Szwajcarska precyzja i nietuzinkowe wzornictwo - zegarki Alflex to gwarancja wysokiej jakości Swiss Made, która zamknięta jest w wyjątkowych projektach. Oferta męskich zegarków zadowoli każdego, kto lubi wyróżniać się w tłumie za pomocą eleganckiego czasomierza. Marka Alflex ze starannością podchodzi do stworzenia nowego modelu, ściśle współpracując z reprezentantami krajów Europy i Ameryki Północnej. Wyznaczanie nowych trendów na rynku zegarków, wielokrotnie zostało docenione, a zegarki męskie Alflex zdobyły miano modeli cechujących się bezkonkurencyjnym wzornictwem. 

czytaj dalej

Zegarki Męskie Alfex

(3)

Popularność
 1. -40%
  Zegarek męski Alfex Modern Classic Zegarek męski Alfex Modern Classic
  Darmowa dostawa 24H
  690,00 zł 414,00 zł

  Alfex Modern Classic 5626-464

  Darmowa dostawa 24H
 2. -40%
  Zegarek męski Alfex Aquatec Zegarek męski Alfex Aquatec
  Darmowa dostawa 24H
  1 890,00 zł 1 134,00 zł

  Alfex Aquatec 5586-390

  Darmowa dostawa 24H
 3. -40%
  Zegarek męski Alfex Flat Line Zegarek męski Alfex Flat Line
  Darmowa dostawa 24H
  1 420,00 zł 852,00 zł

  Alfex Flat Line 5581-021

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Szukasz klasycznego zegarka, przez który wyróżnisz się w ttłumie? Koło męskiego zegarka Alfex nikt nie przjedzie obojętnie! Wykonanie oraz materiały tworzą prawdziwe dzieło sztuki, które docenią tylko najlepsi fani sztuki zegarmistrzowskiej. Wzbogać sie o swój zegarek Alfex już dziś!

Klasyczne, ale nie schematyczne - zegarki męskie Alflex 

Pomysłowość i kreatywność Alfex przekracza wszystkie granice - projektanci i inżynierowie marki potrafią wyciągnąć największe piękno z nawet najprostszego modelu. Poszukując urządzenia, które nie tylko idealnie skompletuje się z formalnym strojem, ale także wzbudzi zainteresowanie otoczenia, warto przyjrzeć się linii Flat Line - w ofercie znajdziesz zegarki zarówno o okrągłej, jak i kwadratowej kopercie z minimalistycznym zdobieniem tarcz. Na uwagę zasługuje nie tylko design, ale również wykonanie - w produkcji wykorzystywana jest hipoalergiczna stal szlachetna, najwyższej jakości skóra naturalna i  niezwykle twarde szkło szafirowe. 

Szeroka funkcjonalność zamknięta w ponadczasowym wzornictwie 

Na miano Swiss Made trzeba zasłużyć, dlatego zegarki męskie Alflex to nie tylko klasyczne odmierzacze czasu, ale również szeroko funkcjonalne modele o rozbudowanym wyposażeniu. W ofercie znajdziesz linię Alfex Big Line Chronograph, która wyposażona jest w chronograf, serię Alfex Mechanical Automatic ze schowanym w kopercie szwajcarskim mechanizmem automatycznym, czy wersje łączącą obie te funkcje  - Alfex Mechanical Chronograph Automatic. Wybierz jeden z kultowych modeli i sprawdź, czym jeszcze zachwyca marka.