Przy zakupie zegarka Victorinox markowe perfumy w prezencie!

Przy zakupie zegarka Victorinox markowe perfumy w prezencie!

Trwa do wyczerpania zapasów

Kup zegarek Victorinox i odbierz markowe perfumy męskie lub damskie od Victorinox w prezencie!

Marka Victorinox słynie z produkcji najwyższej jakości noży i scyzoryków. Jednak jak można zauważyć na naszej stronie, firma ma w ofercie również najwyższej jakości szwajcarskie zegarki. Jeśli potrzebujesz prawdziwie wytrzymałego czasomierza, który przetrwa nawet najcięższe warunki, zwróć uwagę na tę markę. Tym zegarkom zaufali m.in. zawodowi strażacy, wojsko i służby porządkowe. Jednak zegarki Victorinox to uznane i doceniane na całym świecie zegarki szwajcarskie dla każdego. Cenią je szczególnie osoby, które wymagają od zegarka niezawodności i ponadprzeciętnej wytrzymałości. Teraz mamy dodatkową zachętę, aby przyjrzeć się bliżej zegarkom Victorinox!

Perfumy Victorinox o wartości 270 zł - teraz w prezencie do zegarka!

Do wybranych modeli zegarków Victorinox - tylko teraz - dodajemy oryginalne perfumy Victorinox w prezencie! Pieczołowicie zaprojektowane zapachy męskie i damskie przez specjalistów dla marki Victorinox to nowość w ofercie szwajcarskiej marki - z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto ceni delikatne, stonowane i odświeżające nuty zapachowe.

Do wybranych zegarków męskich Victorinox w prezencie dokładamy perfumy Black Steel o wartości 270 zł. Natomiast do damskich zegarków Victorinox oferujemy prezent w postaci perfum Morning Dew. Szukaj oznaczeń na produktach i wybierz zegarek w promocji!

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Kup zegarek Victorinox dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją dodatkowo oznaczyliśmy specjalną etykietą "+ PERFUMY W PREZENCIE". Pamiętaj, ilość promocyjnych narzędzi jest mocno limitowana, a oferta ważna do wyczerpania zapasów. Spiesz się!

Regulamin promocji

Promocja trwa od 28 czerwca 2021 roku do wyczerpania zapasów perfum promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Victorinox oznaczonych etykietą "+ PERFUMY W PREZENCIE" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl. W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia gratis w nienaruszonym stanie - perfumy Victorinox 100 ml. W przypadku zwrotu towaru objętego promocją oraz nieodesłania dołączonego gadżetu do zestawu objętego promocją, sklep zegarownia.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę wartości gadżetu w wysokości 270 zł.