Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

Autoryzowany sklep - wszystkich oferowanych zegarków

Nasz sklep Zegarownia.pl jest Autoryzowanym sprzedawcą wszystkich oferowanych marek. Oznacza to, że wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty pochodzą bezpośrednio od dystrybutorów i producentów, posiadają poprawną instrukcję, oryginalne opakowanie oraz ważną gwarancję producenta na terenie Polski. 

Rekomendujemy Państwu zakup zegarków tylko i wyłącznie od autoryzowanych dealerów takich jak nasz sklep - Zegarownia.pl. Kupując swój zegarek w ten sposób, możesz być w 100% pewien, że otrzymasz oryginalny produkt z pełną gwarancją producenta, dokumentacją i oryginalnym opakowaniem. 

 

Bądź ostrożny. Wiele sklepów w Internecie oferuje zegarki, które nie pochodzą od autoryzowanych w Polsce dystrybutorów,  są replikami lub podróbkami. Takie sklepy nie mogą oferować gwarancji producenta, czy polskiego dystrybutora.  Zazwyczaj twierdzą, że jedyną różnicą pomiędzy nimi a autoryzowanymi dystrybutorami jest cena, ale nie mówią o tym, że sprzedawane przez takie sklepy zegarki nie posiadają gwarancji producenta lub dealera w Polsce.

Kupując od nich nie możesz być pewien autentyczności zakupionego zegarka, a otrzymana 'gwarancja sklepu' może nie być honorowana w autoryzowanych punktach serwisowych lub u producenta. 

 

W jaki sposób możesz znaleźć informacje, czy dany sklep jest autoryzowanym dealerem?

Większość producentów zegarków udostępnia na swojej stronie internetowej informacje o autoryzowanych dealerach zegarków w danym kraju. Zacznij od tego. Jeżeli sklep, z którego zamierzasz kupić zegarek nie jest na takiej liście, skontaktuj się bezpośrednio z producentem, lub dystrybutorem w Polsce. Może się okazać, że strona producenta nie posiada aktualnych danych, lub sklep, którego szukasz jest umieszczony pod nazwą firmy, inną niż adres, nazwa sklepu.