Kup wybrany zegarek marki Wenger i otrzymaj torbę biznesową w prezencie!

Kup wybrany zegarek marki Wenger i otrzymaj torbę biznesową w prezencie!

Trwa do wyczerpania zapasów

Kup zegarek Wenger i odbierz markową funkcjonalną torbę biznesową w prezencie!

Wenger to nowoczesna, silnie osadzona w miejskim DNA marka, oferująca wygodne i funcjonalne akcesoria - plecaki, torby, etui, ale także modne i ponadczasowe zegarki na rękę. Wenger przygotował razem z nami wyjątkową promocję na lato! Teraz do zamówień wybranych modeli zegarków Wenger w prezencie dokładamy bestsellerowy plecak biznesowy Wenger BC First o wartości 115 zł!

Biznesowy plecak Wenger o wartości 115 zł - teraz w prezencie do zegarka!

Do wybranych modeli zegarków Wenger - tylko teraz - dodajemy oryginalny plecak w prezencie! To połączenie minimalistycznego wyglądu z maksymalną pakownością. Plecak posiada dwie zapinane na zamek przegrody i organizer na podstawowe wyposażenie. Ta torba pasuje nie tylko do biznesowych stylizacji, ale również będzie praktycznym i przydanym akcesorium na co dzień. Ponadto idealnie sprawdzi się na pokładzie samolotu.

Jak skorzystać z promocji?

Kup zegarek Wenger dostępny w naszej ofercie. Modele objęte promocją dodatkowo oznaczyliśmy specjalną etykietą "+ PLECAK W PREZENCIE". Pamiętaj, ilość promocyjnych plecaków jest mocno limitowana, a oferta ważna do wyczerpania zapasów. Spiesz się!

Regulamin promocji

Promocja trwa od 15 lipca 2021 roku do wyczerpania zapasów perfum promocyjnych. Promocja obejmuje asortyment zegarków Wenger oznaczonych etykietą "+ PLECAK W PREZENCIE" na stronie internetowej sklepu zegarownia.pl. W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia gratis w nienaruszonym stanie - plecak Wenger BC First ref. 610178. W przypadku zwrotu towaru objętego promocją, oraz nieodesłania dołączonego gadżetu do zestawu objętego promocją, sklep zegarownia.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę wartości gadżetu w wysokości 115 zł