Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI ZEPPELIN

Pokaż podkategorie

ZEGARKI ZEPPELIN

to pełne precyzji i dbałości o kążdy szczegół czasomierze. Swoją stylistyką nawiązują do słynnych na cały świat sterowców , które swoje lata świetności miały na początku XX wieku. Nazwa marki nawiązuje do Ferdinanda Grafa von Zeppelina, pioniera niemieckiej aeronautyki i jednocześnie konstruktora słynnych na cały świat sterowców. Od ponad 10 lat zegarki Zeppelin produkowane są przez firmę Pointec, która na początku swojego istnienie produkowała głównie zegarki na zlecenia innych firm, jak również tworzyła zegarki reklamowe, z kategorii 'private label', dla wielu znanych korporacji, takich jak: Bosch. Volkswagen. W roku 2000 firma podpisała umowę licencyjną z firmą Luftschiffbau, posiadającę prawa do marki Zeppelin.

Każdy z zegarków lotniczych Zeppelin jest numerowany, poszczególne czasomierze posiadają najwyższej jakości szwajcarskie mechanizmy z automatycznym, lub ręcznym naciągiem, bądź też mechanizmy kwarcowe. Na stalowym denku zegarka Zeppelin odnaleźć można wygrawerowany model sterowca. Zegarek Zeppelin to wymarzony prezent dla każdego miłośnika lotnictwa.

 

Nasz sklep internetowy z zegarkami Zeppelin – Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie produkty Zeppelin zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

włącz filtr
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN FLATLINE 7336-5 ZEPPELIN Flatline
  Nasza cena: 1 316,00 zł
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN FLATLINE 7334-1 ZEPPELIN Flatline
  Nasza cena: 876,00 zł
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN LZ127 TRANSATLANTIC CHRONOGRAPH 7696-4 ZEPPELIN LZ127 Transatlantic
  Nasza cena: 1 316,00 zł
  Wysyłamy w 1-2 dni
 • ZEGAREK MĘSKI ZEPPELIN LZ127 GRAF ZEPPELIN 7684-3 ZEPPELIN LZ127 Graf Zeppelin
  Nasza cena: 999,00 zł
  Wysyłamy w 1-2 dni

Produkty 1 do 48 z 50

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2