Sportowe zegarki, z którymi wykonasz workout w domu

Czeka Cię od kilku do kilkunastu dni spędzonych w domu? Warto poświęcić ten czas na coś ważnego, na coś co pozwoli Tobie się rozwijać zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Ten czas, który dostałeś w nadmiarze możesz kreatywnie wykorzystać, np. rozwijając nowe talenty, robiąc kurs językowy online, ćwicząc grę na instrumencie muzycznym, czytając więcej książek lub po prostu zmieniając siebie. Zacznij cieszyć się życiem i znajdź czas na rzeczy, których do tej pory nie miałeś okazji spróbować.

Suunto 3 Fitness Burgundy lifestyle

Zacznij trenować w domu!

My zachęcamy do aktywności fizycznej, która oprócz poprawienia kondycji, wpływa bardzo dobrze na samopoczucie i jest po prostu czystą dawką endorfin i pozytywnej energii. By zacząć ćwiczyć nie potrzebujesz wcale super zaawansowanego sprzętu, nie musisz iść wcale na siłownię, nie potrzebujesz do tego dużych przestrzeni. Trening ma być przyjemną formą zabawy, podczas której zrelaksujesz się i odpoczniesz.

Jednak, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem lub jest to Twoja pasja, to polecamy takie urządzenia, które pomogą Tobie wykonać trening, a do tego będą monitorowały i kontrolowały Twoje zdrowie. Gwarantujemy, że jeśli będziesz obserwował osiągane wyniki i rezultaty, to wzrośnie Twoja satysfakcja oraz zaangażowanie. W ten sposób szybko osiągniesz swój wymarzony cel. Ważne: pamiętaj by nie zniechęcać się po pierwszych kilku dniach i treningach! TRZYMAMY ZA CIEBIE KCIUKI!!!

Zegarki damski Suunto Anka Dziedzic lifestyle

Odkryj nowe możliwości ze sportowymi zegarkami, ćwicząc w domu

Na rynku istnieje szeroki wybór sportowych zegarków. Jednak dziś pokażemy Tobie modele, które idealnie sprawdzą się podczas domowego treningu. W poniżej prezentowanych modelach postawiliśmy na funkcjonalność, wygodę podczas ćwiczeń i łatwość w obsłudze.

Najlepsze zegarki Suunto

Pierwszą proponowaną marką jest Suunto, która tworzy wysokiej jakości i zaawansowane sportowe smartwatche. Nic dziwnego, że marka zdobywa coraz to nowe rzesze klientów. Zegarki Suunto oferują ponad 80 trybów sportowych, z których korzystać możesz o dowolnej porze. Modele od tej marki będą Cię wspierały w każdym treningu, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zegarek dodatkowo pomoże ułożyć plan treningowy, będzie śledził Twoją aktywność zarówno podczas ćwiczeń, jak i regeneracji. Dodatkowo zegarek zmierzy Twój puls i pokaże spalone kalorie. Zegarki Suunto możesz dobrać dowolnie do swoich potrzeb.

Zegarek damski Suunto 3 Fitness Sakura SS050052000 lifestyle

Odkryj wyjątkowe zegarki Polar

Kolejną marką, tworzącą zegarki dla sportowców, jest Polar. Jednak my najbardziej polecamy serię Ignite. Czym się wyróżnia? Zegarki z tej kolekcji w łatwy i szybki sposób zmierzą Twoje tętno. Jednak to, co Ci pomoże utrzymać fizyczną i psychiczną równowagę, to dwie bardzo przydatne funkcje. Pierwszą z nich jest FitSpark, czyli spersonalizowany przewodnik treningowy, który specjalnie dla Ciebie przygotuje plan treningowy na dany dzień - jest on tworzony na podstawie historii treningowej oraz aktualnym poziomie kondycji. Natomiast drugą jest Serene. Są to ćwiczenia oddechowe ze wskazówkami jak je wykonywać, dzięki którym poprawisz swój stan umysłu. Wpłynie to pozytywnie na Twoje ciało, jakość snu, a przede wszystkim poprawi Twoje samopoczucie.

Zegarek Polar Ignite White M L lifestyle

Wykorzystaj sportowy potencjał zegarków Garmin

Kolejnymi polecanymi przez nas zegarkami są Garminy. Jak wszystkie sportowe smartwatche, tak i te mierzą tętno. Jednak to, co sprawia, że warto je wziąć pod uwagę, wybierając odpowiedni zegarek, to wyposażenie w jedyne tego rodzaju funkcje. Oprócz dostępnych profili aktywności, zegarek umożliwia pokazanie stanu treningu, czy jego obciążenie. Warto też zwrócić uwagę na dwie przydatne funkcje: Training Effect 2.0 i próg mleczanowy. Pierwsza z nich mierzy wpływ ćwiczeń na sprawność aerobową i wydolność beztlenową. Druga natomiast, za sprawą analizy tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Zegarek Smartwatch Garmin Fenix 5s

Fossil - codzienna użyteczność

Ostatnią marką, która zasługuje na Twoją uwagę jest Fossil, która tworzy zegarki idealne zarówno do treningu, jak i do noszenia na co dzień, a to za sprawą połączenia eleganckiego wyglądu i nowoczesnego wyposażenia. Zegarek, oprócz śledzenia tętna i aktywności fizycznej, pozwoli Ci na szybki i łatwy dostęp do funkcji telefonu. To sprawi, że podczas ćwiczeń nie będziesz musiał korzystać ze swojego telefonu.

Sportowe zegarki tylko w Zegarowni!

Zachęcamy do stawiania sobie nowych wyzwań i celów. Z tymi zegarkami łatwo i szybko wykonasz każdy domowy trening bez konieczności wychodzenia z domu. Po więcej sportowych zegarków zapraszamy do naszego sklepu internetowego Zegarownia.pl.

średnia ocena: 5.0