Traser uruchamia akcję promocyjną 15% Zniżki Dla Cywila!

Promocje

Traser uruchamia akcję promocyjną 15% Zniżki Dla Cywila!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 13 sierpnia 2023

Producent wysokiej klasy zegarków wojskowych, marka Traser rusza z szeroko zakrojoną akcją promocyjną. Zegarki tego producenta dostępne są ze zniżką jedynie dla służb mundurowych. Akcja promocyjna Zniżka dla Cywila to jednak zmieni!

 

Traser - zegarki taktyczne, które sprawdzą się w każdych warunkach

Traser jest marką, która powstała z potrzeby grupy społecznej, jaką jest wojsko. Armia zamówiła u producenta zegarki, które musiały spełniać konkretne, bardzo restrykcyjnie wymagania. Wojskowi potrzebowali urządzenia, które będzie precyzyjnie odmierzało czas w każdych warunkach, a od jego działania mogło zależeć bezpieczeństwo żołnierza. W związku z tym szwajcarskie zegarki Traser cechują się wytrzymałością, funkcjonalnością i czytelnością, którą zapewnia w każdych warunkach technologia rurek wypełnionych trytemtrigalight®.

 

zegarek traser podświetlenie trigalight

 

Zegarki Traser z 15% Zniżką dla Cywila

Na taktyczne zegarki Traser od dawna obowiązuje 15% zniżka dla służb mundurowych. Dostępna jest ona tylko dla osób z tego środowiska i dla osób które jednocześnie przejdą weryfikację. Jednak dzięki akcji Zniżka Dla Cywila każdy cywil na kod towarzyszący akcji otrzyma zniżkę 15% na dowolny zegarek marki Traser w regularnej cenie. Akcja Zniżka Dla Cywila startuje 14 lipca 2023 roku we wszystkich Autoryzowanych Punktach Sprzedaży w Polsce (internetowych i stacjonarnych), czyli również na stronie Zegarownia.pl oraz w salonach stacjonarnych Zegarownia w Warszawie CH Panorama i Zegarownia Premium Powiśle Warszawa. Wpisując w koszyku kod TRASER15 naliczona zostanie 15% zniżka na każdy zegarek marki Traser w regularnej cenie. Promocje nie łączą się. Akcja promocyjna trwa do 13 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!