Czas realizacji zamówienia Zegarownia
 

Czas realizacji zamówienia

W związku z tym, że posiadamy dużą kolekcję zegarków na stanie magazynowym, dla większości zaprezentowanych modeli jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę wybranego zegarka w ciągu 24h. Wiele stron internetowych oferuje setki zegarków, ale tak naprawdę nie posiadają żadnego z nich w swoim magazynie. Otrzymując zamówienie kontaktują się ze swoimi dostawcami, co powoduje wielodniowe, czy wielotygodniowe opóźnienia w dostawie.

Zegarownia.pl na stronie każdego produktu zamieszcza REALNY czas potrzebny na wysyłkę.

U Ciebie już jutro!

W dni robocze ostatnia wysyłka z naszego sklepu ma miejsce o godzinie 15:00. To znaczy, że jeśli zamówisz tak oznaczone produkty i opłacisz je do godziny 15:00, otrzymasz je już następnego dnia roboczego!

  • Kurier UPS
  • Paczkomat® InPost

Czas realizacji zamówienia

U Ciebie jeszcze dzisiaj!

Jeśli mieszkasz w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu lub Krakowie, wybierając dostawę x-press couriers możesz otrzymać zamówienie jeszcze tego samego dnia! Dowiedz się więcej »

Inne możliwe czasy dostawy

Przy każdym zegarku umieszczona jest informacja w jakim czasie może zostać zrealizowane zamówienie. Czas realizacji zamówienia trwa od momentu przesłania formularza zamówienia do chwili przygotowania paczki do wysyłki. Najwięcej produktów w naszym sklepie wysyłanych jest w 24 godziny, jednak bywają zegarki z dostępnością Na zamówienie. W tych przypadkach o terminie realizacji informujemy telefonicznie lub mailowo po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym Zegarownia.pl.

Odbiór osobisty

W przypadku wybrania w zamówieniu opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym otrzymasz dodatkową wiadomość z informacją, że zegarek jest gotowy do odbioru. Prosimy o odebranie go w ciągu 5 dni od momentu powiadomienia.


Zobacz tematy powiązane:

Darmowa dostawa »
Darmowy zwrot do 100 dni »
Formy dostawy »
Formy płatności »
Bezpieczeństwo zakupów »