Wiosenne nowości Suunto. Przygotuj się na sezon!

Newsy

Wiosenne nowości Suunto. Przygotuj się na sezon!

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

16 marca 2023

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów marki Suunto. W ofercie pojawiło się aż 5 nowych zegarków, tym specjalne edycje z tytanu. Wszystkie skierowane do osób aktywnych fizycznie o różnym poziomie zaawansowania. Chcesz monitorować codziennie treningi? Koniecznie sprawdź serie Suunto 5 Peak. Jeżeli jednak zależy Ci na typowo outdoorowym sprzęcie, postaw na nowe Suunto 9 Peak lub Suunto 9 Baro. Nie ma nic lepszego niż trening wsparty dobrym urządzeniem. Rozpocznij sezon z Suunto!

 
  • W naszym sklepie kupisz dostępny na wyłączność limitowany zegarek Suunto 9 Baro z tytanu
  • Nowe wersje Suunto 5 Peak dostępne są w trzech nowych kolorach, w tym w klasycznej czerni
  • Pojawił się również nowy, całkowicie czarny Suunto 9 Peak z tytanu
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu
 

Nowe warianty serii Suunto 5 Peak dla aktywnych

Do rodziny Suunto 5 Peak dołączyły właśnie trzy nowe wersje kolorystyczne. Mamy do wyboru Suunto 5 Peak Wildberry SS050890000 w kolorze dzikiej jagody, pastelowy niebieski Suunto 5 Peak Mist Blue SS050891000 oraz klasyczną, niezawodną czerń Suunto 5 Peak All Black SS050888000. Seria Suunto 5 Peak słynie z lekkiej i wytrzymałej konstrukcji (39 grama) oraz bardzo dobrych systemów GPS. Są te zegarki sportowe z nadgarstkowym pomiarem tętna, których bateria pozwala nawet na 100 godzin pracy przy włączonym trybie treningowym z GPS. Seria Suunto 5 Peak świetnie sprawdza się u osób lubiących sporty takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze, wycieczki piesze i wiele innych dyscyplin, które znajdziemy wśród 80 wgranych trybów sportowych. Jest to dobry zegarek sportowy na co dzień. Dostarczy przydatnych danych dotyczących tętna, snu, regeneracji i własnych osiągnięć, pozwoli też na sterowanie muzyką.

 
Trzy nowe zegarki Suunto 5 Peak kolory
 

Jeszcze lżejszy Suunto 9 Peak All Black Titanium na przygodę w terenie

Jeden z ulubionych zegarków sportowych wśród outdoorowców to seria Suunto 9 Peak. Fińska marka stworzyła nowy model, jeszcze bardziej wytrzymały i lżejszy. Idealny zarówno na ekstremalne wycieczki, wspinaczkę, wysokie góry, sporty wodne, jak i treningi indoor. Zegarek Suunto 9 Peak All Black Titanium SS050889000 waży 52 gramy, jego koperta i pierścień wykonane są z tytanu klasy 5, a dotykowy ekran chroni szkło szafirowe. Seria 9 Peak oferuje systemy satelitarne, dostęp do map 3D z możliwością planowania trasy, kompas, barometr, funkcje pogodowe, aklimatyzacja i całą gamę wyposażenia potrzebnego każdemu survivalowcowi. Tryb treningowy z GPS pozwala na 170 godzin pracy zegarka i tak jak inne sportowe zegarki Suunto daje użytkownikowi dostęp do stref tętna, pomiarów sprawności fizycznej, snu. Jest to kolekcja lubiana również ze względu na kompatybilny design. Cienka koperta mieści się pod rękaw polaru czy kurtki.

 
Zegarek Suunto 9 Peak All Black Titanium
 

Limitowany zegarek Suunto 9 Baro Charocal Black Titanium dostępny wyłącznie w naszym sklepie

Wielokrotnie nagradzany Suunto 9 Baro znalazł swoich zwolenników również wśród outdorowców, jednych tych, którym zależy na dużych wyświetlaczach, które de facto mają świetne zastosowanie podczas używania map. Seria Suunto 9 Baro różni się od Suunto 9 Peak przede wszystkim wielkością. Koperty to już 50 mm średnicy, a nie 43 mm, co sprawia, że 9 Baro pada głównie wyborem mężczyzn. Nowa, limitowany zegarek Suunto 9 Baro Charocal Black Titanium SS050892000 dzięki konstrukcji z tytanu jest niewiele cięższy od wspomnianego modelu Peak. Waży 66,9 grama. Funkcje pozostają praktycznie te same z wyjątkiem aklimatyzacji. Jest to limitowany model, dostępny w naszym sklepie na wyłączność. Posiada specjalny pasek nylonowy z napisem Suunto, a zestaw zawiera jeszcze jeden dodatkowy pasek. Na pewno wpadnie w oko fanom marki, którzy lubią indywidualność.

 
Zegarek tytanowy w góry Suunto 9 Baro Black SS050892000


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.