Świętuj Singles' Day z promocjami do -60%!

Promocje

Świętuj Singles' Day z promocjami do -60%!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 11 listopada 2022

Właśnie rusza największy dzień promocji – Singles Day! Jest to święto nie tylko dla singli, ale również dla par. Niezależnie od tego, jaki masz stan cywilny – skorzystaj z naszych wyjątkowych wyprzedaży! 11 listopada to data, którą naprawdę warto zapamiętać. Rabat i rabaty gwarantowane!

 

Singles Day 2022 - promocja nie tylko dla singli

Oferta Singles Day jest w naszym sklepie bardzo atrakcyjna. Niezależnie od tego, czy kupujesz w sklepie internetowym, czy stacjonarnym – rabaty sięgają aż do -60 %! 11.11 to dzień, który można obchodzić różnie, od imprezy, przez kino, spa, do spędzenia czasu w domu. Niezależnie od tego, czy jesteś aktualnie w związku, czy wolna/y – celebruj to święto po swojemu!

 

Jak skorzystać z promocji na Dzień Singla?

Wejdź na naszą dedykowaną stronę internetową Zegarownia.pl. Właśnie tam wszystkie zegarki oraz akcesoria i biżuteria znajduje się w mega rabatach. Wystarczy dodać produkt, który ci się spodobał i voilà, za kilka dni będzie on już w twoim posiadaniu. Spiesz się, promocja Singles Day 2022 trwa tylko 11 listopada!

 

Singles Day – poznaj to święto!

Singles Day to święto, które pochodzi z Chin. W 1993 roku na Uniwersytecie Nankińskim grupa studentów postanowiła podzielić się ze sobą sposobami, jak wyjść ze stanu kawalerskiego. Cała reszta jest już legendą. Cztery jedynki, z którymi kojarzone jest to święto, które powstało dzięki podobieństwu arabskich jedynek do czterech gładkich pałek, które w kulturze wschodu symbolizowały panny i kawalerów. Skąd popularność tego święta? W 2009 roku witryna Taobao stworzyła sezonowe obniżki cen, które miały przypominać promocje ze Święta Dziękczynienia w USA. Dzięki branży beauty Dzień Singla stał się rozpoznawalny również w Europie – wiele stron wprowadziło tę promocję. Czy może ono konkurować z Black Friday, Cyber Monday czy Walentynkami? Zobaczymy za kilka lat, jednak jest to bardzo ciekawe święto nie tylko zakupów online, ale również celebrowania wolności.

 

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!