WYPRZEDAŻ ZEGARKÓW - PROMOCJE - OUTLET

Sortuj wyniki:

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 1144

Pokaż:
5
10
15
20
25
 • Zegarek Suunto Spartan Ultra Black GPS (HR)

  Normalna cena: 1 594,00 zł

  Specjalna cena: 2 959,00 zł

  Suunto Spartan Ultra Black GPS (HR) SS022658000 to zegarek z dotykowym kolorowym ekranem, o przeznaczeniu multisportowym i outdoorowym. W zestawie z zegarkiem znajduje się pas HR do pomiaru tętna. Wodoszczelny do głębokości 100 metrów (300 stóp), wytrzymała bateria gwarantuje nawet 26 godzin pracy w trybie treningowym. Nawigacja GPS/GLONASS pozwala w czasie rzeczywistym śledzić trasę i tworzyć punkty. Dowiedz się więcej
 • Zegarek męski Casio G-SHOCK

  Normalna cena: 425,00 zł

  Specjalna cena: 665,00 zł

  Zegarek Casio G-SHOCK GA-110HC-1AER to sportowy zegarek dla mężczyzn wyposażony w słynny system wstrząsoodporny G-SHOCK. Koperta i pasek tego zegarka wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego co wiąże się z niezwykłą lekkością i komfortem użytkowania. GA-110HC-1AER cechuje się właściwościami takimi jak: podświetlenie typu Illuminator diodą LED, czas światowy (wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie największych miast), datownik, kalendarz automatyczny, 5 alarmów z możliwością drzemki, stoper, timer, wodoszczelność klasy 200m, wysokiej jakości szkiełko mineralne. Ten model posiada dodatkowo zabezpieczenie przed działaniem pól magnetycznych. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkowa opłatą. Dowiedz się więcej
 • Zegarek Suunto Ambit 3 Peak Black GPS + HR

  Normalna cena: 1 049,00 zł

  Specjalna cena: 2 100,00 zł

  Zegarek sportowy Suunto Ambit 3 Peak Black GPS + HR SS020674000 to kolejna odsłona kultowego już zegarka outdoorowego, używanego przez profesjonalistów oraz amatorów na całym świecie. Ponieważ czasomierz jest już dobrze znany szerszej publiczności, na początku tego opisu skupimy się na nowych funkcjach, jakie prezentuje w porównaniu do Suunto Ambit i Ambit 2, a na końcu opiszemy wszelkie funkcje jakie posiada ten wspaniały sprzęt.

  Po pierwsze używając aplikacji Suunto Movescount App w swoim smartfonie możesz na bieżąco obserwować na wyświetlaczu zegarku połączenia przychodzące, SMS i pojawiające się informacje ‘push' np. z Facebook. Od dziś nie musisz przerywać swojego treningu, aby zobaczyć kto do Ciebie dzwoni.
  Po drugie, Ambit 3 Peak i Ambit 3 Sport można połączyć ze swoim smarftonem przy użyciu aplikacji Movescount. Dzięki temu, z poziomu telefonu możemy zmieniać ustawienia zegarka, dostosowywać tryby sportowe czy sprawdzać ustawienia oraz odczyty GPSu. Dodatkowo za pomocą telefonu będzie można zmienić generalne ustawienia zegarka takie jak np. dźwięki, język menu, czy format wyświetlanej godziny.

  Dzięki aplikacji Suunto Movescount App będzie można monitorować postępy w treningu na ekranie swojego smartfona.

  Absolutna nowość to "Stwórz film Suunto". "Suunto Movie" to aplikacja, dzięki której na mapie 3D można wizualizować przebytą trasę z zaznaczeniem najważniejszych parametrów. Dodatkowo w bardzo prosty sposób, do konkretnych punktów na trasie można dodać zdjęcia, tworząc tym samym szybką historię swojej wycieczki. Teraz wystarczy podzielić się przygodą ze znajomymi za pomocą social mediów.


  Teraz możesz zrobić zdjęcie i pokazać od razu realną wysokość, przebyty dystans, aktualną prędkość oraz inne ważne detale ze swojej podróży. Dzięki Ambitowi 3, możesz podzielić się swoimi osiągnięciami od razu ze swoimi znajomymi za pomocą Twojego ulubionego portalu społecznościowego.

  Dzięki połączeniu zegarka z telefonem można na bieżąco aktualizować dane o swojej aktywności na portalu Movescount.com. Takie rozwiązanie pozwala zapomnieć o konieczności podłączania zegarka do komputera, celem wgrania treningu na portal Suunto oraz daje możliwość szybkiego dzielenia się ze znajomymi swoimi osiągnięciami, z dowolnego miejsca na ziemi !

  Zegarek obecnie łączy się z produktami firmy Apple (od iPhona 4s ) natomiast pod koniec roku ma wyjść również aplikacja na system Android.

  Jaka jest różnica pomiędzy Ambit 3 Peak a Ambit 3 Sport?

  Pierwsza różnica jest taka, że seria sport nie posiada funkcji związanych z pogodą, tzn. nie pokazuje ciśnienia nad poziomem morza, trendów pogody, temperatury, godzin wschodu i zachodu słońca, alarmu burzowego czy informacji o przypływach.

  Druga różnica jest w baterii. Seria Peak posiada dwa razy większą baterię, która zapewnia działanie przez 100 godzin w trybie outdoor, 30 dni w trybie czasomierza i 15-50 godzin w pełnym trybie ćwiczeń z GPS. W serii sport, wszystkie te wartości należy podzielić przez dwa.

  Funkcje Sportowe!

  Suunto Ambit 3 został oczywiście rozbudowany o nowe funkcje, ale zachował również wszystkie funkcje poprzednika. Jest to idealny wybór dla każdego, kto kocha narty lub snowboard, wspinaczkę, podróże po górach, biegi, jazdę na rowerze czy pływanie.

  Ambit jest zegarkiem, który bardzo często wybierają triathloniści, ponieważ zegarek oferuje wszystkie przydatne funkcje a zmiana tryby sportowego odbywa się za pomocą jednego przycisku.

  Oczywiście zegarek posiada wszelkie funkcje związane z pływaniem. Czasomierz będzie nas informował o przebytym dystansie, tempie pływania, ilości wykonanych nawrotów na basenie, długości przebytego dystansu. W Ambicie 3 można podczas pływania korzystać również z pasa HR, czego brakowało w możliwościach poprzednika. Teraz po wysiłku wystarczy połączyć pas z zegarkiem aby otrzymać wszystkie dane zebrane przez pas podczas pływania.

  Ambit3 można również synchronizować z urządzeniem mierzącym moc pedałowania tzw. bike power meter. Czasomierz będzie wskazywał średnią , maksymalną moc oraz wartości mocy w przedziałach 3s/ 10s/ 30s. Posiadając ten zegarek nie musimy już akceptować kompromisów, jeżeli chodzi o jakość, wygląd, użyte materiały i funkcjonalność.

  Funkcje GPSu!

  Zegarek wyposażony jest w pełni funkcjonalny GPS (SIRF IV), wyjątkowy kompas 3D (wyposażony w wojskową skalę), sensor temperatury oraz wbudowany sensor ciśnienia/ wysokości, które będą Cię informowały o Twojej lokalizacji, dokładnej wysokości oraz warunkach pogodowych. W tym niezwykłym urządzeniu zastosowany jest opatentowany HiAccGPS (przetwornik przyspieszenia) oraz system FusedSpeed umożliwiający funkcjonalności GPS dostarczać dokładnie i niewiarygodnie szybko informacje o tempie, prędkości i pokonanym dystansie. Wszystko to zabezpieczone jest wyjątkową kopertą BuiltToLastTM.

  Wielomiesięczne testy wykazały dużo większą dokładność działania zegarka w porównaniu z urządzeniami innych marek wyposażonymi w GPS. Poprzez zastosowanie kilku opatentowanych rozwiązań Suunto Ambit dużo szybciej i dokładniej przetwarza dane GPS, dostarczając dokładniejszych i szybszych informacji o pokonywanej trasie. Zegarek umożliwia przed rozpoczęciem wyprawy szczegółowo wytyczyć i zaplanować całą trasę, a podczas podróży prowadzić przez wyznaczone punkty nawigacyjne dostarczając informacji zwrotnej o poprawnym kierunku i odległości do kolejnego punktu (funkcja nawigacyjna - Find a Waypoint).

  Funkcje Ogólne!

  W Suunto Ambit 3 będzie można korzystać z wielu aplikacji na raz pobranych ze strony Movescount.com i zainstalowanych w zegarku. Powoduje to, że jeszcze bardziej możemy dopasować zegarek do swoich indywidualnych potrzeb.

  Suunto Ambit wyposażony jest również w takie funkcje jak: - zmianę koloru wyświetlacza ciemna/ jasna, - podświetlenie LED (możliwość dostosowania do swoich wymagań), - zablokowanie przycisków, - wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, - ładowanie przez kabel USB, - pomiar bieżącego i średniego tętna, - strefy i zakresy tętna, - ilość spalanych kalorii, - transfer danych przez kabel USB z i do komputera, - gwarancja działania w temperaturach -20°C - +60°C, - pomiar wysokości i prędkością pionową, - barometr z wskaźnikiem trendu, wskazaniem aktualnego ciśnienia na poziomie morza , - kompas 3D, - termometr (rozdzielczość 1°C), - stoper, - timer, - alarm , - podwójny czas.

  Zegarek posiada wodoszczelność 100m (ISO 2281) oraz zaawansowany system zasilania umożliwiający wielokrotne ładowanie i działanie przez 100 godzin w trybie outdoor, 30 dni w trybie czasomierza i 15-50 godzin w pełnym trybie ćwiczeń z GPS.

  W zestawie z zegarkiem znajduje się specjalny kabel umożliwiający podłączenie zegarka do portalu movescount.com – można to również zrobić za pomocą WIFI- dzięki któremu możemy prowadzić dziennik naszych aktywności sportowych jak również analizować pokonane trasy oraz kabel USB do ładowania akumulatora zegarka.

   

  Dowiedz się więcej
 • Zegarek Suunto Spartan Trainer Wrist HR Sandstone

  Normalna cena: 749,00 zł

  Specjalna cena: 1 299,00 zł

  Naturalnie wszystkie serie Spartan były pulsometrami; o ile jednak większość dotychczasowych modeli wymagało dodatkowego pasa HR do prawidłowego mierzenia tętna. Było zatem logiczne, że następnym krokiem będzie stworzenie smartwatcha z nadgarstkowym pomiarem pulsu. Dzięki współpracy z amerykańską firmą Velencell, będącą liderem w dziedzinie technologii osobistych czujników biometrycznych, udało się wyprodukować Suunto Spartan Trainer Wrist HR Sandstone SS023409000.

  Dowiedz się więcej
 • Zegarek Suunto Ambit 3 Peak Black GPS

  Normalna cena: 959,00 zł

  Specjalna cena: 1 890,00 zł

  • Co jest dołączone do zegarka:
  • » 2-letnia międzynarodowa gwarancja producenta, realizowana w trybie door-to-door (Kurier odbiera i przywozi paczkę z zegarkiem bezpośrednio od i do Państwa),
  • » Instrukcja obsługi w języku polskim / Wsparcie polskiego serwisu Suunto,
  • » Firmowe pudełko Suunto.
  Dowiedz się więcej
 • Zegarek Suunto Core Regular Black

  Normalna cena: 799,00 zł

  Specjalna cena: 1 299,00 zł

   

  Doskonały zegarek dla aktywnych

  Zegarek sportowy Suunto CORE Regular Black stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich poszukujących zegarka, który sprawdzi się jako jako towarzysz codziennych wyzwań sportowych, niezależnie czy mówimy o pływaniu, turystyce pieszej czy też wspinaczce. Model Suunto CORE, o numerze katalogowym SS014809000, został wyposażony w rozbudowane i przydatne funkcje. Jest to idealny wybór dla biegaczy, podróżników oraz każdego preferującego aktywny wypoczynek. Firma Suunto powstała w 1936 roku i od tego czasu promuje aktywność tworząc sprzęt da sportowców i podróżników. Od lat niezmiennie zajmuje pozycję lidera wśród producentów zegarków sportowych, tworząc modele niezwykle trwałe, precyzyjne i niezawodne.

  Zegarek Suunto Core Regular Black SS014809000 na ręku

  marki_suunto

  Suunto - marka dla każdego sportowca

  Zegarki sportowe Suunto od lat stanowią idealny wybór dla tych, którzy stawiają na aktywny tryb życia oraz po prostu wszystkich ceniących sobie niezawodność oraz stylowy wygląd. Smartwatche Suunto znakomicie sprawdzają się nawet przy ekstremalnych aktywnościach. Szereg dogodnych funkcji, w które wyposażone są Suunto Ambit3, w znaczny sposób ułatwią każdy Twój trening. Firma Suunto powstała w 1936 roku i od tego czasu promuje zdrowy, sportowy tryb życia, tworząc niezastąpiony sprzęt dla sportowców i podróżników. Fińska marka od lat niezmiennie zajmuje pozycję lidera wśród producentów zegarków sportowych, tworząc urządzenia niezwykle trwałe, precyzyjne i niezawodne.

  Suunto Core

  Suunto CORE - idealny na wyprawę

  Zegarek Suunto CORE Regular Black będzie doskonałym kompanem podróży dla sportowca, turysty oraz każdego, kto pragnie mieć w zasięgu nadgarstka przydatne informacje. Rozbudowane funkcje, takie jak kompas działający z dokładnością do pięciu stopni zawsze pomoże znaleźć właściwą drogę.

  Poza wysoką jakością wykonania zegarek posiada barometr, wyświetlający informacje o alarmie pogodowym, sztormowym oraz tendencję dotyczącą obecnej pogody. Informuje również o takich zjawiskach, jak godziny wschodu i zachodu słońca, posiada także termometr, pozwalający na pomiar od -20 do 60 stopni celsjusza. Dzięki rozbudowanym funkcjom barometru umożliwia także wyświetlenie wykresu ciśnienia na poziomie morza. W zegarku nie zabrakło rzecz jasna takich podstawowych funkcji jak kalendarz, alarm czy stoper. Ten zegarek sportowy posiada menu w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz francuskim. Dzięki wielu przydatnym parametrom oraz stylowemu wykończeniu zegarek Suunto CORE sprawdzi się nie tylko w górach czy pod wodą, ale także na mieście.

  Suunto Core

  Mnogość funkcji

  Suunto CORE Regular Black oferuje m.in:

  • Wysokościomierz z pamięcią pomiarów wysokości i pomiarem różnic wysokości
  • Barometr z alarmem pogodowym, sztormowym i wskaźnikiem trendu pogody
  • Automatyczny przełącznik trybu Alti (pomiar wysokości) / Baro (pomiaru ciśnienia)
  • Kompas z półautomatyczną kalibracją
  • Głębokościomierz (10m)
  • Godziny wschodu i zachodu słońca dla ponad 400 lokalizacji na świecie
  • Termometr
  • Stoper
  • Timer
  • Alarm
  • Kalendarz
  • Podwójny czas
  • Wymienny pasek wykonany z kauczuku w kolorze czarnym

  Wodoszczelność

  Osoby poszukujące zegarka, który znakomicie sprawdzi się podczas nurkowania, zostaną mile zaskoczone przydatną funkcją głębokościomierza na poziomie 10 metrów. Model jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

  Suunto pudełko

  Dowiedz się więcej
 • Zegarek Suunto Essential Copper

  Normalna cena: 1 249,00 zł

  Specjalna cena: 2 795,00 zł

  • Co jest dołączone do zegarka:
  • » 2-letnia międzynarodowa gwarancja producenta, realizowana w trybie door-to-door (Kurier odbiera i przywozi paczkę z zegarkiem bezpośrednio od i do Państwa),
  • » Instrukcja obsługi w języku polskim / Wsparcie polskiego serwisu Suunto,
  • » Firmowe pudełko Suunto.
  Dowiedz się więcej
 • Zegarek damski Fossil Jacqueline Set

  Normalna cena: 439,00 zł

  Specjalna cena: 769,00 zł

  Zegarek Fossil Jacqueline Set ES4202SET to damski czasomierz idealny zarówno do eleganckiego ubioru, jak i do noszenia na co dzień. Posiada on biały skórzany pasek oraz utrzymaną w barwie różowego złota kopertę, wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Czytelną, białą tarczę przykryto szkiełkiem mineralnym, które w zadowalający sposób chroni przed zarysowaniami i obtłuczeniami. Wodoszczelność została ustalona w klasie 30 metrów, co oznacza, że do wnętrza czasomierza nie dostanie się woda w przypadku drobnych zachlapań. Do czasomierza dołączone są dwa komplety szykownych kolczyków. Fossil Jacqueline Set ES4202SET objęto dwuletnią gwarancją producenta. Dowiedz się więcej
 • Zegarek damski Timex Classic

  Normalna cena: 251,00 zł

  Specjalna cena: 359,00 zł

  • Co jest dołączone do zegarka:
  • » 3-letnia gwarancja realizowana na terenie całej Polski, przez firmę Timex,
  • » Instrukcja obsługi w języku polskim,
  • » Firmowe pudełko Timex.
  Dowiedz się więcej
 • Zegarek Suunto Elementum Terra All Black

  Normalna cena: 939,00 zł

  Specjalna cena: 2 199,00 zł

  • Co jest dołączone do zegarka:
  • » 2-letnia międzynarodowa gwarancja producenta, realizowana w trybie door-to-door (Kurier odbiera i przywozi paczkę z zegarkiem bezpośrednio od i do Państwa),
  • » Instrukcja obsługi w języku polskim / Wsparcie polskiego serwisu Suunto,
  • » Firmowe pudełko Suunto.
  Dowiedz się więcej

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 1144

Pokaż:
5
10
15
20
25