Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition - zostań ambasadorem przygody!

Suunto

Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition - zostań ambasadorem przygody!

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

26 kwietnia 2023

Wyrusz na ekscytującą przygodę z najnowszym zegarkiem sportowym od Suunto! Poczuj adrenalinę dzięki ultrawytrzymałemu zegarkowi GPS Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition! 100% niezawodności i 100% profesjonalizmu. Sprawdź, co tym razem fińska marka przygotowała dla miłośników outdooru i ekstremalnych aktywności fizycznych!

 

Nowość! Poznaj ultrawytrzymały zegarek sportowy Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition

Nie przegap prawdziwej nowości! W tym roku marka Suunto poszerza swoją kolekcję o ulepszony multisportowy Ambassador Edition SS050438000 należący do wielokrotnie nagradzanej bestsellerowej kolekcji 9 Baro Titanium.

Nowoczesny i niezwykle wytrzymały zegarek sportowy Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition SS050438000 został zaprojektowany i stworzony z myślą o fanach outdooru i osób, które poszukują niezawodnego urządzenia do prowadzenia długich i intensywnych treningów. Wszystko to, co najlepsze, jego budowa i zaawansowane wyposażenie, zostały tak dobrane, aby sprostać wysokim wymaganiom sportowców i poszukiwaczy przygód.

 
 

Co w takim razie wyróżnia nowy zegarek z edycji Suunto 9 Baro? Poznaj jego zalety!

  • Wykonany jest w 100% z energii odnawialnej.
  • Wielokrotnie testowany pod kątem zgodności z amerykańską normą wojskową 810H.
  • Odporny na ekstremalne temperatury, wstrząsy i upadki, piasek i kurz, wilgotność i marznący deszcz.
  • Wyposażony w markowy pasek tekstylny, który wcześniej był noszony tylko i wyłącznie przez ambasadorów-sportowców Suunto.
  • Dodatkowy, wymienny silikonowy pasek w zestawie.
  • Specjalna grawerowana ramka z tytanu klasy 5.
  • Lekka i solidna obudowa z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.
 

Ciesz się inteligentnymi trybami baterii w nowym Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition

Masz w planach wymagający trening? Może przygotowujesz się długiego i wyczerpującego survivalu? Nie chcesz się martwić wyczerpaną baterią? A może marzy Ci się efektywnie spędzony wolny czas? Nic straconego! Wystarczy wtedy, że zaopatrzysz się w ultrawytrzymały zegarek sportowy z wydłużonym czasem działania baterii – Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition SS050438000.

 
Suunto 9 Baro Titanium Ambassador na nadgarstku
Sport bieganie z zegarkiem Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition
 

Specjalna ambasadorska edycja ma do zaoferowania specjalny system z aż 4 zdefiniowanymi trybami baterii – Performance, Endurance, Ultra i Tour. Zapewniają od 25 aż do 170 godzin działania podczas treningu z włączonym GPS-em. Całość bazuje na wbudowanym systemie zarządzania żywotnością baterii i inteligentnymi przypomnieniami.

 

Przy włączonej funkcji aktywności urządzenie pokaże aktualny stan naładowania baterii i czas pozostały do jej rozładowania. Przy niskim poziomie zegarek poinformuje o konieczności zmiany trybu na bardziej oszczędny. Jeżeli i o tym użytkownik zapomni, system sam w odpowiednim momencie automatycznie przełączy się na inny korzystniejszy tryb.

 

FusedTrack™ – gwarancja dokładniejszej rejestracji trasy i odległości

Zależy Ci na jak najdłuższym czasie i poziomie naładowania, a przy tym nie chcesz tracić na dokładności rejestracji dystansu i trasy podczas korzystania z GPS-u? Marka Suunto i na ten problem znalazła odpowiednie rozwiązanie. Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition został wyposażony w funkcję FusedTrack™. Moduł wykorzystuje czujniki ruchu do rejestrowania ruchu i poprawy dokładności dystansu między różnymi odczytami GPS.

 
Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition aplikacja FusedTrack
Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition zegarek sportowy
 

To sprawia, że system nie tylko wydłuża czas pracy baterii, ale dba również o to, aby interwały odczytów GPS nie zmieniały się i nie pokazywały błędnych wartości podczas ćwiczeń z wykorzystaniem niektórych trybów baterii. Przykładowo funkcja FusedTrack™ automatycznie aktywuje się przy trybie baterii Endurance (interwał odczytu GPS to 1 minuta) lub Ultra (interwał odczytu GPS to 2 minuty) podczas biegu i biegu przełajowego.

 

Aplikacja Suunto – wyzwania treningowe, wyniki i osiągnięcia w jednym miejscu!

Rozwijaj swoje pasje i odkryj jeszcze większe możliwości Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition SS050438000 dzięki aplikacji Suunto! Inteligentne połączenie mobilne z platformą pozwoli na bieżąco śledzić Twoją codzienną aktywność i rejestrować wszystkie wyzwania i osiągnięcia. Dodatkowo aplikacja pozwala rywalizować i dzielić się wynikami ze znajomymi i resztą społeczności Suunto. Również na bieżąco otrzymasz powiadomienia bezpośrednio na zegarek o połączeniach przychodzących i wiadomościach.

 
 
 

Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition – zaufaj dokładności i precyzji nowoczesnych zegarków sportowych

Więc na co czekasz? Dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem? A może przygotowujesz się do kolejnej niesamowitej wyprawy? Już teraz podejmij sportowe wyzwanie z jedynym takim wytrzymałym zegarkiem Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition SS050438000!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.