Są zegarki lotnicze, które stały się pierwowzorem dla późniejszych projektów innych marek. Należą do nich zegarki Fortis. Są to urządzenia nietuzinkowe, które zaskarbiły sobie uznanie nie tylko w branży zegarmistrzowskiej, ale również w tak wymagającej grupie, jakimi są piloci i kosmonauci. Dlaczego warto wybrać produkty Fortis?

czytaj dalej

Zegarki Fortis ®

(47)

Popularność
 1. Mechanizm manufakturowy
  Bestseller
 2. Mechanizm manufakturowy
 3. Mechanizm manufakturowy
 4. LIMITED EDITION
 5. Mechanizm ETA VALJOUX
 6. Zegarek Fortis Flieger F-41 Automatic Zegarek Fortis Flieger F-41 Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  8 990,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Automatic F4220009

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 7. Zegarek męski Fortis Flieger F-43 Bicompax Chronograph Zegarek męski Fortis Flieger F-43 Bicompax Chronograph
  Darmowa dostawa na zamówienie
  15 190,00 zł

  Fortis Flieger F-43 Bicompax Chronograph F4240005

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa na zamówienie
 8. Zegarek Fortis Flieger F-41 Automatic Zegarek Fortis Flieger F-41 Automatic
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 990,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Automatic F4220008

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa na zamówienie
 9. LIMITED EDITION
 10. Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 790,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Patrol F4220022

  Darmowa dostawa na zamówienie
 11. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  11 990,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220015

  Darmowa dostawa na zamówienie
 12. Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  12 490,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Patrol F4220021

  Darmowa dostawa na zamówienie
 13. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 790,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220020

  Darmowa dostawa na zamówienie
 14. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  12 490,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220019

  Darmowa dostawa na zamówienie
 15. Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 350,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Patrol F4220018

  Darmowa dostawa na zamówienie
 16. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 350,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220016

  Darmowa dostawa na zamówienie
Popularność

Fortis to profesjonalna marka, która za swój cel obrała sobie konstruowanie lotniczych zegarków najwyższej klasy. Po wielu latach działalności firma ugruntowała sobie czołowe miejsce wśród marek zegarmistrzowskich tworzących zegarki właśnie w tym stylu. Fortis to marka nie tylko dla pilotów i kosmonautów, ale również dla pasjonatów stylu lotniczego, a co za tym idzie ponadczasowego, a zarazem bardzo praktycznego urządzenia, które nigdy nie zawiedzie swojego właściciela. Odkryj świat jednych z najbardziej profesjonalnych zegarków lotniczych z Fortis!

Wieloletnia tradycja tworzenia zegarków Fortis

Marka Fortis została założona w 1912 roku przez entuzjastę zegarków i przedsiębiorcę Waltera Vogta. Dlaczego firma od samego początku odnosiła sukcesy w branży? Wszystko za sprawą bezkompromisowości jego założyciela, który uznał, że tylko najdokładniej spasowany zegarek wykonany z najbardziej wyszukanych elementów, może zostać doceniony wśród jego przyszłych klientów. Tak też się stało. Vogt szybko rozpoczął współpracę z Johnem Harwoodem i dzięki temu Fortis jako pierwsza marka na świecie wprowadziła masową produkcję zegarków automatycznych. To jedynie pierwsza z wielu innowacyjnych elementów stworzonych przez tę markę. W następnych latach marka tworzy swój pierwszy wodoodporny zegarek Fortis Marinemaster, który zdobył certyfikat chronometru przyznaną przez szwajcarski instytut COSC. Fotis po dziś dzień dba o najlepsze wykonanie produktów. Firmie tej zaufali piloci oraz miłośnicy lotnictwa na całym świecie. Dołączysz do tego grona?

Fortis - najlepszy zegarek lotniczy

Dlaczego szukając zegarka lotniczego warto sprawdzić ofertę Fortis? Odpowiedź jest bardzo prosta - to ulubiona marka pilotów wojskowych i akrobacyjnych, a także fanów awiacji na całym świecie. Zegarek lotniczy Fortis Flieger to model, który zdefiniował obraz zegarka lotniczego i doczekał się wielu naśladowców na całym świecie. Fortis nie poprzestaje jednak na zegarkach lotniczych. Już w latach 60. marka stworzyła swój pierwszy zegarek kosmiczny, który miał uhonorować tę właśnie działalność. To właśnie na markę Fortis postawił Roskosmos, rosyjska agencja kosmiczna, która używa tychże zegarków w przestrzeni kosmicznej.

Jaki zegarek Fortis wybrać?

Zegarki Fortis to oferta skierowana do mężczyzn ceniących dodatki wykonane z najlepszych materiałów w klasycznej stylistyce, która pasować będzie nie tylko podczas kolejnych lotów, ale również na co dzień. Fortis Flieger to już legendarny zegarek obecny na rynku zegarmistrzowskim wiele lat. To właśnie zegarki z tej serii są pierwowzorami dla wielu firm chcących tworzyć zegarki lotnicze. Fortis Flieger to dobra inwestycja, która nigdy nie rozczaruje jego właściciela. Jeśli jednak jesteś fanem sportów wodnych, sięgnij po zegarek Fortis Marinemaster. Model ten wyposażono w datownik Day Date, chronograf, tachymetr, wskazówki i indeksy pokryte powłoką Super-LumiNova oraz aluminiowy bezel wskazujący rezerwę tlenu. Jest to model wszechstronny, który doskonale dopełni ekwipunek nurka lub fana sportów wodnych. Nie zapominajmy też o zegarku z najdłuższym stażem obecności w kosmosie. Fortis X Roskosmos objętego go specjalnym certyfikatem Rosyjskiej Agencji Kosmicznej Roskosmos, dzięki której mamy pewność, że urządzenia te są oficjalną częścią wyposażenia jego uczniów. Jeśli zatem jesteś fanem kosmonautyki i cenisz szwajcarską dokładność - wybierz zegarek Fortis.

Sklep z zegarkami Fortis w Warszawie

Fortis to marka, która udowadnia, że tylko rozwijanie swojej działalności i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań powoduje niezmienne zainteresowanie klientów. Jeśli szukasz zegarka niezawodnego o ponadczasowym wykończeniu, który nigdy cię nie zawiedzie - sprawdź ofertę zegarków Fortis. W naszym sklepie Zegarownia.pl znajdziesz bestsellerowe kolekcje zegarków Fortis, które niezmiennie cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród pilotów, ale również fanów awiacji na całym świecie. Wejdź do prestiżowego grona posiadaczy ekskluzywnych zegarków i wybierz swój zegarek Fortis.

Oficjalny sprzedawca Fortis - Autoryzowany Sklep - Dystrybutor

Sklep Zegarownia jest autoryzowanym sprzedawcą marki Fortis. Odwiedź nasz sklep stacjonarny lub internetowy, w którym wybierzesz zegarek dopasowany do swojego wyjątkowego stylu. Zegarki Fortis znajdziesz u nas w najlepszych cenach na rynku.