Autoryzowany sprzedawca Zegarownia

Wszystkie oferowane przez nas zegarki są nowe, w 100% oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł

Nasz sklep Zegarownia.pl to największy sklep internetowy z zegarkami w Polsce. Współpracujemy z dziesiątkami dystrybutorów i producentów w Polsce i na świecie. Każdego dostawcę starannie weryfikujemy przed rozpoczęciem współpracy, a każdy zegarek, który zamawiamy, oglądamy w poszukiwaniu ewentualnych usterek. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali to, co zamawiają - nowy, oryginalny produkt bez ukrytych wad. Nasze zegarki:

  • pochodzą bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów z całego świata,
  • posiadają ważną kartę gwarancyjną na terenie Polski,
  • posiadają dołączoną instrukcję obsługi,
  • dostarczane są w oryginalnym opakowaniu producenta.

sklep z zegarkami oryginalne zegarki

Każdy producent posiada swój własny oryginalny wygląd gwarancji, opakowania czy instrukcji obsługi.

Rekomendujemy zakup zegarków tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, takich jak nasz sklep - Zegarownia.pl. Kupując swój zegarek u nas, możesz być w 100% pewien, że otrzymasz oryginalny produkt z pełną gwarancją producenta, dokumentacją i oryginalnym opakowaniem.

Bądź ostrożny

Niektóre sklepy w Internecie oferują zegarki, których źródła pochodzenia nie są sprawdzone. Zdarzają się także oferty z produktami, które są replikami lub podróbkami. Takie sklepy zazwyczaj oferują swoje produkty w bardzo niskich cenach, ale nie informują klienta, że nie dostarczają do zegarka karty gwarancyjnej, instrukcji obsługi czy nawet dowodu zakupu. Takie sklepy nie mogą oferować gwarancji producenta czy polskiego dystrybutora.

Kupując na Zegarownia.pl, zyskujesz pełną opiekę:

  • dostarczymy Ci nowy, oryginalny towar,
  • dostarczymy Ci komplet dokumentów takich jak dowód zakupu, gwarancja w języku polskim czy instrukcja obsługi,
  • pomożemy Ci w przypadku problemów serwisowych - niezależnie od tego, kto jest gwarantem kupionego przez Ciebie zegarka, w razie problemu zawsze możesz odesłać go do nas, a my pomożemy Ci uporać się z problemem.

Certyfikowani sprzedawcy

Dopełnieniem najwyższej jakości produktów, które znajdziesz w naszym sklepie, są wykwalifikowani, certyfikowani sprzedawcy, którzy dbają o to, by zakupy w Zegarowni były przyjemnym i udanym doświadczeniem. Możesz zaczerpnąć od nich profesjonalnej porady i pomocy przy wyborze zegarka.


Certyfikat RZETELNA FIRMA

Sklep internetowy Zegarownia.pl nieprzerwanie od 2014 roku posiada Certyfikat Rzetelności, będący częścią programu dla przedsiębiorców Rzetelna Firma. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawanych na polskim rynku dokumentów potwierdzających wiarygodność i uczciwość firmy. Certyfikat otrzymują jedynie firmy, które spełniają określone warunki, dotyczące m.in. wypłacalności.


Oficjalny sprzedawca - autoryzowany i certyfikowany retailer marek:
Tissot, Certina, Swatch

Jesteśmy autoryzowanym i certyfikowanym sprzedawcą zegarków marek Tissot, Certina oraz Swatch w sprzedaży online za pośrednictwem strony internetowej sklepu www.zegarownia.pl