Autoryzowany sprzedawca zegarków

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wszystkich oferowanych produktów

Nasz sklep Zegarownia.pl jest Autoryzowanym sprzedawcą wszystkich oferowanych marek. Oznacza to, że wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty:

  • pochodzą bezpośrednio od dystrybutorów i producentów,
  • posiadają ważną gwarancję producenta na terenie Polski,
  • poprawną instrukcję,
  • oraz oryginalne opakowanie.

Autoryzowany sprzedawca zegarków

Każdy producent posiada swój własny oryginalny wygląd gwarancji, opakowania czy instrukcji obsługi. 

Rekomendujemy zakup zegarków tylko i wyłącznie od autoryzowanych dealerów takich jak nasz sklep - Zegarownia.pl. Kupując swój zegarek w ten sposób, możesz być w 100% pewien, że otrzymasz oryginalny produkt z pełną gwarancją producenta, dokumentacją i oryginalnym opakowaniem.

Bądź ostrożny

Wiele sklepów w Internecie oferuje zegarki, które nie pochodzą od autoryzowanych w Polsce dystrybutorów, są replikami lub podróbkami. Takie sklepy nie mogą oferować gwarancji producenta, czy polskiego dystrybutora. Zazwyczaj twierdzą, że jedyną różnicą pomiędzy nimi a autoryzowanymi dystrybutorami jest cena, ale nie mówią o tym, że sprzedawane przez takie sklepy zegarki nie posiadają gwarancji producenta lub dealera w Polsce. Niektóre sklepy oferują również serwis sprzedawcy, który również nie jest gwarancją oryginalności zegarka. 

Kupując od nich nie możesz być pewien autentyczności zakupionego zegarka, a otrzymana „gwarancja sklepu” może nie być honorowana w autoryzowanych punktach serwisowych lub u producenta.

W jaki sposób możesz znaleźć informacje, czy dany sklep jest autoryzowanym dealerem?

Autoryzowany sprzedawca zegarków

Większość producentów zegarków udostępnia na swojej stronie internetowej informacje o autoryzowanych dealerach zegarków w danym kraju. Zacznij od tego. Jeżeli sklep, z którego zamierzasz kupić zegarek nie jest na takiej liście, skontaktuj się bezpośrednio z producentem, lub dystrybutorem w Polsce. Może się okazać, że strona producenta nie posiada aktualnych danych, lub sklep, którego szukasz jest umieszczony pod nazwą firmy, inną niż adres, nazwa sklepu.