B2B oferta dla firm Zegarownia
 

Zakupy firmowe zegarków B2B

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, chcące zakupić większe ilości zegarków. Jesteśmy autoryzowanym salonem z doświadczeniem, które pozwoliło nam na profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i współprac B2B. Zegarki dla pracowników, klientów, a może jubileusz firmy? Z chęcią doradzimy i ustalimy szczegóły współpracy dogodne dla obu stron.

 

Na skróty: Korzyści zakupów B2B | Nasze doświatczenie - zaufaj nam! Wyślij zaproszenie | Szczegóły współpracy B2B | Kontakt z działem B2B | Polecane marki do 500 zł | Polecane marki 500 - 1000 zł | Polecane marki powyżej 1000 zł | Certyfikat Rzetelności

 
B2B Zegarownia

Korzyści zakupów B2B w Zegarownia

Przewidujemy rabaty dla firmowych zamówień, przy wcześniejszym kontakcie z naszą obsługą. Gwarantujemy szybką i darmową realizację nawet największych zamówień na terenie Polski i Europy, przy pomocy bezpiecznych dostaw realizowanych przez DHL, inPost i UPS. Dodatkowo mają Państwo 100 dni na zwrot w przypadku rezygnacji z zamówienia. Wśród dodatkowych usług znajdą Państwo usługę grawerowania zegarka, która podkreśli wyjątkowość okazji, a także pakowanie na prezent z możliwością wyboru opakowań. Nie muszą martwić się Państwo o nic, to my zapewniamy szybkie wykonanie usługi i produkty gotowe do wręczenia pracownikom lub kontrahentom. Dla Państwa wygody wystawiamy także fakturę pro forma.

 
Oferta dla firm Zegarownia

Nasze doświadczenie - zaufaj nam!

Jesteśmy firmą działającą na rynku już ponad 10 lat. Świetnie znamy potrzeby naszych klientów i dokładamy starań, aby zakupy w naszym sklepie były szybkie i w pełni satysfakcjonujące. W 2021 roku zajęliśmy 1 miejsce w 2021 roku w kategorii "Zegarki i biżuteria" w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych 2021 przez portal Opineo.pl. Rok wcześniej serwis Ceneo.pl wyróżnił nas 1 miejscem Zaufanych Opinii, gdzie zdobyliśmy 99% pozytywnych ocen. Cieszymy się, że zaufanie, które budujemy od lat, jest doceniane, nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także biznesowych.

 
Zegarownia kontakt B2B

Wyślij zaproszenie

Zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą, zarówno w kwestii rabatów, jak i wyboru odpowiednich produktów z naszego sklepu. Chętnie doradzimy i wyślemy propozycję oferty już w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Niezwykle pomocne okaże się uprzednie określenie budżetu, jakim Państwo dysponują na zamówienie oraz określenie orientacyjnej ilości. Niezwykle pomocne okażą się przynajmniej dwie z poniższych informacji:

  • Jaki typ zegarków, na pasku, czy na bransolecie?
  • Męskie czy damskie modele? A może obie kategorie.
  • Preferowana kolorystyka.
  • Cechy specjalne, czy zegarki mają mieć jakieś konkretne funkcje, styl, a może marka?
 
Szczegóły współpracy B2B
 

Szczegóły współpracy B2B

Jesteśmy autoryzowanym salonem, gdzie nasi klienci znajdą wyłącznie oryginalne produkty wszystkich oferowanych marek. Bogata oferta pozwoli wybrać idealny model na szczególną okazję. W celu współpracy prosimy o kontakt z naszym działem do współpracy B2B, mogą Państwo wysłać mail na adres b2b@zegarownia.pl, lub zadzwonić pod numer 22 642 89 42 . Wystawiamy fakturę, którą dostaną Państwo mailowo. Gwarantujemy także bezpieczeństwo danych osobowych, zabezpieczając naszą stronę 128-bitowym szyfrowaniem przesyłanych danych. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, dbając o najlepszy wybór w korzystnej dla Państwa cenie. Dbamy o satysfakcję obu stron i zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt z działem B2B

E-mail: b2b@zegarownia.pl

Telefon: 22 642 89 42

Skontaktuj się: Pn - pt: 8:00 - 16:00

 
 

Polecane marki w budżecie do 500 zł

 

Polecane marki w budżecie 500 - 1000 zł

 

Polecane marki w budżecie powyżej 1000 zł

 

Certyfikat Rzetelności (RZETELNA FIRMA) Zegarownia.pl

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego Zegarownia.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności — Rzetelna Firma. Dokument ten potwierdza, że nasza firma nie jest wpisana do Krajowego Rejestru Długów BIG SA, co oznacza, że nie posiada niezapłaconych zobowiązań. Cechuje nas transparentność, nie lubimy ukrytych kosztów, czy niedokonanych zobowiązań, dlatego zapewniamy, że każdy z naszych klientów może w pełni zaufać usługom oferowanym przez Zegarownia.pl.

 

Jaki zegarek wybrać?