Smartwatche Huawei - technologia jutra

Zastanawiałeś się kiedyś, co by było gdyby zegarek był Twoim wielozadaniowym, profesjonalnym asystentem, a do tego mógł przewidywać Twoje kolejnej ruchy? Co by było gdyby taki zegarek mógłby mieć realny wpływ na to jak żyjesz i pomóc Ci prowadzić zdrowy tryb życia, monitorując przy okazji Twoje parametry zdrowotne?

Nowa technologia smartwatchy Huawei

Takie są właśnie inteligentne zegarki, o których nie tak dawno można było tylko pomarzyć i snuć różne wyobrażenia (podobne te z trylogii filmowej “Powrót do przyszłości”) o tym, co taki gadżet potrafi. Dziś wkraczamy w epokę, która otwiera przed nami nowe możliwości. W epokę, która pozwala odkrywać niedostępne do tej pory nowe technologie, których nie powstydziłby się nawet sam James Bond. Już dziś poznaj technologię jutra razem smartwatchami Huawei, które wyprzedzają swoje czasy.

Smartwatch Huawei Watch GT 2 lifestyle

Huawei - światowy gigant w zakresie IT i telekomunikacji

Marki Huawei Technologies Co., Ltd. nie trzeba przedstawiać, każdy zna jej produkty i innowacyjne technologie wprowadzane i ulepszane każdego dnia. Firma, założona przez Rena Zhengfei’a, powstała w 1987 roku w Chinach z siedzibą w Shenzhen. Marka od tego czasu rozwija się w zakresie komunikacji i zasobów informatycznych. Huawei od 2012 roku jest jednym z czołowych producentów urządzeń telekomunikacyjnych, który oferuje usługi w takich kluczowych dziedzinach życia społecznego jak sieć komunikacyjna, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe. Te cztery komponenty tworzą inteligentny świat, który jest dostępny dla każdego. Wystarczy tylko sięgnąć po nie ręką. Wszystkie te zaawansowane rozwiązania doprowadziły do tego, że w 2020 roku chińska marka osiągnęła status największego producenta smartfonów na świecie.

Marka Huawei Smartband Band 4 Pro lifestyle

Różnorodne kolekcje zegarków Huawei

Produkty Huawei są tworzone praktycznie dla każdej osoby, która myśli o w pełni funkcjonalnym świecie przyszłości. Smartwatche i smartbandy doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Z pewnością ułatwią Tobie codzienne obowiązki, pomogą zorganizować dzień pracy w taki sposób, żebyś był jak najbardziej kreatywny. Dzięki nim Twoja wydajność wzrośnie. Dodatkowo wesprą Cię w dbaniu o zdrowie, będą Twoim osobistym trenerem personalnym wyczulonym na każdą nietypową zmianę zachodzącą w organizmie. Z zegarkami i opaskami Huawei spełnisz marzenia i odkryjesz nowe, niezmierzone możliwości.

Smartwatch Huawei Watch GT 2 lifestyle

Różnorodna oferta Huaweia obejmuje kilka topowych kolekcji. Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty dostępne w sprzedaży.

Zegarki Huawei Watch GT 2 PRO

Wyrafinowana elegancja i nowoczesny design - wykonanie z tytanu, ceramiki i fluoroelastomeru, sportowa wytrzymałość i biznesowa praktyczność cechują doskonały smartwatch Huawei Watch GT 2 PRO - nowość, która zaskakuje swoją najnowocześniejszą technologią. Zegarek jest nie tylko gustownym dodatkiem do ubioru, który możesz odpowiednio spersonalizować, to również osobisty asystent, z którym nie będziesz chciał się rozstawać. Z tym modelem z łatwością uporządkujesz swój aktywny tryb dnia. Huawei Watch GT 2 PRO oprócz podstawowych funkcji wyświetlania godziny, wbudowanego stopera, alarmu, posiada wiele rozbudowanych udogodnień.

Smartwatch Huawei Watch GT 2 PRO funkcje lifestyle

Huawei Watch GT 2 PRO oferuje m.in.:

 • połączenie Bluetooth 5.1 z urządzeniami typu Android 4.4 lub iOS 9.0,
 • personalizację tarczy z ponad 200 motywów,
 • możliwość odbierania połączeń i prowadzenia rozmów,
 • barometr, żyroskop i akcelerometr,
 • czujnik geomagnetyczny i czujnik oświetlenia,
 • funkcję GPS,
 • technologię HUAWEI TruSeen™ 4.0+, która przekazuje informacje o tętnie;
 • technologię HUAWEI TruSleep™ 2.0, która odpowiada za monitorowanie snu;
 • technologię HUAWEI TruRelax™ monitorującą poziom stresu i proponującą ćwiczenia oddechowe,
 • ponad 100 trybów sportowym w tym m.in. bieganie, jazda na rowerze, pływanie, wspinaczka, joga.

Technologia jutra użyta w smartwatchu Huawei GT 2 PRO pozwala na doskonalenie technik w jeździe na nartach i snowboardzie. Zegarek pokazuje aktualne tętno, średnią prędkość, maksymalne nachylenie, trasę i dystans. Otrzymasz również powiadomienia głosowe o tych danych w języku angielskim. Smartwatch Huawei będzie także Twoim osobistym trenerem gola - przeanalizuje Twoją posturę zamachu, skoryguje ją i podpowie jak wzmocnić zamach i szybkość uderzenia. Model wykrywa też aktywność fizyczną. Będzie śledził Twoje efekty ćwiczeń aerobowych i anaerobowych, określi czas regeneracji oraz obliczy intensywność treningu. Z pewnością osoby zajmujące się sportem zarówno zawodowo, jak i amatorsko będą z niego w pełni zadowolone.

Smartwatch Huawei Watch GT 2 PRO jazda na nartach lifestyle

Zegarki Huawei Watch Fit

Dla osób, które uwielbiają aktywnie spędzać czas wolny, a w ich życiu nie ma miejsca na nudę i chwilę odpoczynku, specjalnie powstał wyjątkowy sportowy smartwatch Huawei Watch Fit, który sprawdzi się przy różnych sportowych wyzwaniach. Wygodę podczas ćwiczeń zapewnia trwała konstrukcja i użycie sprawdzonych materiałów m.in. włókna polimerowego oraz fluoroelastomeru. Jednak stricte sportowy zegarek nie oznacza, że nie możesz go spersonalizować według swoich potrzeb. W tym zegarku z łatwością dobierzesz odpowiedni motyw interfejsu oraz paska, by zegarek odwzorowywał Twój styl i modny design.

Smartwatch Huawei Fit styl lifestyle

Podobnie jak wcześniej omawiany smartwatch, tak i Huawei Watch Fit posiada autorskie, zaawansowane technologie HUWAEI TruSeen™, TruSleep™ oraz TruRelax™, które umożliwiają 24-godzinne monitorowanie tętna, stresu i jakości snu. Przydatną funkcją dla sportowców jest możliwość obliczenia za pomocą zegarka zegarek maksymalnego pułapu tlenowego (VO2MAX), czyli maksymalnej ilości tlenu, którą Twój organizm może pobrać w trakcie intensywnego treningu. Miłośnicy różnych sportów będą zadowoleni z Huawei. Model z kolekcji Watch Fit posiada aż 96 trybów sportowych, które umożliwiają trenowanie m.in. jogi, pływania i jazdy na rowerze.

Smartwatch Huawei Fit pływanie lifestyle

Oprócz funkcji stricte sportowych, zegarek sprawdzi się również na co dzień przy wykonywaniu obowiązków. Po sparowaniu smartwatcha z telefonem możesz otrzymywać powiadomienia SMS, odtwarzać muzykę, sprawdzać prognozę pogody oraz korzystać z funkcji “znajdź telefon”. Marka Huawei nie zapomina również o kobietach i ich potrzebach. Zegarek Huawei Watch Fit został wyposażony w funkcję monitorowania cyklu menstruacyjnego. Zegarek, na podstawie wprowadzonych danych, oszacuje czas owulacji, a także prześle powiadomienia odpowiednio wcześniej. Możliwość korzystania z tych wszystkich udogodnień sprawi, że podczas treningu nie będziesz potrzebował komórki, która w trakcie ćwiczeń jest nieporęczna.

Opaski Huawei Band 4

Styl, nowoczesny design i sportowa wytrzymałość nie mogą iść w parze? Nie w przypadku smartbanda Huawei Band 4, który dzięki oferowanym funkcjom stanie się jednocześnie Twoim doskonałym osobistym trenerem personalnym i profesjonalnym asystentem. Opaska sportowa o nowoczesnym wyglądzie doskonale wpasuje się zarówno w sportowy, jak i smart casualowy styl. Huawei Band 4 pozwala wyrazić siebie. Umożliwia, tak jak poprzednie produkty, personalizację wyglądu.

Smartband Huawei Band 4 lifestyle

Oprócz tego smartband cieszy się zaawansowanymi technologicznie funkcjami. Umożliwia m.in.:

 • wykrywanie nasycenia krwi tlenem (SPO2),
 • monitorowanie tętna za pomocą systemu HUAWEI TruSeen™ 3.5,
 • monitorowanie snu i jego jakości za pomocą technologii HUAWEI TruSleep™ 3.5,
 • śledzenie zróżnicowanych aktywności sportowych m.in. jogging, spacery, zajęcia na siłowni, czy wycieczki górskie - opaska podczas ćwiczeń mierzy tętno, dostarcza informacji o pokonanym dystansie i prędkości, pokazuje ilość spalonych kalorii;
 • śledzenie powiadomień SMS i połączeń telefonicznych,
 • korzystanie z funkcji “znajdź telefon”.

Osoby aktywne z pewnością będą zadowolone z praktyczności i sprawdzonych rozwiązań, które marka Huawei wyposażyła smartband Huawei Band 4.

Zegarki i opaski Huawei - zaawansowana technologia

Huawei to marka, która wiedzie prym na rynku światowym w tworzeniu najnowocześniejszych, inteligentych urządzeń. Oprócz szerokiej funkcjonalności, produkty tej firmy są nowoczesne i charakteryzują się dużym potecjałem. Ich świetna cena jest adekwatna do wysokiej jakości wykonania i zaawansowania technologicznego.

średnia ocena: 4.6