucimy do Twojego zamówienia damską opaskę Huawei dla bliskiej Ci osoby! Spodobał Ci się damski zegarek Meccaniche Veneziane? Zatem czarny smartband będzie idealnym pocieszeniem dla Niego! W tej promocji każda strona wygrywa! :)

Oferta mocno limitowana, ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych opasek Huawei!

Kup zegarek Meccaniche Veneziane i odbierz Huawei

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji Meccaniche Veneziane?

Wystarczy, że kupisz jeden z wybranych zegarków Meccaniche Veneziane - oznaczonych etykietą "+ MARKOWY SMARTBAND", objęty naszą promocją, a funkcjonalny smarband Huawei może w prezencie może być Twój. Nie czekaj, ale wybierz swój model Meccaniche Venezinae i odbierz prezent! 


Warunki promocji


Oferta dotyczy wybranych zegarków Meccaniche Veneziane - oznaczonych etykietą "+ MARKOWY SMARTBAND", w sklepie zegarownia.pl oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Klient otrzymuje 1 szt. produktu Smartband Huawei (produkt promocyjny) do zamówienia, które spełnia kryterium promocji, czyli zawiera co najmniej 1 szt. zegarka Meccaniche Veneziane objętego promocją. Na smartband Huawei, stanowiący prezent, producent i sprzedawca nie udziela gwarancji serwisowej. Produkt dostarczany jest w stanie fabrycznie nowym, od producenta. Dołączane produkty w prezencie to modele o numerach producenta: 55024460 (dołączany do zegarków męskich) lub 55024462 (dołączany do zegarków damskich). Przy zwrocie produktu z zamówienia objętego promocją, klient zobowiązany jest zwrócić również smartband Huawei, który stanowi integralną część zamówienia. W przypadku braku zwrotu przez klienta zegarka promocyjnego, organizator promocji ma prawo do potrącenia wartości rynkowej oferowanego gratisu. Klient ma prawo do rezygnacji z gratisu poprzez pozostawienie stosownego komentarza przy zamówieniu.