zegarmistrz serwis zegarownia naprawa zegarkow warszawa

Serwis zegarków Zegarownia - zegarmistrz Warszawa

Zegarownia Serwis to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oprócz doradztwa przy zakupie zegarka, oczekują również profesjonalnej opieki posprzedażowej i serwisowej. W Warszawie uruchomiliśmy punkt serwisowy zegarków, w którym kompleksowo realizujemy naprawy zegarków i usługi przeglądu mechanizmów, skracania bransolet, wymiany baterii i wielu innych.

Zegarmistrz Artur Wójcicki - Doświadczenie i profesjonalna obsługa

O dobrą kondycję Twojego zegarka zadba doświadczony zegarmistrz Artur Wójcicki, który od lat zagłębia tajniki zegarkowych mechanizmów i ma za sobą serwis ponad 4 tysięcy zegarków. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość, dlatego to właśnie Artur, z należytą dbałością o szczegóły i precyzją, będzie zajmował się serwisem w naszym punkcie serwisowym w Warszawie.

Naprawa zegarków - gwarancja profesjonalnej usługi w Zegarownia Serwis

W ramach Zegarownia Serwis stosujemy sprawdzoną procedurę, która daje gwarancję wysokiej jakości przeprowadzonego serwisu. Oto jak wygląda cały proces serwisu krok po kroku:

Krok 1: Diagnoza. Każdy zegarek przechodzi szczegółową diagnozę. Dowiesz się, które elementy zegarka wymagają naprawy lub wymiany, aby przywrócić pełną sprawność.

Krok 2: Wycena. Po ustaleniu zakresu prac, przedstawiana jest wycena usługi oraz przybliżony czas naprawy. Dowiadujesz się ile zapłacisz i kiedy Twój zegarek będzie gotowy do odbioru.

Krok 3: Serwis. Nasz zegarmistrz zajmuje się serwisem, w tym zadba o wszelkie niezbędne części i kontrolę jakości.

Krok 4: Odbiór. Po przeprowadzonych testach jakości zegarek jest gotowy do odbioru, o czym poinformujemy Cię wygodną dla Ciebie formą kontaktu.

Jak wygląda przebieg naprawy zegarka?

Chcesz wiedzieć jak wygląda dokładnie cały proces serwisu? Zachowujemy najwyższe standardy, aby Twój zegarek cieszył się długim działaniem. To nasze stałe punkty serwisu:

Dokładnie sprawdzamy takie elementy jak:

  • parametry chodu zegarka mechanicznego
  • działanie przycisków
  • działanie komplikacji zegarka - datownik, stoper, alarm, i inne
  • koronka w zegarku
  • działanie układu elektronicznego

Naprawa mechanizmu polega na gruntowym rozebraniu mechanizmu na części pierwsze, sprawdzenie wszystkich podzespołów, działania poszczególnych elementów zegarka. Następnie umieszczamy je w specjalistycznej maszynie do dokładnego oczyszczenia z resztek smaru i zanieczyszczeń. Po oczyszczeniu mechanizm jest składany oraz oliwiony według ścisłych standardów producenta mechanizmu. Kolejnym krokiem jest dokładna regulacja mechanizmu.

Demontaż bransolety, koperty i zapięcia w celu wyczyszczenia w specjalistycznej myjce ultradźwiękowej. To gwarantuje dotarcie w nawet najmniejszą szczelinę i dokładne zdezyfekowanie każdego elementu. Finalnie do Ciebie trafia całkowicie czysty i odświeżony z naleciałości zegarek.

Aby zachować szczelność koperty w zegarku, wymieniane są wymagane uszczelki oraz przeprowadzana próba szczelności.

Na Twoje życzenie możemy również wypolerować poszczególne elementy zegarka (koperta, bransoleta, dekiel), aby nadać mu wygląd fabrycznie nowego zegarka. Uwaga, może okazać się niemożliwe wypolerowanie niektórych głębszych zadrapań, o czym poinformujemy Cię w trakcie realizacji usługi.

Na sam koniec oczywiście pozostaje dokładna kontrola jakości: sprawdzenie chodu mechanizmu, funkcji oraz komplikacji, kontrola czystości. W przypadku zegarków mechanicznych, sprawdzane są one dodatkowo na rotomacie, aby upewnić się co do poprawności działania mechanizmu. Po pozytywnej kontroli zegarek jest gotowy do odbioru.

Zegarmistrz - cennik usług serwisowych w Zegarownia Serwis

Poniżej znajduje się przykładowy cennik usług zegarmistrzowskich, które realizujemy. Pamiętaj, że dokładna wycena jest możliwa dopiero po oględzinach produktu i jest uzależniona od takich czynników jak: typ mechanizmu, ilość komplikacji, materiał wykonania czy klasa szczelności zegarka.

Wymiana baterii
Cena: 20 - 70 zł

Wymiana paska lub bransolety
Cena: 5 - 15 zł*

Serwis zegarka mechanicznego
Cena: 300 - 1500 zł

Serwis zegarka kwarcowego
Cena: 100 - 500 zł

Polerowanie
Cena: 80 - 600 zł

* cena nie obejmuje ceny paska/bransolety

Zegarmistrz - jak skorzystać z usługi w naszym sklepie?

Skorzystaj z naszej usługi naprawy zegarka! Wystarczy przynieść zegarek do naszych sklepów firmowych, które znajdują się w Galerii Panorama w lokalu 108 oraz w salonie premium przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45. Nasi pracownicy przyjmą produkty i od ręki wydadzą potwierdzenie przyjęcia produktu do naprawy. Następnie każdy przyjęty zegarek zostanie przekazany do naszego zegarmistrza, który rozwiąże wszelkie usterki zgłoszone przez właściciela.

Zegarek można też oddać bezpośrednio do punktu serwisowego, który znajduje się w Galerii Panorama w lokalu 225.

Zegarmistrz - jak dostać się w Galerii Panorama? mapka

Zegarownia - Serwis zegarków w Warszawie

Serwis zegarków znajduje się w Galerii Panorama na II piętrze - lokal 225.

lokalizacja sklepu stacjonarnego Zegarownia

Galeria Panorama
lokal 225 (drugie piętro)
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa


godziny otwarcia sklepu z zegarkami w Warszawie

Godziny pracy Serwisu Zegarownia w Warszawie

Punkt zegarmistrzowski otwarty jest w dniach:

pn. - pt.: 10:00 - 15:00
sb. tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym


infolinia:
22 642 89 42

Umów się na wizytę w serwisie
Zapytaj o status naprawy

e-mail: [email protected]

Sprawdź dostępność części
Zapytaj eksperta