Współpraca marek Timex i Supreme

Markę Timex zna każdy i każdy też dobrze wie, że te amerykańskie zegarki są jednymi z najchętniej wybieranych modeli przez wszystkich miłośników casualowego, streetwearowego stylu. To właśnie zauważyła marka Supreme, słynąca z prestiżowych kolekcji odzieży i w ramach akcji współprac z kilkoma innymi markami, zdecydowała się również na kooperację z Timex.

Zegarki Timex - spadkobierca wieloletniej tradycji

Zegarki Timex słyną ze swojej niezobowiązującej stylistyki i jednocześnie solidnego wykonania oraz wysokiej precyzji. Czy jest to marka prestiżowa? W pewnym sensie tak. Istnieje wiele marek zegarków, które skierowane do klienta poszukującego swobodnych dodatków i stylistyki nawiązującej do projektów wielu znanych marek, jednak te, mimo ekskluzywnego wyglądu, rzadko mogą zaproponować coś więcej. Również w kwestii modeli stylizowanych na te pochodzące z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych sytuacja wygląda podobnie – najlepsze, najbardziej zbliżone do zegarków vintage wykonują ich realni producenci. Tacy jak między innymi Timex.

Unikalna odzież marki Supreme

Z kolei Supreme to jedyna w swoim rodzaju marka, która bazuje na filozofii unikalności i przekonywaniu klienta, że znajdują się w pewnym elitarnym klubie posiadaczy tej marki. Nie jest to wcale dalekie od prawdy – większości ubrań Supreme nie można kupić w żadnym sklepie, a gdy pojawiają się tzw. dropy, czyli nagłe emisje linii odzieży, i tak trudno zdobyć cokolwiek – przed sklepami ustawiają się ogromne kolejki i to nawet na dni przed otwarciem. Same produkty osiągają zawrotne ceny już po ich zakupie – producent, narzucając wygórowaną cenę i ustanawiając ściśle ograniczoną liczbę egzemplarzy sprawia, że klienci natychmiast po zakupie umieszczają produkt na aukcjach, gdzie jego cena wzrasta nawet dziesięciokrotnie.

Zegarki Timex Supreme

Współpraca Supreme&Timex - jedyna w swoim rodzaju kolekcja

Dzięki takiemu połączeniu sił marka Timex zyskała ekskluzywną linię zegarków sportowych, która z pewnością skusi każdego miłośnika swobody i niezobowiązujących dodatków, natomiast Supreme zyskuje partnera z długą tradycją. Razem wydają serię zegarków Timex Gent's Indiglo Alarm Chronograph, nawiązującą do tradycyjnych zegarków elektronicznych Timex. Na cyfrowej tarczy znajduje się umieszczone logo Supreme, które wyraźnie zaznacza partnera marki. Zegarki te posiadają wbudowany chronograf, alarm oraz są wodoszczelne na poziomie 30 metrów. Ich cena detaliczna ma wynosić 68 dolarów i wygląda na to, że nie będą dostępne w Polsce. Czekamy jednak na kolejne informacje od Supreme i Timexa.

średnia ocena: 5.0