Zakupy firmowe B2B Zegarownia

Zakupy firmowe zegarków - B2B

Zapraszamy do współpracy firmy chcące zakupić większe ilości zegarków (dla pracowników, klientów, z okazji jubileuszu) oraz skorzystać z naszej oferty grawerunku.

Szybka realizacja, nawet większych zamówień

Zegarki dostępne są fizycznie w naszym magazynie, dlatego możemy zapewnić wysyłkę tego samego dnia nawet w przypadku większego zamówienia. Niezależnie od tego, czy obdarowanym ma być wyjątkowy klient, pracownik przechodzący na emeryturę czy cały dział firmy nagradzany za dobre wyniki pracy - jesteśmy gotowi zrealizować zamówienie od ręki.

Grawerowanie od ręki

Posiadamy maszynę grawerską na miejscu. Dzięki temu każdy zamówiony zegarek możemy wzbogacić o specjalną wiadomość zaraz po złożeniu zamówienia. Jubileusz firmy, nagrody dla pracowników, zaakcentowanie świetnej współpracy z kontrahentem lub pożegnanie pracownika połączone z tak spersonalizowanym podarunkiem zostaną utrwalone w czasie. Zegarek jest najlepszym prezentem dla zachowania w pamięci tak symbolicznych momentów.

Darmowa dostawa kurierem

Każdy zegarek wysyłamy kurierem za darmo.

Wysokie rabaty dla firmowych zamówień

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówień na większe ilości zegarków. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy dedykowaną ofertę spełniającą dokładne oczekiwania.

Kontakt z działem B2B

E-mail: b2b@zegarownia.pl

Telefon: 22 642 89 42

Skontaktuj się: Pn - pt: 8:00 - 16:00

Zaufali nam - nasze referencje

Nasze doświadczenie to zadowoleni klienci, którzy z chęcią polecają współpracę z nami. Sprawdź referencje wybranych firm:

Zakład Transportu Miejskiego w Warszawie »
Butterfly Gadżety Reklamowe »
ATK Events »
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej »
F.H. Motorol »
Kamoka Auto Parts »

Nasze topowe marki zegarków dla B2B

Zegarownia B2B marki


Zobacz tematy powiązane:

Kontakt »
Nasz salon w Warszawie »