Zegarek z GPS dla dziecka - Recenzja Garett Kids

Recenzje

Zegarek z GPS dla dziecka - Recenzja Garett Kids

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

21 sierpnia 2019

Rynek inteligentnych zegarków smartwatch wciąż zaskakuje niezwykle innowacyjnymi rozwiązaniami. Przykładem może być seria zegarków Garett Kids Nice, które dedykowane są najmłodszym, ale dzięki wielu praktycznym funkcjom idealnie trafią również w gust ich starszych opiekunów.

Zegarki Garett – smartwatche z polskim rodowodem

Garett to polski producent sprzętu elektronicznego, który za cel postawił sobie dostosowywanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych do wymagań współczesnych klientów. Oferowane przez markę produkty mają za zadanie ułatwić codzienne życie, czemu sprzyja wyposażenie ich w niezwykle praktyczne i rozbudowane funkcje. Dewiza ta sprawiła, że w imponująco szybkim tempie Garett stał się jednym z wiodących producentów smartwatchy w Polsce. Szeroki asortyment sprawia, że wśród zegarków Garett każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne smartwatche różni nie tylko design, ale również zastosowanie: od modeli typowo sportowych, poprzez zegarki mające ułatwić każdy z obowiązków, aż po te dedykowane zarazem najmłodszym, jak i ich opiekunom, czego idealnym przykladem jest model 5903246281996 z kolekcji Kids Nice.

Smartwatch Garett Kids Nice GPS  – dedykowany najmłodszym

Model Kids Nice 5903246281996 charakteryzuje niezwykle przyjazny dla oka design, który wręcz zauroczy nasze pociechy. Koperta, która utrzymana została w pastelowym odcieniu zielonego, zawieszona została na pasku w tym kolorze, który dodatkowo wzbogacono o żółte zdobienia: zarówno po jego zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie. Do stworzenia obydwu elementów zastosowano wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które dzięki niskiej wadze nie będzie krępować ruchów dziecka podczas wszelkiego rodzaju zabaw i aktywności. Dotykowy, podświetlany ekran przykryto za pomocą odpornego na uderzenia szkiełka hesalitowego. Wodoszczelność w klasie IP54 zabezpiecza produkt przed zachlapaniami.

Zegarek Garett Kids Nice 5903246281996 – nowoczesność i innowacja

Dzięki łączności bluetooth oraz specjalnym, dedykowanej aplikacji Garett Tracker, smartwatch Garett Kids Nice 5903246281996 można w prosty sposób zsynchronizować ze smartfonem, działającym zarówno w oparciu o system Android, jak i iOS. Dotykowy ekran daje dostęp do niezwykle intuicyjnego interfejsu, który dzięki bajkowemu designowi idealnie przypadnie do gustu każdego dziecka. Ten zegarek elektroniczny dla dzieci wyposażono w możliwość robienia zdjęć za pomocą umieszczonego tuż nad cyferblatem aparatu, opcję ustawienia budzika, stoper, krokomierz, monitor snu oraz latarkę LED. Wbudowany slot na kartę SIM pozwala na wykonywanie połączeń oraz wysyłanie notatek głosowych, dzięki czemu smartwatch jest idealną alternatywą dla kosztownego smartfona, który dziecko może w łatwy sposób zgubić.

Garett Kids Nice 5903246281996 – nie tylko dla dzieci

Garett Kids Nice 5903246281996 to zegarek dedykowany nie tylko dzieciom, ale również ich opiekunom. Wbudowany moduł GPS zwiększa bezpieczeństwo naszej pociechy i pozwala na kontrolę miejsca, w którym aktualnie ona przebywa. Funkcja Geo-ogrodzenia pozwala na ustalenie obszaru przebywania. Po przekroczeniu jego granic, na smartfon opiekuna dostarczone zostanie specjalnie powiadomienie. Zegarek wyposażony został we wbudowany mikrofon, pozwalający na monitorowanie dźwięków w otoczeniu dziecka. Na prawym boku koperty znajduje się specjalny przycisk SOS, który pozwala na szybkie połączenie z 3 wybranymi numerami w razie niebezpieczeństwa.

Zegarek Garett Kids Nice 5903246281996 to uosobienie tego, jak w praktyczny sposób wykorzystać najnowsze technologie. Dzięki niezwykle ciekawym funkcjom oraz przyjaznemu dla oka designowi, zegarek sprawi radość każdemu dziecku. Smartwatch z GPS wyposażono w przycisk SOS, czy opcja smartfona, którą zapewnia wbudowany slot na kartę SIM sprawiają, że zegarek z linii Kids Nice zwiększy bezpieczeństwo pociechy i idealnie trafi w gust każdego rodzica.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.