Zegarki Frederique Constant potwierdzają jak doskonałe jest szwajcarskie zegarmistrzostwo. Jest to firma, którą można nazwać manufakturą, ponieważ tworzy własne mechanizmy składane w halach ich własnych fabryk i zakładów. Design, innowacja, pasja, jakość - to charakteryzuje tę markę. Już teraz przekonaj się, co zaoferować może marka Frederique Constant!

czytaj dalej

Zegarki Męskie Frederique Constant

(132)

Strona
Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
  Zegarek męski Frederique Constant Slimline Zegarek męski Frederique Constant Slimline
  Darmowa dostawa 24H
  2 590,00 zł

  Frederique Constant Slimline FC-200RS5S36

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 6. Bestseller
  Zegarek męski Frederique Constant Slimline Zegarek męski Frederique Constant Slimline
  Darmowa dostawa 24H
  3 190,00 zł

  Frederique Constant Slimline FC-200RS5S35

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 7. -30%
 8. Bestseller
 9. LIMITED EDITION
 10. LIMITED EDITION
 11. LIMITED EDITION
 12. LIMITED EDITION
 13. LIMITED EDITION
  -30%
 14. -30%
  Zegarek męski Frederique Constant Yacht Timer GMT Zegarek męski Frederique Constant Yacht Timer GMT
  Darmowa dostawana zamówienie
  9 790,00 zł 6 853,00 zł

  Frederique Constant Yacht Timer GMT FC-350NT4H6

  Darmowa dostawana zamówienie
 15. -30%
 16. Złoty zegarek - Złoto 18K (Au 750)
Strona
Popularność

Design, innowacja, pasja, jakość - to słowa kluczowe dla marki Frederique Constant. Ta wyjątkowa marka produkuje zegarki ponadprzeciętnej jakości, które zachwycają swoim wyglądem. Zegarki Frederique Constant potwierdzają jak doskonałe jest szwajcarskie zegarmistrzostwo. Dodatkowo, jest to firma, którą można nazwać manufakturą, ponieważ tworzy własne mechanizmy składane w halach ich własnych fabryk i zakładów. Bez wątpienia Frederique Constant zawdzięcza swoją niepodważalną pozycję na rynku przez ciężką pracę rąk ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii w procesach produkcyjnych swoich produktów.

Frederique Constant - historia marki

Markę Frederique Constant stworzyło małżeństwo Peter Constant Stas oraz Aletta Francoise Frédérique Stas-Bax w 1988 roku. Nazwa pochodzi od połączenia imion pradziadków założycieli firmy. Za cel wzięli sobie stworzenie pięknych zegarków, które wyróżniać się będą bogatym wyposażeniem. Zegarki tej marki miały wyrażać prestiżowy, luksusowy styl. Modele Frederique Constant stworzono w tej sposób, by były ponadczasowe, gustowne oraz eleganckie. Dodatkowo, zegarki tej marki są rozwinięte w warstwie wyposażenia. Frederique Constant to doskonały desin oraz dopracowanie każdego detalu.

Frederique Constant - zegarek dla mężczyzny

Do najbardziej klasycznych serii marki Frederique Constant należy Slimline. Wyróżnia je bardzo cienka koperta, która wyposażona jest w mechanizm kwarcowy lub automatyczny. Produkty tej serii to symbol ponadczasowego stylu oraz elegancji, która będzie się doskonale łączyła z każdym garniturem. Drugą serią, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego, a zarazem lubiącego nowinki techniczne, klienta jest seria Constant. To krok w stronę najnowocześniejszych technologii. Marka Frederique Constant stworzyła smartwatch, który wygląda jak klasyczny zegarek. Produkty tej serii dostępne są w stali lub stali pokrytej różowym złotem, z czarną lub srebrną tarczą oraz na skórzanym pasku lub stalowej bransolecie. Warto dodać, że smartwatch tej marki wyposażony jest w sensor MotionX, który jest odpowiedzialny za wszelkie pomiary w tych modelach. Gwarantuje to dwa lata użytkowania zegarka, bez jego ładowania! Każdy z użytkowników wybierze zatem model, który najlepiej odzwierciedla jego styl.

Sklep z zegarkami Frederique Constant w Warszawie

Jeżeli jesteś indywidualistą, który lubi podkreślać swój klasyczny, ale zdecydowany styl, to produkty marki Frederique Constant są stworzone dla Ciebie. Odwiedź nasz sklep lub stronę internetową i wybierz idealny dla Ciebie model Frederique Constant. W Warszawie zegarki tej marki są dostępne w najlepszych cenach!