Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI ZEPPELIN

Pokaż podkategorie

ZEGARKI ZEPPELIN

Marka Zeppelin jest synonimem najwyższego zegarmistrzowskiego kunsztu, precyzji i dbałości o każdy szczegół wyprodukowanego zegarka. Swoją stylistyką nawiązują do słynnych na cały świat sterowców , które swoje lata świetności miały na początku XX wieku. Nazwa marki nawiązuje do Ferdinanda Grafa von Zeppelina, pioniera niemieckiej aeronautyki i jednocześnie konstruktora słynnych na cały świat sterowców. Jeden z wizjonerów oraz ojców lotnictwa stworzył pierwszy sterowiec o konstrukcji szkieletowej. Marka Zeppelin kojarzona jest z jedną z najsłynniejszych maszyn – sterowcem LZ 127 o zasięgu 10 000 km. Od ponad 10 lat zegarki Zeppelin produkowane są przez firmę Pointec, która na początku swojego istnienie produkowała głównie zegarki na zlecenia innych firm, jak również tworzyła zegarki reklamowe, z kategorii 'private label', dla wielu znanych korporacji, takich jak: Bosch czy Volkswagen. W roku 2000 firma podpisała umowę licencyjną z firmą Luftschiffbau, posiadającę prawa do marki Zeppelin.


     Każdy z zegarków lotniczych Zeppelin jest numerowany, poszczególne czasomierze posiadają najwyższej jakości szwajcarskie mechanizmy z automatycznym, lub ręcznym naciągiem, bądź też mechanizmy kwarcowe. Wśród zegarków marki Zeppelin znajdziemy modele na eleganckim pasku bądź stylowej bransolecie wykonanej ze stali szlachetnej. Z kolei na stalowym denku zegarka Zeppelin odnaleźć można wygrawerowany model sterowca, który jest wyjątkowym symbolem marki odróżniającym producenta od wielu innych. Zegarek Zeppelin to wymarzony prezent dla każdego miłośnika lotnictwa, osób poszukujących tradycyjnej i ponadczasowej formy oraz unikalnego stylu. To połączenie nowoczesnych mechanizmów charakteryzujących się najwyższą precyzją i wzornictwa które jest esencją bogatej historii i tradycji marki. Zegarki Zeppelin będą dumnie zdobić nadgarstek swojego właściciela.


     Nasz sklep internetowy z zegarkami Zeppelin – Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie produkty Zeppelin zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

włącz filtr
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN LZ121 HINDENBURG AUTOMATIC 7064-2 ZEPPELIN Hindenburg Automatic
  Nasza cena: 2 108,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN FLATLINE 7364-5 ZEPPELIN Flatline
  Nasza cena: 1 380,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN LZ121 HINDENBURG AUTOMATIC 7060M-1 ZEPPELIN Hindenburg Automatic
  Nasza cena: 2 090,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN FLATLINE 7336-5 ZEPPELIN Flatline
  Nasza cena: 1 015,00 zł
  wysyłamy w ciągu 24h

Produkty 1 do 68 z 84

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2